SoftwareStudio Software House
DEMO
DEMO
DEMO
awizacje

Awizacje dostaw Studio VSS.net

Pełna kontrola
awizacji 

System yms (yard management system)

Oferujemy rozwiązanie klasy YMS do zarządzania procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów i wizyt oraz ruchu na terenie zakładu.
Nowoczesna platforma do awizacji powinna spełniać wszystkie najważniejsze wymagania firm magazynowych oraz logistycznych. Dlatego SoftwareStudio stworzyło system awizacyjny, który bezpiecznie przechowuje dane. Został zaprojektowany z wykorzystanych nowoczesnych i stabilnych technologii internetowych. Z systemu możesz więc korzystać na komputerze, laptopie czy telefonie.
Program do awizacji dostaw VSS.net YMS Yard Management System
Systemy do tworzenia harmonogramów pracy magazynu (okna czasowe) i zarządzania awizacjami znacznie zwiększają wydajność wielu przedsiębiorstw produkcyjnych i logistycznych w Europie.
Program awizacji dostaw

Program awizacji dostaw

System awizacyjny rejestruje awizacje, wizyty, kontroluje czas i przebieg oraz koordynuje dostęp do zdefiniowanych zasobów (doków, bram i wag). Dostęp do programu mają pracownicy działu transportu, logistyki, magazynu oraz kontrahenci i przewoźnicy - wszyscy online przez Internet, dzięki usłudze chmury prywatnej SoftwareStudio.

Awizowanie wysyłek

Yard Management System (YMS) umożliwia wyrównanie obciążenia magazynu oraz zlikwidowanie kolejek samochodów przed zakładem i magazynem. System YMS rejestruje wszystkie wizyty, kontroluje ich cel, czas i przebieg oraz koordynuje dostęp do zasobów (doków, parkingów, wag). Zastosowanie programu awizacyjnego przez przedsiębiorstwa zapewnienia lepszą obsługę kontrahentów i firm transportowych oraz kierowców.
aplikacja VSS awizowanie wysyłek
system awizacyjny VSS

System awizacyjny

Platforma awizacyjna spełnia najważniejsze wymagania firm magazynowych oraz logistycznych. Dlatego SoftwareStudio stworzyło system awizacyjny, który bezpiecznie przechowuje dane. Został zaprojektowany z wykorzystanych nowoczesnych i stabilnych technologii internetowych. Z systemu możesz więc korzystać na komputerze, laptopie czy telefonie.

Yard Management system

Yard Management System (YMS) umożliwia wyrównanie obciążenia magazynu oraz zlikwidowanie kolejek samochodów przed zakładem i magazynem. System YMS rejestruje wszystkie wizyty, kontroluje ich cel, czas i przebieg oraz koordynuje dostęp do zasobów (doków, parkingów, wag). Zastosowanie programu awizacyjnego przez przedsiębiorstwa zapewnienia lepszą obsługę kontrahentów i firm transportowych oraz kierowców.
Yard Management System
harmonogram awizacji

Łatwa kontrola harmonogramu awizacji

System awizacyjny pozwala na tworzenie i kierowanie harmonogramem rozładunków i załadunków w magazynach. Za pomocą okien czasowych łatwo zarządza się transportami i koordynuje prace magazynu. Okna czasowe kontrolują pracę magazynów i koordynują transporty przewoźników.

Automatyczne obliczanie czasu załadunku/rozładunku przez system w oparciu o rodzaj transportu, ilość palet czy rodzaj asortymentu automatycznie rezerwuje odpowiedni czas potrzebny na obsługę samochodu. Nie trzeba obliczać czasu, jaki zajmie załadunek/rozładunek – spersonalizowany algorytm robi to automatycznie.

Odczyt tablic rejestracyjnych

Dostępna funkcja ANPR (LPR) wbudowana w kamerę przemysłową pozwala na pobieranie zdjęć. Zdjęcia mogą być automatycznie integrowane z bazą systemu awizacyjnego na podstawie odczytnego numery tablicy rejestracyjnej. Funkcja OCR tablicy rejestracyjnej wykonywane jest przez samą kamerę. Przykładowe kamery z funkcją ANPR i rozpoznawanie tablic LPR:

-BCS
- BOSCH
- DAHUA
- HIKVISION


Wzrost wydajności magazynu

Rozwiązanie klasy Yard Management System oferowane przez SoftwareStudio umożliwia wyrównanie obciążenia magazynu oraz zlikwidowanie kolejek samochodów przed zakładem i magazynem. System rejestruje awizacje, wizyty, kontroluje czas i przebieg oraz koordynuje dostęp do zdefiniowanych zasobów takich jak rampy, doki oraz wagi.
YMS magazyny

Funkcje
programu do awizacji dostaw

Dostęp online

Dostęp do programu mają pracownicy działu transportu, logistyki, magazynu oraz kontrahenci i przewoźnicy - wszyscy online przez Internet, dzięki usłudze chmury prywatnej SoftwareStudio. Pracownicy działu transportu/logistyki, magazynu, ochrona, portiernia, kontrahenci, przewoźnicy i kierowcy jednocześnie mogą korzystać z zapisów na wspólnej bazie danych.

Razem tworzą awizacje i planują terminy załadunków i rozładunków. Dostęp online do systemu pozwala przenieść na kontrahentów, przewoźników odpowiedzialność związaną z tworzeniem awizacji oraz oszczędzić czas pracowników działu transportu i magazynu.

Awizacja dostaw

O wdrożeniu programu Studio VSS.net warto pomyśleć w momencie wzmożonej ilości operacji związanej z dostawami i odbiorami z magazynów. Lista klientów pojawiających się na liście budowana jest dynamicznie i uzależniona jest od ilości aktywnych dostawców oraz dopisanych dla nich awizo transportu w systemie.

Lista zawiera klientów, dla których zostały wprowadzone dokumenty awizacji transportu w programie. Awiza dostaw według klientów we wszystkich zestawieniach istnieje możliwość: dopisania nowego dokumentu awizacji transportu lub import zleceń z systemu TMS.

Harmonogramowanie pracy magazynów

Za pomocą programu można kontrolować i zarządzać harmonogramem pracy magazynów. Magazynierzy mają dostęp do utworzonych awizacji z możliwością edycji danych, ich akceptacji czy zmiany godziny załadunku/rozładunku.

Planowany czasu związany z obsługą podstawionego auta ​wyliczany przez system może być zmieniany przez pracowników działu logistyki lub magazyn. Okna czasowe nie tylko określają czas zajętości poszczególnych ramp, ale za pomocą przejrzystych kalendarzy prezentują zajętości miejsc.

Okna czasowe

Okna czasowe w systemie awizacyjnym pozwalają na tworzenie i kierowanie harmonogramem rozładunków i załadunków w magazynach. Za pomocą okien czasowych łatwo zarządza się transportami i koordynuje prace magazynu. Przedsiębiorstwa za pomocą okien czasowych kontrolują pracę swoich magazynów i koordynują transporty przewoźników.

Automatyczne obliczanie czasu załadunku/rozładunku przez system w oparciu o rodzaj transportu, ilość palet czy rodzaj asortymentu automatycznie rezerwuje odpowiedni czas potrzebny na obsługę samochodu. Nie trzeba obliczać czasu, jaki zajmie załadunek/rozładunek – spersonalizowany algorytm robi to automatycznie, ale upoważniony pracownik może go zmienić.

Powiadomienia SMS oraz e-mail

Komunikacja za pomocą SMS z kontrahentami, przewoźnikami i kierowcami. Z poziomu platformy logistycznej można wysyłać ręcznie lub automatyczne powiadomienia SMS na telefon komórkowy. Powiadomienia mogą być wysyłane bezpośrednio do kierowców, ale także do firm transportowych jak i kontrahentów.

Komunikacja z przewoźnikiem lub kierowcą za pomocą SMS lub e-mail to szybki i wygodny sposób przy braku bezpośredniej rozmowy telefonicznej. Zapis wysłanych powiadomień pozostaje w historii powiązanej ze zleceniem, przewoźnikiem i kontrahentem.

System YMS

Oprogramowanie udostępnia funkcjonalność umożliwiającą awizację transportów do magazynu. System YMS zapewnia ewidencję rezerwacji ramp w magazynie powiązanych z transportem (dostawy i wysyłki). Zapewnia tworzenie harmonogramów dla magazynu i rampy załadunkowej i pracę w tzw. oknach czasowych.

Oprogramowanie VSS.net (Vehicle Scheduler Solution), czyli system informatyczny klasy YMS do zarządzania procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów i wizyt oraz ruchu na terenie zakładu. Moduł programu Awizacja Transportu umożliwia nam dopisanie nowego awizo oraz zawiera rejestry awiza w buforze i awiza zatwierdzone.

Sprawdź aplikację

Sprawdź demo
aplikacje na zmówienie software house mockup

Cechy wspólne naszych aplikacji

Technologia

Platforma StudioSystem to oprogramowanie wykorzystujące nowoczesne technologie informatyczne.

Podstawą platformy StudioSystem jest technologia ASP.net, HTML5, CSS3, JQuery, baza danych Microsoft SQL Server 2012 lub nowszy oraz moduły na urządzenia mobilne z Windows CE, Windows Mobile oraz Android. Ponadto system korzysta z SQL Reporting Services do tworzenia raportów i wydruków.

Licencjonowanie

Licencjonowanie oprogramowania SoftwareStudio oferuje swoim klientom kilka modeli licencjonowania oprogramowania.

Program może być licencjonowany w różny sposób: licencja edukacyjna; licencja komercyjna na użytkownika; licencja komercyjna na użytkownika lub procesor bez limitu ilości użytkowników; licencja developerska pozwalająca na modyfikację kodu źródłowego programu na własne potrzeby.
personalizacja oprogramowania

Personalizacja

Elastyczność platformy StudioSystem w technologii ASP.net, bazy Microsoft SQL 2012 lub nowszej, zastosowanie standardów HTML5, CSS3, JQuery pozwalają dostarczyć oprogramowanie, które może być na etapie wdrożenia dowolnie spersonalizowane i używane na dowolnych urządzeniach zgodnych ze standardem HTML5 (większość przeglądarek internetowych).
bezpieczeństwo aplikacji

Bezpieczeństwo

Standardem jest szyfrowanie danych za pomocą protokołów SSL, ponadto oprogramowanie może być zintegrowane z firmową domeną (Active Directory), tak więc zarządzanie kontami użytkowników i hasłami odbywa się za pomocą standardowych rozwiązań. Hasła nie są wówczas przechowywane w bazie danych.
intuicyjność

Intuicyjność

Zastosowanie rozwiązań internetowych (przeglądarkowych) oraz systemów Android pozwala na zaproponowanie użytkownikom oprogramowania magazynowego z nowoczesnym i intuicyjnym w używaniu interfejsem.

Wykorzystanie arkuszy styli CSS3 pozwala zaprojektować i dostosować wygląd do indywidualnych oczekiwań pracowników magazynu. Platforma składa się z szeregu elementów tzw. transakcji. Za ich pomocą realizuje się określone zadania. Poprzez dowolność w projektowaniu możemy wybierać z jakich transakcji w danym wdrożeniu będą korzystać pracownicy. Dodatkowo oprogramowanie dostępne jest także na urządzenia mobilne z systemem Android.
SoftwareStudio jest partnerem VMWARE Partner ConnectSoftwareStudio to partner Silver Microsoft Partner
ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram