O firmie SoftwareStudio

Branża informatyczna

jest i zawsze będzie wymagająca

w działaniu i w myśleniu.

Website design. Developing programming and coding technologies.

Siłą spółki SoftwareStudio są ludzie – to dzięki nim firma utrzymuje się na rynku i zdobywa nowe obszary. Podejmując dużo wyzwań nasi pracownicy poszerzają swoją wiedzę i rozwijają umiejętności podczas realizacji celów w codziennej pracy. Pracują z nami ambitni ludzie, którzy konsekwentnie osiągają doskonałe rezultaty w programowaniu oraz usługach IT.

Programmers Working, Looking At Computer In IT Office.

Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań informatycznych dla firm, tworzeniem oprogramowania oraz świadczeniem usług w zakresie szkoleń i wdrożeń systemów klasy ERP, CRM, CMMS, TMS, YMS czy WMS. Rozwiązania przygotowane są w języku polskim lub angielskim,

software house

Zdobyliśmy doświadczenie oparte na wieloletniej pracy z rozbudowanymi systemami informatycznymi polskich przedsiębiorstw oraz międzynarodowych korporacji. Podejmujemy wymagania stawiane przez średnie i duże przedsiębiorstwa. Nasza oferta skierowana jest dla zakładów przemysłowych oraz firm logistycznych. Przeglądając naszą ofertę na pewno znajdą Państwo produkty i usługi informatyczne przeznaczone dla wymagających. O naszych kompetencjach świadczą zlecenia realizowane w wielu Państwach całej europy – członkach Unii Europejskiej.

zarządzanie ludźmi system HR

Programowanie bazodanowych aplikacji biznesowych – to dla nas codzienność. Możesz wynająć programistę i skorzystać z usługi IT. Oferujemy usługi informatyczne w języku polskim i angielskim. Praca programisty może być rozliczana stawką dzienną, a zespołu programistów stawką miesięczną. Oferujemy usługi programistów Java, HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery, vue, SQL, C#.

programy na zamówienie

Data Center i chmura prywatna od 2015 roku to dodatkowe usługi oferowane przez SoftwareStudio. Po pierwszych 3 latach prowadzenia chmury prywatnej na VMware zarządzamy pracą około 150 serwerów, z których codziennie korzysta kilkanaście tysięcy ludzi w Polsce i Europie.

SoftwareStudio

Krótka historia
Software House

2019

Rok 2018 był dla SoftwareStudio bardzo ważny. Opracowaliśmy nową wersję platformy StudioSystem i nazwaliśmy ją RS.
W pierwszym kwartale 2019 roku z sukcesem wdrożyliśmy na nowej platformie dwa duże systemy logistyczne.
Przenieśliśmy warszawskie biuro do nowej siedziby na ul. Puławską 145.
Rozbudowaliśmy dział marketingu o nowe osoby, w tym odpowiedzialną za produkcję filmów instruktażowych.

2018

Tradycyjnie zakończyliśmy rok wzrostem przychodów ok 20%, rok 2017 była dla spółki bardzo ważny, podjęte zostały kolejne strategiczne decyzje, w tym otwarcie oddziału Wielkopolska w Zakrzewie k. Poznania, natomiast oddział Mazowiecki przeniesiony został do Pruszkowa.
W kwietniu oddaliśmy do użytku pierwszą gotową aplikację na telefon iPhone i choć rozwiązania Android są wciąż najważniejsze to dostrzegamy potencjał rozwiązań w technologii Apple.
W związku z jubileuszem 10 lat działalności spółki odbyły się latem obchodów (zobacz).

2017

Dynamiczny rozwój usług hostingowych wpłynął na doskonałe wyniki finansowe za 2016 rok. W związku z tym od maja zwiększamy moc serwerów chmury o 30%. Po rocznym wdrożeniu systemu klasy TMS dla dużego polskiego operatora logistycznego uruchamiamy kolejne moduły B2B i B2C.
Liderem sprzedaży pozostaje kolejny rok system gospodarki magazynowej Studio Magazyn WMS.net, a w szczególności dla operatorów logistycznych i firm produkcyjnych. Zakończyliśmy wdrożenie modułu reklamacji w ramach systemu obsługi salonów sieci sklepów detalicznych kolejnej spółki giełdowej.
Prowadzimy wdrożenie kolejnych modułów w ramach systemu obsługi salonów, w tym dedykowany system zamówień w branży jubilerskiej. Ponadto prowadzimy unikatowe wdrożenie systemu magazynowego WMS i wypożyczalni dla lidera wśród producentów wózków widłowych.
Wprowadziliśmy także integrację onLine sklepu internetowego Iguana z systemem ERP SAP włoskiego koncernu i systemem B2B. Na potrzeby obsługi firm kurierskich uruchomiliśmy moduł w magazynie Solid Logistic do skanowania listów przewozowych. Prowadzimy wdrożenie systemu awizacji dla 4 magazynów produkcyjnych w największej fabryce aerozoli.

2016

Kolejny doskonały rok 2015 zawdzięczamy głównie dynamicznej sprzedaży systemów i usług działających w chmurze (cloud computing). Bieżący rok poświęcamy na wdrożenia systemów B2B i przygotowywanie systemu klasy TSL. W marcu 2016 przystąpiliśmy do klastra Poland2Europe. Poland to Europe to inicjatywa dla przygotowywania i realizowania projektów europejskich. Grupa polskich firm informatycznych (MSP) doszła do przekonania, że jednym z ważnych priorytetów w dalszym ich rozwoju jest wejście na rynki europejskie oraz uczestniczenie w projektach europejskich.

2015

Zakończyliśmy rok 2014 rekordowymi przychodami, szczególny wzrost sprzedaży usług hostingu w chmurze prywatnej spowodował, że stawiamy kolejną macierz w celu zwiększenia przestrzeni do świadczenia usług. W lutym zdaliśmy egzaminy partnerskie VMware i jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą usług VSPP (VMware Service Provider Partner). W zakresie systemów na platformę StudioSystem dynamicznie rozwijamy oprogramowanie w zakresie magazynów wysokiego składowania i systemów reklamacyjnych także na platformę Android oraz iOS.

2014

Potwierdzenie kompetencji Microsoft Silver Partner, testy weryfikacji aplikacji działających na platformie StudioSystem. Zdobyliśmy kompetencje: Silver Application Development oraz Silver Intelligent Systems. W przygotowaniu kompetencje Silver Application Integration oraz Silver Management and Virtualization.

2013

Nowy rok rozpoczął się od internsywnej pracy przy migracji systemów do nowych wersji pracujących na platformie StudioSystem. W styczniu kupiliśmy nowoczesny zestaw ikonek i wprowadziliśmy zmiany w szacie graficznej nowych rozwiązań w stylu Metro. W marcu wprowadziliśmy konsekwentne zmiany w wyglądzie wersji Framework oraz rozpoczęliśmy wdrożenia aplikacji WMS i CRM na urządzenia z systemem Android.

2012

Rok 2012 wprowadził zmiany w zakresie poszerzenia oferty o usługi hostingowe (serwery wirtualne) w chmurze Windows Azue oraz VMWare. Ponadto podpisaliśmy umowę partnerską z firmą Safetica w zakresie sprzedaży i wdrożeń rozwiązań bezpieczeństwa i monitoringu pracy pracowników. Wdrożyliśmy także zmiany w zakresie narzędzi programistycznych, przenieśliśmy środowisko pracy do Microsoft Visual Studio 2012 oraz zmieniliśmy silnik bazy danych na SQL Azure oraz SQL Server 2012.

2011

Wdrożenia oraz integracja rozwiązań sklepu internetowego ASP.net z Microsoft SharePoint, opracowanie modelu sklepu internetowego dedykowanego do prowadzenie internetowej księgarni. Opracowanie i wdrożenie aplikacji SN2enova pozwalającej na ewidencję magazynową wg numerów seryjnych zintegrowanych z programem enova ERP.

2010

Od lutego 2010 rozpoczęliśmy przenoszenie aplikacji do nowego środowiska pracy Microsoft Visual Studio 2010. W marcu 2010 roku certyfikowany został przez Microsoft system Studio Magazyn WMS.net w zakresie zgodności z Windows 7. W kwietniu 2010 roku otrzymaliśmy status partner Certyfikowany Microsoft i rozpoczęliśmy starania o uzyskanie statusu GOLD CERTIFIED PARTNER. Dodatkowo zawarliśmy umowę partnerską z firmą Soneta w zakresie sprzedaży i wdrożeń systemu enova ERP.

2009

Rozwijanie produktów w technologii ASP.net, opracowanie wersji oprogramowania Windows Framework z wykorzystaniem układu jak Microsoft Office 2007. Zawarcie umowy partnerskiej z firmą Humansoft w zakresie sprzedaży i wdrożeń systemów HermesSQL oraz Corax.

2008

Zarejestrowanie spółki SoftwareStudio, rozpoczęliśmy wdrożenia w technologii Visual Studio 2008 + SQL 2008 Server. Pierwsze wdrożenia systemu zarządzania magazynem wysokiego składowania WMS, integracje z systemami ERP. Ponadto uruchomiliśmy platformę reklamacyjną RMA.

2007

Od 2006 roku rozwijamy technologie tworzenia aplikacji biznesowych, które opieramy o rozwiązania Microsoft VisualStudio 2005, Asp.Net + AJAX i język C# oraz Java, baza MS SQL2005 Server. Uczymy się technologii internetowych i bazodanowych, zapominamy o czasach systemu operacyjnego DOS i 16 bitowych programów tekstowych. Nowe aplikacje będą graficzne 32 lub 64 bitowe.

Więcej o Software House

programowanie i wdrożenia systemów IT

Adam Siemiątkowski
prezes zarządu

Joanna Ciebień
członek zarządu

Adam Potomski
członek zarządu

SoftwareStudio Sp. z o.o.

ul. Ostroroga 5/2
60-349 Poznań

NIP: 7792343623
Regon: 300925438
KRS: 0000317073
Kapitał: 75 000,00