Wycena programu do magazynu palet PWS.net

PWS

Ile kosztuje system do prowadzenia magazynu palet?

Czy jesteście ciekawi, ile może kosztować Wasz własny system magazynu palet przy wykorzystaniu platformy PWS.net? Cena systemu może zależeć od wielu czynników, a my chcemy dostosować ofertę do Waszych indywidualnych potrzeb.

W celu uzyskania szczegółowej wyceny i dopasowanej oferty, zachęcamy Was do wypełnienia krótkiego formularza. To proste i szybkie! Dzięki temu będziemy mogli dostarczyć Wam pełne informacje o kosztach oraz funkcjonalnościach systemu magazynu palet PWS.net. Kliknijcie poniższy link i przekażcie nam swoje oczekiwania. Czekamy na Wasze zgłoszenie!

Wycena - Magazyn PALETY.net

Przygotowanie wyceny

systemu magazynowego

PALETY.net

 

Administratorem danych osobowych podawanych w formularzu jest firma SOFTWARESTUDIO Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie, 62-069, przy ul. Innowatorów 8, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000317073. Państwa dane osobowe będą przetwarzanie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz prowadzenia w związku z tym korespondencji elektronicznej. Dane będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. f. RODO) polegającym na prowadzeniu korespondencji w związku z działalnością gospodarczą oraz rozwiązaniu ewentualnej sprawy, której korespondencja dotyczy.

Przysługuje Państwu prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo dostępu do danych i ich sprostowania. Ponadto przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do prowadzenia procesu komunikacji.

Więcej informacji w polityce prywatności:
https://www.softwarestudio.com.pl/polityka-prywatnosci-software/