Wycena systemu awizacyjnego VSS.net

VSS

Ile kosztuje system awizacyjny VSS.net?

Jaka jest cena systemu awizacyjnego VSS.net? Cena uzależniona jest od kilku składowych. W celu przygotowania odpowiedniego planu kosztowego prosimy o wypełnienie i przesłanie poniższego formularza.

Wycena - Awizacje VSS.net

Przygotowanie wyceny

systemu awizacyjnego

VSS.net

 
 

Administratorem danych osobowych podawanych w formularzu jest firma SOFTWARESTUDIO Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie, 62-069, przy ul. Innowatorów 8, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000317073. Państwa dane osobowe będą przetwarzanie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz prowadzenia w związku z tym korespondencji elektronicznej. Dane będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. f. RODO) polegającym na prowadzeniu korespondencji w związku z działalnością gospodarczą oraz rozwiązaniu ewentualnej sprawy, której korespondencja dotyczy.

Przysługuje Państwu prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo dostępu do danych i ich sprostowania. Ponadto przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do prowadzenia procesu komunikacji.

Więcej informacji w polityce prywatności:
https://www.softwarestudio.com.pl/polityka-prywatnosci-software/