SoftwareStudio Software House
DEMO
DEMO
DEMO

KALENDARIUM SOFTWARESTUDIO

HISTORIA FIRMY

Każdego dnia staramy się by nasza firma się rozwijała. Dzieje się to poprzez rozwój naszych pracowników jak i nowych relacji biznesowych.

2021

Miniony 2020 rok był rokiem wyzwań. Jednak jako firma kontynuowaliśmy mocny rozwój i zanotowaliśmy 21% wzrost. Zrealizowaliśmy znaczące projekty, podpisaliśmy nowe umowy współpracy. Zwiększyliśmy sprzedaż do Niemiec, a w tym roku również do Francji.

Przez ostatni rok nasze aplikacje miały 2 duże, profesjonalne testy penetracyjne, które będą teraz regularnie przeprowadzane, dzięki czemu będziemy mogli utrzymywać stały, wysoki poziom bezpieczeństwa.

Nasz zespół specjalistów cały czas się powiększa i tak jak w zeszłym roku oddział poznański potrzebował nowego biura tak i teraz oddział lubuski przeprowadza się do nowego biura, by móc zwiększyć ilość specjalistów.

Rok 2021 zapowiada się bardzo ekscytująco. Jesteśmy w trakcie wdrażania ISO 27001. Niedługo zostaniemy złotym partnerem Microsoft, partnerem hexnode. Mocno rozwijamy naszą chmurę, a do tego wszystkiego dojdzie nowy, duży projekt wykorzystujący Machine Learning.

2020

Podsumowanie dynamicznego roku 2019 zakończyliśmy zmianą siedziby spółki z Poznania do Wielkopolskiego oddziału w Dąbrowie k. Poznania.

Przeprowadzka do nowego biura oddziału dolnośląskiego, nowy adres Góra ul. Klonowa 6.

Marzec 2020 - początek pandemii, przechodzimy na tryb pracy zdalnej.

Liderem sprzedaży i wdrożeń oprogramowania stał się system awizacyjny VSS.net (YMS - yard management system).

2019

Rok 2018 był dla SoftwareStudio bardzo ważny. Opracowaliśmy nową wersję platformy StudioSystem i nazwaliśmy ją RS.

W pierwszym kwartale 2019 roku z sukcesem wdrożyliśmy na nowej platformie dwa duże systemy logistyczne.

Przenieśliśmy warszawskie biuro do nowej siedziby na ul. Puławską 145.
Rozbudowaliśmy dział marketingu o nowe osoby, w tym odpowiedzialną za produkcję filmów instruktażowych.

Nawiązaliśmy współpracę z fundacją GS1 Polska i uzyskaliśmy certyfikat partnera.

Od grudnia oddział Wielkopolska pracuje w nowym większym biurze, gdzie pracować swobodnie może prawie 20tu programistów.

2018

Tradycyjnie zakończyliśmy rok wzrostem przychodów ok 20%, rok 2017 była dla spółki bardzo ważny, podjęte zostały kolejne strategiczne decyzje, w tym otwarcie oddziału Wielkopolska w Zakrzewie k. Poznania, natomiast oddział Mazowiecki przeniesiony został do Pruszkowa.

W kwietniu oddaliśmy do użytku pierwszą gotową aplikację na telefon iPhone i choć rozwiązania Android są wciąż najważniejsze to dostrzegamy potencjał rozwiązań w technologii Apple.
W związku z jubileuszem 10 lat działalności spółki odbyły się latem obchodów.

2017

Dynamiczny rozwój usług hostingowych wpłynął na doskonałe wyniki finansowe za 2016 rok. W związku z tym od maja zwiększamy moc serwerów chmury o 30%. Po rocznym wdrożeniu systemu klasy TMS dla dużego polskiego operatora logistycznego uruchamiamy kolejne moduły B2B i B2C.

Liderem sprzedaży pozostaje kolejny rok system gospodarki magazynowej Studio Magazyn WMS.net, a w szczególności dla operatorów logistycznych i firm produkcyjnych. Zakończyliśmy wdrożenie modułu reklamacji w ramach systemu obsługi salonów sieci sklepów detalicznych kolejnej spółki giełdowej.

Prowadzimy wdrożenie kolejnych modułów w ramach systemu obsługi salonów, w tym dedykowany system zamówień w branży jubilerskiej. Ponadto prowadzimy unikatowe wdrożenie systemu magazynowego WMS i wypożyczalni dla lidera wśród producentów wózków widłowych.
Wprowadziliśmy także integrację onLine sklepu internetowego Iguana z systemem ERP SAP włoskiego koncernu i systemem B2B.

Na potrzeby obsługi firm kurierskich uruchomiliśmy moduł w magazynie Solid Logistic do skanowania listów przewozowych. Prowadzimy wdrożenie systemu awizacji dla 4 magazynów produkcyjnych w największej fabryce aerozoli.

2016

Kolejny doskonały rok 2015 zawdzięczamy głównie dynamicznej sprzedaży systemów i usług działających w chmurze (cloud computing). Bieżący rok poświęcamy na wdrożenia systemów B2B i przygotowywanie systemu klasy TSL. W marcu 2016 przystąpiliśmy do klastra Poland2Europe.

Poland to Europe to inicjatywa dla przygotowywania i realizowania projektów europejskich. Grupa polskich firm informatycznych (MSP) doszła do przekonania, że jednym z ważnych priorytetów w dalszym ich rozwoju jest wejście na rynki europejskie oraz uczestniczenie w projektach europejskich.

2015

Zakończyliśmy rok 2014 rekordowymi przychodami, szczególny wzrost sprzedaży usług hostingu w chmurze prywatnej spowodował, że stawiamy kolejną macierz w celu zwiększenia przestrzeni do świadczenia usług.

W lutym zdaliśmy egzaminy partnerskie VMware i jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą usług VSPP (VMware Service Provider Partner). W zakresie systemów na platformę StudioSystem dynamicznie rozwijamy oprogramowanie w zakresie magazynów wysokiego składowania i systemów reklamacyjnych także na platformę Android oraz iOS.

2014

Potwierdzenie kompetencji Microsoft Silver Partner, testy weryfikacji aplikacji działających na platformie StudioSystem. Zdobyliśmy kompetencje: Silver Application Development oraz Silver Intelligent Systems. W przygotowaniu kompetencje Silver Application Integration oraz Silver Management and Virtualization.

2013

Nowy rok rozpoczął się od internsywnej pracy przy migracji systemów do nowych wersji pracujących na platformie StudioSystem. W styczniu kupiliśmy nowoczesny zestaw ikonek i wprowadziliśmy zmiany w szacie graficznej nowych rozwiązań w stylu Metro. W marcu wprowadziliśmy konsekwentne zmiany w wyglądzie wersji Framework oraz rozpoczęliśmy wdrożenia aplikacji WMS i CRM na urządzenia z systemem Android.

2012

Rok 2012 wprowadził zmiany w zakresie poszerzenia oferty o usługi hostingowe (serwery wirtualne) w chmurze Windows Azue oraz VMWare. Ponadto podpisaliśmy umowę partnerską z firmą Safetica w zakresie sprzedaży i wdrożeń rozwiązań bezpieczeństwa i monitoringu pracy pracowników. Wdrożyliśmy także zmiany w zakresie narzędzi programistycznych, przenieśliśmy środowisko pracy do Microsoft Visual Studio 2012 oraz zmieniliśmy silnik bazy danych na SQL Azure oraz SQL Server 2012.

2011

Wdrożenia oraz integracja rozwiązań sklepu internetowego ASP.net z Microsoft SharePoint, opracowanie modelu sklepu internetowego dedykowanego do prowadzenie internetowej księgarni. Opracowanie i wdrożenie aplikacji SN2enova pozwalającej na ewidencję magazynową według numerów seryjnych zintegrowanych z programem enova ERP.

2010

Od lutego 2010 rozpoczęliśmy przenoszenie aplikacji do nowego środowiska pracy Microsoft Visual Studio 2010. W marcu 2010 roku certyfikowany został przez Microsoft system Studio Magazyn WMS.net w zakresie zgodności z Windows 7. W kwietniu 2010 roku otrzymaliśmy status partner Certyfikowany Microsoft i rozpoczęliśmy starania o uzyskanie statusu GOLD CERTIFIED PARTNER. Dodatkowo zawarliśmy umowę partnerską z firmą Soneta w zakresie sprzedaży i wdrożeń systemu enova ERP.

2009

Rozwijanie produktów w technologii ASP.net, opracowanie wersji oprogramowania Windows Framework z wykorzystaniem układu jak Microsoft Office 2007. Zawarcie umowy partnerskiej z firmą Humansoft w zakresie sprzedaży i wdrożeń systemów HermesSQL oraz Corax.

2008

Zarejestrowanie spółki SoftwareStudio, rozpoczęliśmy wdrożenia w technologii Visual Studio 2008 + SQL 2008 Server. Pierwsze wdrożenia systemu zarządzania magazynem wysokiego składowania WMS, integracje z systemami ERP. Ponadto uruchomiliśmy platformę reklamacyjną RMA.

2007

Od 2006 roku rozwijamy technologie tworzenia aplikacji biznesowych, które opieramy o rozwiązania Microsoft VisualStudio 2005, Asp.Net + AJAX i język C# oraz Java, baza MS SQL2005 Server. Uczymy się technologii internetowych i bazodanowych, zapominamy o czasach systemu operacyjnego DOS i 16 bitowych programów tekstowych. Nowe aplikacje będą graficzne 32 lub 64 bitowe.
SoftwareStudio jest partnerem VMWARE Partner ConnectSoftwareStudio to partner Silver Microsoft Partner
ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
homeapartmentcloud-synccloud-checkdatabaseenvelopelicensecartsmartphonelaptop-phonechart-barslist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram