SoftwareStudio Software House
DEMO
DEMO
DEMO

Programy

Nasze aplikacje tworzymy z myślą o przyszłości branż logistyki, handlu i przemysłu.

Dostępność na wielu platformach to podstawa naszych rozwiązań.
WMS-logo

WMS.net

PROGRAM MAGAZYNOWY
Program magazynowy Studio Magazyn WMS.net przeznaczony jest do ewidencji ilościowej wartościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania.

Obsługa magazynu wysokiego składowania wymaga innego podejścia niż za pomocą zwykłego programu magazynowego.

Dlatego oprogramowanie magazynowe WMS SoftwareStudio to rozwiązania do obsługi magazynu firm handlowych, produkcyjnych oraz firm logistycznych.  Specjalistyczna aplikacja dla branży 3PL, firm świadczących usługi magazynowania na zasadzie outsourcingu.
Oprogramowanie magazynowe WMS

VSS.net

AWIZACJE, YARD MANAGEMENT
W programie awizacyjnym SoftwareStudio dostępna jest funkcjonalność umożliwiająca awizację dostaw do magazynu.

Ponadto prowadzić można ewidencję rezerwacji ramp w magazynie powiązanych z transportem (dostawy i wysyłki). Na tej podstawie tworzone są harmonogramy dla magazynu i rampy załadunkowej.

Dlatego moduł programu Awizacja Transportu umożliwia nam dopisanie nowego awizo oraz zawiera rejestry awiza w buforze i awiza zatwierdzone. Rozwiązanie klasy YMS.
Program do awizacji
VSS-logo
RMA-logo

RMA.net

OPROGRAMOWANIE REKLAMACYJNE
W celu wprowadzenia do ewidencji reklamacji należy zarejestrować zgłoszenie reklamacyjne poprzez specjalny internetowy formularz zgłoszenia reklamacyjnego (oprogramowanie reklamacyjne) zawierającego niezbędne podstawowe informacje.

Zapisane zgłoszenie reklamacyjne ma przypisany automatycznie unikalny numer zgłoszenia internetowego (numer referencyjny lub numer RMA).
Oprogramowanie RMA

TCS.net

OPROGRAMOWANIE DLA NARZĘDZIOWNI
Program magazynowy TCS.net firmy SoftwareStudio jest to oprogramowanie przeznaczone do komputerowego wspomagania zarządzania gospodarką narzędziową (wypożyczalnią narzędzi).

Program TCS umożliwia ewidencję narzędzi. Określając ich atrybuty oraz definiując ich podział zarówno ze względu na grupy, lokalizację w magazynie narzędziowni. A także przypisanie osobom odpowiedzialnym za użytkowanie lub nadzór. narzędzi
Oprogramowanie dla narzędziowni
TCS-logo
PMS-logo

PWS.net

MAGAZYN PALET
Magazyn palet to to idealnie rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które transportują produkty na paletach. W zależności od zapotrzebowania danej linii, umożliwia wydawanie palet w zebranych stosach lub pojedynczo, co znacznie skraca czas prac.

W przemyśle i logistyce magazyn palet to urządzenia służące do sztaplowania i magazynowania pustych palet.
Oferujemy program PWS dla firm prowadzących ewidencję i obrót paletami - nośnikami logistycznymi.
Program dla magazynu palet

RPL.net

SKUP KATALIZATORÓW
Program RPL.net to rozwiązanie dla firm zajmujących się skupem metali szlachetnych. Recykling Price List to aplikacja www oraz na telefony z systemem Android oraz iPhone. Pozwala na informowanie dostawców o aktualnych cenach skupu.
Aplikacja dla skupu katalizatorów
RPL-logo
SoftwareStudio jest partnerem VMWARE Partner ConnectSoftwareStudio to partner Silver Microsoft Partner
ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram