SoftwareStudio Software House
DEMO
DEMO
DEMO
Software house - oprogramowanie na zamówienie

Oprogramowanie na zamówienie

Software house, który Sprosta każdemu projektowi

SoftwareStudio to producent aplikacji komputerowych, internetowych dostarczający rozwiązania biznesowe oraz programy na zamówienie.
SoftwareStudio Software House
Jako firma programistyczna zrealizowaliśmy wiele projektów. Posiadamy własne, autorskie aplikacje, które sprzedajemy jako gotowe produkty, ale mogą one być również solidną bazą pod nową aplikację.

Dlatego proponujemy dostosowanie stworzonych przez nas aplikacji do wymagań konkretnej firmy lub stworzenie aplikacji 'od zera', gdy jest taka potrzeba.

Wszystkie działania poprzedzają konsultacje i rozmowy na temat tego jakie funkcje mają spełniać aplikacje.
aplikacje na zmówienie software house mockup

Doświadczenie

Nasza firma funkcjonuje od 2008r. Od tego momentu zrealizowaliśmy wiele projektów - w tym dla dużych firm, korporacji, z którymi stale współpracujemy.

Największe doświadczenie mamy w aplikacjach bazodanowych z takich branż jak: transport, logistyka, FMCG / Spożywcza, automotive. Jednak zawsze otwarci jesteśmy na współpracę.

Technologia

Technologia użyta do tworzenia aplikacji zależy od projektu. Zazwyczaj pracujemy na Node.js, ASP.net, MS SQL, JS, Vuejs, HTML5, CSS3.

Wycena w ciągu 24h

Wychodzimy z założenia, że dobrze jest szybko przechodzić do konkretów, dlatego zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu - w ten sposób najszybciej odpowiemy jak możemy Ci pomóc.

Aplikacje w oparciu o nasze produkty

W swojej ofercie posiadamy 9 aplikacji, które możemy oferować jako kompletne produkty, ale także dowolnie je modyfikować pod klienta.
Sprawdź nasze aplikacje

Aplikacje tworzone od podstaw

Jesteśmy w stanie zrealizować każdą aplikację budowaną od podstaw. Korzystamy z nowoczesnych, ale i sprawdzonych technologii. Nasz zespół to eksperci w swoich dziedzinach, co potwierdzają duże projekty, które realizowaliśmy i realizujemy dla największych firm w Polsce.
aplikacje od zera - drzewo

Cechy wspólne naszych aplikacji

Technologia

Platforma StudioSystem to oprogramowanie wykorzystujące nowoczesne technologie informatyczne.

Podstawą platformy StudioSystem jest technologia ASP.net, HTML5, CSS3, JQuery, baza danych Microsoft SQL Server 2012 lub nowszy oraz moduły na urządzenia mobilne z Windows CE, Windows Mobile oraz Android. Ponadto system korzysta z SQL Reporting Services do tworzenia raportów i wydruków.

Licencjonowanie

Licencjonowanie oprogramowania SoftwareStudio oferuje swoim klientom kilka modeli licencjonowania oprogramowania.

Program może być licencjonowany w różny sposób: licencja edukacyjna; licencja komercyjna na użytkownika; licencja komercyjna na użytkownika lub procesor bez limitu ilości użytkowników; licencja developerska pozwalająca na modyfikację kodu źródłowego programu na własne potrzeby.
personalizacja oprogramowania

Personalizacja

Elastyczność platformy StudioSystem w technologii ASP.net, bazy Microsoft SQL 2012 lub nowszej, zastosowanie standardów HTML5, CSS3, JQuery pozwalają dostarczyć oprogramowanie, które może być na etapie wdrożenia dowolnie spersonalizowane i używane na dowolnych urządzeniach zgodnych ze standardem HTML5 (większość przeglądarek internetowych).
bezpieczeństwo aplikacji

Bezpieczeństwo

Standardem jest szyfrowanie danych za pomocą protokołów SSL, ponadto oprogramowanie może być zintegrowane z firmową domeną (Active Directory), tak więc zarządzanie kontami użytkowników i hasłami odbywa się za pomocą standardowych rozwiązań. Hasła nie są wówczas przechowywane w bazie danych.
intuicyjność

Intuicyjność

Zastosowanie rozwiązań internetowych (przeglądarkowych) oraz systemów Android pozwala na zaproponowanie użytkownikom oprogramowania magazynowego z nowoczesnym i intuicyjnym w używaniu interfejsem.

Wykorzystanie arkuszy styli CSS3 pozwala zaprojektować i dostosować wygląd do indywidualnych oczekiwań pracowników magazynu. Platforma składa się z szeregu elementów tzw. transakcji. Za ich pomocą realizuje się określone zadania. Poprzez dowolność w projektowaniu możemy wybierać z jakich transakcji w danym wdrożeniu będą korzystać pracownicy. Dodatkowo oprogramowanie dostępne jest także na urządzenia mobilne z systemem Android.
SoftwareStudio jest partnerem VMWARE Partner ConnectSoftwareStudio to partner Silver Microsoft Partner
ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram