SoftwareStudio Software House
DEMO
DEMO
DEMO

Branża informatyczna

jest i zawsze będzie wymagająca

w działAniu i myśleniU

SoftwareStudio to partner VMWARE Partner ConnectSoftwareStudio to partner Silver Microsoft Partner
40 000+

UŻYTKOWNIKÓW APLIKACJI

Każdego dnia do naszych aplikacji loguje się kilkadziesiąt tysięcy osób.
OD 2008

NA RYNKU

Doświadczenie, tak ważne w branży informatycznej, jest naszym atutem.
300+

FIZYCZNYCH SERWERÓW

Serwery w 2 lokalizacjach Atman i Netii. Cały czas się rozwijamy, a z nami nasza infrastruktura.

Kilka słów o nas

SoftwareStudio to ludzie

Siłą spółki SOFTWARESTUDIO są ludzie – to dzięki nim firma utrzymuje się na rynku i zdobywa nowe obszary. Podejmując dużo wyzwań nasi pracownicy poszerzają swoją wiedzę i rozwijają umiejętności podczas realizacji celów w codziennej pracy. Pracują z nami ambitni ludzie, którzy konsekwentnie osiągają doskonałe rezultaty w programowaniu oraz usługach IT.

rozwiązania informatyczne dla firm

Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań informatycznych dla firm, tworzeniem oprogramowania oraz świadczeniem usług w zakresie szkoleń i wdrożeń systemów klasy ERP, CRM, CMMS, TMS, YMS czy WMS. Rozwiązania przygotowane są w języku polskim lub angielskim,

doświadczenie

Zdobyliśmy doświadczenie oparte na wieloletniej pracy z rozbudowanymi systemami informatycznymi polskich przedsiębiorstw oraz międzynarodowych korporacji. Podejmujemy wymagania stawiane przez średnie i duże przedsiębiorstwa.

Nasza oferta skierowana jest dla zakładów przemysłowych oraz firm logistycznych. Przeglądając naszą ofertę na pewno znajdziesz produkty i usługi informatyczne przeznaczone dla wymagających klientów. O naszych kompetencjach świadczą zlecenia realizowane w wielu państwach całej Europy.

usługi informatyczne

Programowanie bazodanowych aplikacji biznesowych – to dla nas codzienność. Możesz wynająć programistę i skorzystać z usługi IT. Oferujemy usługi informatyczne w języku polskim i angielskim.

Praca programisty może być rozliczana stawką dzienną, a zespołu programistów stawką miesięczną. Oferujemy usługi programistów Java, JavaScript, Vue, Node.js, C#, SQL, HTML5, CSS3.

ponad 300 serwerów

Data Center i chmura prywatna od 2015 roku to dodatkowe usługi oferowane przez SoftwareStudio. Po pierwszych 3 latach prowadzenia chmury prywatnej na VMware zarządzamy pracą ponad 300 serwerów, z których codziennie korzysta kilkanaście tysięcy ludzi w Polsce i Europie.

Disaster Recovery Data Center
Posiadamy dwie fizyczne lokalizacje, nasze serwery parkujemy w data center ATMAN Warszawa oraz Netia Jawczyce (Warszawa).

Partnerstwo, które gwarantuje stabilność

Stała współpraca z globalnymi markami pozwala nam znacznie łatwiej skalować nasze rozwiązania. Nasze działania potwierdzone są oficjalnymi certyfikatami firm vmware oraz Microsoft.
Partner Microsoft i vmware

cały czas rośniemy

Nasze produkty i usługi doceniane są na rynku. Od  początku powstania firmy z roku na rok nasza firma stale się rozwija i powiększa grono klientów.

NASZA OFERTA

GOTOWE APLIKACJE

Nasze aplikacje są gotowymi, sprawdzonymi rozwiązaniami, które dodatkowo można modyfikować i rozwijać pod indywidualne potrzeby Klienta.

TCS.net

OPROGRAMOWANIE DLA NARZĘDZIOWNI

CMMS.net

UTRZYMANIE RUCHU

RMA.net

APLIKACJA DO REKLAMACJI

RPL.net

CRM.net

OPROGRAMOWANIE DLA HANDLOWCÓW

DOC.net

ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW

USŁUGI INFORMATYCZNE

Nasz doświadczony zespół specjalistów jest w stanie realizować największe wyzwania. Wspieramy przedsiębiorstwa oferując tworzenie aplikacji od zera jak i oferując usługi, aplikacje firm trzecich.

Outsourcing IT

VMWARE - chmura prywtna

Eset

Unifi / ubiquity

Oprogramowanie na zamówienie

serwer e-mail / icewarp

Pozostałe usługi IT

SoftwareStudio jest partnerem VMWARE Partner ConnectSoftwareStudio to partner Silver Microsoft Partner
ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram