DEMO
DEMO
DEMO

Struktura magazynu

Oprogramowanie dla firm logistycznych

Systemy zarządzania magazynem znajdują zastosowanie w nowoczesnych magazynach wysokiego składowania. Wdrożenie rozwiązań typu system magazynowy na zamówienie pozwala na wprowadzenie kontroli, a także bezpieczeństwa. Związanego z obsługą, jak również realizacją zleceń (zamówień).

Struktura magazynu to szczególnie ważny element w sytuacji obsługi sklepów internetowych. System zarządzania magazynem WMS można wdrożyć zarówno lokalnie w pojedynczym magazynie, jak i centralnie w chmurze prywatnej. Do obsługi wielu magazynów w różnych lokalizacjach - czyli jest to struktura rozproszona.

SYSTEM MAGAZYNOWY NA ZAMÓWIENIE.

Wdrożenie rozwiązań typu system magazynowy na zamówienie pozwala na wprowadzenie kontroli. W równym stopniu bezpieczeństwa związanego z obsługą, jak również realizacją zleceń (zamówień).

System WMS w magazynie
Struktura magazynu
System WMS w magazynie

W zakresie wynajmu powierzchni magazynowych na terenie całej Polski ma to miejsce w najbardziej strategicznych punktach lokalizacyjnych kraju. Istotna jest nie tylko najbardziej korzystna lokalizacja magazynu, ale także najlepsze warunki umowy najmu. Niezwykle istotnym czynnikiem decydującym o stworzeniu atrakcyjnej lokalizacji dla budowy magazynów jest infrastruktura drogowa.

Struktura magazynu - miasta

We wszystkich miastach, które to posiadają już dostęp do autostrady, to właśnie okolice węzłów autostradowych stanowią najbardziej atrakcyjne, a także oblegane miejsca budowy magazynów. Tak jest w okolicach Łodzi (Stryków), Wrocławia (Bielany Wrocławskie, Kąty), Górnego Śląska (Chorzów, Gliwice) czy Poznania (Gądki, Komorniki) Aby sprostać wymaganiom Klientów i móc dostarczać im jak najbardziej aktualną i kompleksową wiedzę, należy zdecydować się na specjalizację poszczególnych centrów w określonych regionach kraju.

Oprogramowanie dla firm logistycznych

Oprogramowanie dla firm logistycznych. Struktura magazynu

ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram