DEMO
DEMO
DEMO

Zastosowanie kodów kreskowych

oprogramowanie w narzędziowni

Kod kreskowy lub kod paskowy (bar code). To graficzna reprezentacja informacji poprzez kombinację ciemnych i jasnych elementów. Ustaloną według symboliki. Czyli reguł opisujących budowę kodu, np. jego wymiary, zbiór kodowanych znaków, algorytm obliczania cyfry kontrolnej i inne danego kodu. Zastosowanie kodów kreskowych.

W trakcie odczytywania kodu techniką skanowania, światło pochodzące z czytnika. Uformowane w cienką wiązkę laserową, przesuwa się wzdłuż czytanego kodu. W danym momencie oświetla niewielki punkt kodu. Następnie światło to jest odbijane przez jasne elementy kodu (przerwy), a pochłaniane przez jego ciemne elementy, czyli kreski, pola.

Zastosowanie kodów kreskowych. Program do prowadzenia magazynu

Światło odczytuje fotodioda, odbite od przerw powoduje powstanie w czytniku silniejszych sygnałów elektrycznych. Natomiast w wyniku braku odbicia (kreski) powstają sygnały słabsze. W zależności od grubości kresek/przerw, różny jest też czas trwania poszczególnych sygnałów. Czas trwania każdego impulsu koduje informacje, które są tłumaczone przez dekoder czytnika na cyfry. Litery lub inne znaki i przesyłane do komputera.

WMS system zarządzania magazynem. net, który pomóc może w zarządzaniu magazynem. Za pomocą systemu WMS możliwa jest również kontrola ilościowa i asortymentowa przyjmowanego do magazynu towaru. Pod kątem zgodności dostawy z dokonanym wcześniej zamówieniem. Istotną rolę dla usługodawców logistycznych może stanowić możliwość planowania wysyłek z magazynu. W taki sposób, aby zoptymalizować wykorzystanie posiadanych zasobów, a także skrócić czas magazynowania i obniżyć w ten sposób koszty.

Najczęściej stosowane kody kreskowe wykorzystywane w programie Studio Magazyn WMS.net to kody EAN 128, EAN39, code 2of5, EAN13. Programy posiadają elastyczną konfigurację pozwalającą na zdefiniowanie w jaki sposób i na podstawie jakich informacji mają być tworzone kody. Procedura generująca kod kreskowy tworzy obraz symbolizujący kod. Zapisuje go w zależności od wyboru albo bezpośrednio w bazie danych SQL. Albo jako graficzne pliki swobodne (do wyboru format GIF, BMP, PNG lub JPEG).

Program-do-prowadzenia-magazynu

PROGRAM DO PROWADZENIA MAGAZYNU, zastosowanie kodów kreskowych

Zastosowanie kodów kreskowych
WAPRO Magazyn Wysokiego Składowania

Zastosowanie specjalistycznego rozwiązania do zarządzania gospodarką magazynową ma uzasadnienie. W firmach w których ilości asortymentu są na tyle duże, że ważną informacją staje się nie ile towaru mamy. Ale gdzie on się znajduje wraz z precyzyjnym określeniem numerów partii produkcyjnych, numerów seryjnych, dat produkcji czy terminów przydatności. Ponadto optymalizując pracę magazynierów zwiększa się ilość operacji magazynowych. Co za tym idzie można wyposażyć ich przenośne urządzenia z czytnikami kodów kreskowych. Terminale radiowe działają po sieci WiFi i pozwalają na swobodne poruszenie się po magazynie rejestrując na bieżąco operacje magazynowe.

Za pomocą terminal z Windows Mobile lub tabletu z systemem Android magazynier może nie tylko rejestrować dokumenty magazynowe przyjęcia i wydania z magazynu. Ale także sprawdzać zapełnienie magazynu. Magazyn Wysokiego Składowania dla systemu WAPRO pozwala ponadto na dostęp przez przeglądarkę internetową. Użytkownikom nie tylko w sieci lokalnej, ale także klientom i partnerom. Wykorzystanie SQL Reporting Services pozwala na szybkie i eleganckie tworzenie raportów prac magazynierów, zajętości miejsc składowania itp. Zastosowanie kodów kreskowych 1D lub 2D pozwala na szybką identyfikację pozycji. Kody kreskowe mogą być odczytywane z bazy WF-mag WAPRO. Albo też prowadzone niezależnie w samym systemie magazynu wysokiego składowania.

Składowanie według norm i wymagań Zastosowanie kodów kreskowych
Składowanie według norm i wymagań
Własny magazyn wysokiego składowania Zastosowanie kodów kreskowych
Własny magazyn wysokiego składowania

PROGRAM DO PROWADZENIA MAGAZYNU, zastosowanie kodów kreskowych

ZASTOSOWANIE KODÓW KRESKOWYCH, program do prowadzenia magazynu.

 • Za pomocą systemu WMS możliwa jest również kontrola ilościowa i asortymentowa przyjmowanego do magazynu towaru. Pod kątem zgodności dostawy z dokonanym wcześniej zamówieniem;
 • Istotną rolę dla usługodawców logistycznych może stanowić możliwość planowania wysyłek z magazynu. W taki sposób, aby zoptymalizować wykorzystanie posiadanych zasobów, a także skrócić czas magazynowania i obniżyć w ten sposób koszty „zamrożeni
 • Kod kreskowy lub kod paskowy (bar code) to graficzna reprezentacja informacji. Poprzez kombinację ciemnych i jasnych elementów, ustaloną według symboliki. Czyli reguł opisujących budowę kodu. Na przykład jego wymiary, zbiór kodowanych znaków, algorytm obliczania cyfry kontrolnej i inne) danego kodu;
 • W trakcie odczytywania kodu techniką skanowania, światło pochodzące z czytnika, uformowane w cienką wiązkę laserową. Przesuwa się wzdłuż czytanego kodu, w danym momencie oświetla niewielki punkt kodu. Następnie światło to jest odbijane przez jasne elementy kodu (przerwy), a pochłaniane przez jego ciemne elementy (kreski, pola);
 • Światło odczytuje fotodioda, odbite od przerw powoduje powstanie w czytniku silniejszych sygnałów elektrycznych. Natomiast w wyniku braku odbicia (kreski) powstają sygnały słabsze;
 • W zależności od grubości kresek/przerw, różny jest też czas trwania poszczególnych sygnałów;
 • Czas trwania każdego impulsu koduje informacje, które są tłumaczone przez dekoder czytnika na cyfry. Litery lub inne znaki i przesyłane do komputera;
 • Najczęściej stosowane kody kreskowe wykorzystywane w programie Studio Magazyn WMS.net to kody EAN 128, EAN39, code 2of5, EAN13;
 • Programy posiadają elastyczną konfigurację pozwalającą na zdefiniowanie w jaki sposób i na podstawie jakich informacji mają być tworzone kody;
 • Procedura generująca kod kreskowy tworzy obraz symbolizujący kod. Zapisuje go w zależności od wyboru albo bezpośrednio w bazie danych SQL. Albo jako graficzne pliki swobodne (do wyboru format GIF, BMP, PNG lub JPEG);

SoftwareStudio proponuje aplikacje do awizowania dostaw, czyli system informatyczny do zarządzania procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów. System awizacji dostaw w magazynach wejściowych oraz wyjściowych pozwala na zewnętrzne awizacje firm (przewoźników/dostawców). Ponieważ mamy w ofercie aplikacja do awizowania dostaw to powinieneś się z tym zapoznać.

Dlaczego aplikacja do awizowania dostaw?

APLIKACJA DO AWIZOWANIA DOSTAW, czyli Magazynowy system informatyczny

Aplikacja do awizowania dostaw, czyli Aplikacja do awizowania dostaw, czyli system informatyczny do zarządzania procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów. System awizacji dostaw w magazynach wejściowych i wyjściowych pozwala na zewnętrzne awizacje firm (przewoźników/dostawców). Planowanie wizyt (awizacja) wspomaga optymalizację wykorzystania posiadanej infrastruktury (bram i doków) wraz z personelem.

Magazynowy system informatyczny, czyli aplikacja do awizowania dostaw.

Program magazynowy WMS, czyli WMS system zarządzania magazynem. Rozwiązania magazynowe.

Program magazynowy na Androida dostępny jest w ofercie SoftwareStudio od 2014 roku, a od 2017 zastąpił całkowicie program magazynowy Windows CE/Windows Mobile. Zastosowanie programu system awizacji transportu przez przedsiębiorstwa zapewnia lepszą obsługę kontrahentów i firm transportowych oraz przyczynia się do ograniczania wąskich gardeł związanych z załadunkiem i rozładunkiem towarów.

WMS - program magazynowy przejmuje od kierownika magazynu rolę zarządzania rozmieszczeniem towarów. Dzięki cyklicznej analizie rotacji towarów, program samodzielnie generuje zlecenia przesunięcia towarów we właściwe lokacje. Program magazynowy proponuje rozmieszczenie towaru w magazynie poprzez przydzielanie lokacji po przyjęciu towaru jak i bieżące uzupełnianie lokacji magazynowych. System magazynowy online firmy SoftwareStudio zgodny jest ze standardem HTML5, CSS3 i JQuery. Aplikacja dla magazynów wysokiego składowania oferuje inną funkcjonalność niż standardowy księgowy program magazynowy.

Nie kieruj się kryterium ceny, gdy wybierasz WMS program magazynowy. Cena jest ważna ale nie szukaj bezpłatnego programu do zarządzania magazynem, gdyż wówczas musisz iść na kompromis co do funkcjonalności. SoftwareStudio producent oprogramowania, dostawca usług w chmurze prywatnej dostarcza aplikacje webowe. Mając na uwadze różnorodność odbiorców a co za tym idzie wielkości obsługiwanych zamówień oraz wymogów formalnych narzucanych przez odbiorcę, program magazynowy musi być przygotowany do obsługi kilku alternatywnych ścieżek obiegu asortymentu.

Możliwości takie zapewnia WMS program magazynowy dostarczając procedury dla wydań detalicznych. Pomijany jest etap pakowania towaru na palety wysyłkowe. Procedury dla wydań hurtowych wymagających dodatkowej dokumentacji.

Ponieważ mamy w ofercie aplikacja do awizowania dostaw to powinieneś się z tym zapoznać.

Aplikacja do awizowania dostaw, czyli system informatyczny do zarządzania procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów. System awizacji dostaw w magazynach wejściowych i wyjściowych pozwala na zewnętrzne awizacje firm (przewoźników/dostawców). Planowanie wizyt (awizacja) wspomaga optymalizację wykorzystania posiadanej infrastruktury (bram i doków) wraz z personelem.

Aplikacja do awizowania dostaw, czyli SoftwareStudio proponuje aplikacje do awizowania dostaw, czyli system informatyczny do zarządzania procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów. System awizacji dostaw w magazynach wejściowych i wyjściowych pozwala na zewnętrzne awizacje firm (przewoźników/dostawców). Planowanie wizyt (awizacja) wspomaga optymalizację wykorzystania posiadanej infrastruktury (bram i doków) wraz z personelem.

Co znaczy aplikacja do awizowania dostaw ?

programy klasy wms
Programy klasy WMS

Ważne informacje dotyczące aplikacja do awizowania dostaw

 • Jak szybko wdrożyć funkcjonalność oprogramowania magazynowego w magazynie wysokiego składowania? Nowoczesne systemy magazynowe rejestrują lub aktualizują dane o ruchach towaru w magazynie, w czasie rzeczywistym. Dzięki temu zawsze wiadomo ile określonych przedmiotów znajduje się w magazynie lub gdzie dokładnie są składowane.
 • Skorzystaj z magazynowy system informatyczny wms , naprawdę warto! Wdrożenie systemu WMS, który będzie wspomagał proces kompletacji na kilka różnych sposobów. System WMS będzie wskazywał dokładna lokalizację kompletowanych towarów oraz tak zoptymalizuje trasę kompletacji, aby magazynierzy w możliwie najkrótszym czasie dotarli do wszystkich pozycji z realizowanego zamówienia.
 • Czy zastosowanie program do przyjmowania zleceń pozwala ograniczać pomyłki w magazynie ? Niezależnie od tego, czy prowadzisz centrum dystrybucyjne specjalizujące się w szybkiej kompletacji zamówień, czy też magazyn pełen palet lub skrzyń, potrzebujesz program do przyjmowania zleceń. Rozwiązanie pozwalające doświadczyć zarówno prawdziwej szybkości, jak lub dokładności pracy.
 • Dlaczego jaki program magazynowy? eliminuje powstawanie pomyłek ? Jesteś tutaj, ponieważ potrzebujesz nowoczesny program magazynowy – zestaw gotowych procesów logistycznych, przygotowanych na podstawie zebranych doświadczeń, dobrych praktyk magazynowych lub wiedzy ekspertów. Główną przyczyną problemów niezgodności stanów jest „ręczne” realizowanie procesów magazynowych, na podstawie papierowych dokumentów.
system zarządzania magazynem wms online
System zarządzania magazynem WMS online

Platformy informatyczne na zamówienie

Platforma StudioSystem to oprogramowanie wykorzystujące nowoczesne technologie informatyczne. Podstawą platformy StudioSystem jest technologia ASP.net, HTML5, CSS3, JQuery. Pisanie oprogramowania niezbędnego do utrzymania bezpieczeństwa aplikacji internetowych jest coraz trudniejsze.

Nasze aplikacje działające przez przeglądarkę internetową przypominają w działaniu standardowe aplikacje Windows, oferują przyjazny interfejs użytkownika. Maszyny wirtualne na desktopie spotykane są już nie tylko wśród programistów piszących aplikacje na wiele platform, ale praktycznie wszystkich, którzy bardziej angażują się w technologie komputerowe. Są znakomitym sposobem na pracę z wieloma systemami operacyjnymi.

Platformy informatyczne na zamówienie

Podsumowanie aplikacja do awizowania dostaw?

SoftwareStudio proponuje aplikacje do awizowania dostaw, czyli system informatyczny do zarządzania procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów. System awizacji dostaw w magazynach wejściowych, a także wyjściowych pozwala na zewnętrzne awizacje firm (przewoźników/dostawców). Czy znasz już aplikacja do awizowania dostaw ? To kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Warto wiedzieć więcej aplikacja do awizowania dostaw

System magazynowy WMS

W związku z tym, że system magazynowy WMS.net pozwala na ciągłą pracę magazynu związane z szybkim przyjmowaniem lub wydawaniem towarów.

System magazynowy na zamówienie

Wdrożenie rozwiązań typu system magazynowy na zamówienie pozwala na wprowadzenie kontroli lub bezpieczeństwa związanego z obsługą lub realizacją zleceń (zamówień).

system magazynowy wms.net
System magazynowy WMS.net

Oprogramowanie na zamówienie

Elastyczność platformy StudioSystem zapewnia elastyczność i możliwość personalizacji. Sprawdź więc rozwiązanie aplikacja do awizowania dostaw dla firm. Aplikacja przeglądarkowa aplikacja do awizowania dostaw musi być tak samo szybka i funkcjonalna, jak tradycyjne oprogramowanie Windows. Analizowanie informacji zebranych z wielu eksploatowanych systemów pozwala organizacjom podnieść swoją konkurencyjność dzięki całościowej analizie zachodzących w firmie procesów.

Jeśli dostarczasz usługi hostingu firmom lub musisz rozdzielić i zabezpieczyć dane z dwóch różnych działów, każdy obiekt powinien dysponować własną prywatnością i odrębnymi zabezpieczeniami. Spółka SoftwareStudio od lat doskonali rozwiązania internetowe w oparciu o najnowsze rozwiązania. W efekcie oferuje rozwiązania działające efektywnie, stabilnie i szybko.

Oprogramowanie na zamówienie

 • Dowiedz się dlaczego warto wdrożyć aplikacja magazynowa dla android w magazynie.
  W dużych, przestrzennych magazynach, odnalezienie konkretnego towaru może stanowić nie lada wyzwanie. Na szukanie i domyślanie się tracimy wiele czasu, a co za tym idzie – pieniędzy. Tak, aplikacja magazynowa dla android od SoftwareStudio.
 • Dlaczego oprogramowanie dla firm logistycznych? Bo warto odkrywać możliwości!
  System WMS.net zaprojektowany jako oprogramowanie pod specyficzne modele biznesowe Klientów operatora logistycznego. Czy zastosowanie oprogramowanie dla firm logistycznych pozwala ograniczać pomyłki w magazynie ?
 • Dlaczego warto wdrożyć system WMS.net w swoim magazynie?
  Nowoczesne metody zarządzania przestrzenią magazynową nie dokonują klasyfikacji produktów. Polegają, na sprawdzaniu dopuszczalnych wariantów rozmieszczenia zasobów. Tak, program magazynowy wms online powinineś wdrożyć w swoim magazynie.
 • Dowiedz się więcej o program magazynowy Android !
  Z uwagi na rosnącą konkurencję klienci stawiają coraz większe wymagania w zakresie terminów oraz bezpieczeństwa dostaw. Aby sprostać tym potrzebom, firmy muszą dysponować odpowiednimi narzędziami pozwalającymi im skutecznie konkurować w świecie, w którym liczy się szybkość, dokładność oraz elastyczność. Więcej na temat program magazynowy android znajdziesz na tej stronie.
 • Wdrożenie systemu WMS
  W celu przygotowania przedsiębiorstwa do wdrożenia systemów klasy WMS (magazyn wysokiego składowania) najdogodniejszym sposobem jest […]
warehouse management software
Warehouse management software

WAREHOUSE MANAGEMENT SOFTWARE?

Klient magazynu doceni szybszą lub efektywniejszą obsługę w magazynie, a to dzięki rozwiązaniu jakim jest warehouse management software. Nikt nie lubi nadmiaru biurokracji papierowej, więc duże znaczenie ma zmniejszenie liczby dokumentów będących w obiegu. System magazynowy wiele daje także samym pracownikom, ponieważ dzięki niemu organizacja przestrzeni magazynowej jest dużo lepsza. Z punktu widzenia pracodawcy jego ogromną zaletą jest możliwość kontroli efektywności pracy magazynierów. W przypadku planowania zamówień system udostępnia gotowe analizy statystyczne.

Licencjonowanie

Usługi Web Services są tajemnicą, która kryje się za inteligentnym oprogramowaniem klienckim. Składniki chmury obliczeniowej to sprzęt, zabezpieczenia (zapory), zarządzanie obciążeniem, system operacyjny, oprogramowanie i aplikacje. Całość opłaca firma korzystająca na zasadzie ryczałtu. Jest to zatem opłata za użyczenie miejsca w serwerowni. Klient otrzymuje dostęp do aplikacji aplikacja do awizowania dostaw OnLine w systemie 24/7/365, nie musi kupować, instalować oraz dbać o infrastrukturę sprzętową i systemową, niższe koszty eksploatacji wynikają z faktu współdzielenia zasobów wielu użytkowników prywatnej chmury.

Zakup licencji SaaS programu aplikacja do awizowania dostaw nie wymaga kosztownych nakładów związanych z zakupem sprzętu i oprogramowania, dostępu do internetu. Licencjonowanie na procesor znajduje zastosowanie w aplikacjach z których ma korzystać duża liczba użytkowników lub ilość ta jest zmienna i nie można jej określić. W takim wypadku zamiast kupowania standardowej licencji per użytkownik (określona liczba użytkowników programu) należy wybrać licencję na procesor.

Licencjonowanie

ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram