SoftwareStudio Software House
DEMO
DEMO
DEMO

ESET - Bezpieczeństwo

Kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa twojej firmy

Teraz bardziej niż kiedykolwiek przedsiębiorstwa muszą dbać o cyfrowe bezpieczeństwo swojej firmy.
bezpieczeństwo firmy ESET
W czasach gdy znaczna część działalności przedsiębiorstwa przechodzi do internetu, czy jest digitalizowana bardzo istotne jest by robić to bezpiecznie.

ESET oferuje zabezpiecznia przed ransomware, zabezpieczenia sieci, antywirusowe, 2FA i inne. My pomożemy Ci wybrać te usługi, które Tobie się przydadzą i skonfigurujemy je odpowiednio.
eset bezpieczeństwo 2fa

2-Factor Authentication

2-Factor Authentication to bezpieczny sposób logowania z potwierdzeniem logowania np telefonem. Co daje korzystanie z tej usługi?
Zapobieganie wyciekom danych
Ochrona w czasie rzeczywistym
Zgodność z najnowszymi normami ochrony danych
Łatwe zarządzanie dostępami
Możliwość integracji z domeną
Konsola Administracyjna
Uwierzytelnianie 2-Factor kompatybline z systemem Windows, iOS oraz Android
Integracja z usługami RDP, możliwość zabezpieczenia logowania do pulpitu zdalnego
Wiele metod uwierzytelniania np. PUSH, SMS, Kod weryfikujący, Hard Token
Ochrona VPN oraz aplikacji WEB
Prostota wdrożenia i użytkownia

Pozostałe usługi ESET

Aplikacje ESET stanowią kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa w firmie - zarówno dla pojedynczego stanowiska pracy jak i całej sieci. Z jednej konsoli można zarządzać ustawieniami w całej firmie.
Ochrona komputerów - poziom Antivirus
Ochrona komputerów - poziom Security
Ochrona urządzeń mobilnych
Ochrona serwerów plikowych
Ochrona serwerów pocztowych
Centralne zarządzanie
bezpieczeństwo firmy w internecie eset

Cechy wspólne naszych aplikacji

Technologia

Platforma StudioSystem to oprogramowanie wykorzystujące nowoczesne technologie informatyczne.

Podstawą platformy StudioSystem jest technologia ASP.net, HTML5, CSS3, JQuery, baza danych Microsoft SQL Server 2012 lub nowszy oraz moduły na urządzenia mobilne z Windows CE, Windows Mobile oraz Android. Ponadto system korzysta z SQL Reporting Services do tworzenia raportów i wydruków.

Licencjonowanie

Licencjonowanie oprogramowania SoftwareStudio oferuje swoim klientom kilka modeli licencjonowania oprogramowania.

Program może być licencjonowany w różny sposób: licencja edukacyjna; licencja komercyjna na użytkownika; licencja komercyjna na użytkownika lub procesor bez limitu ilości użytkowników; licencja developerska pozwalająca na modyfikację kodu źródłowego programu na własne potrzeby.
personalizacja oprogramowania

Personalizacja

Elastyczność platformy StudioSystem w technologii ASP.net, bazy Microsoft SQL 2012 lub nowszej, zastosowanie standardów HTML5, CSS3, JQuery pozwalają dostarczyć oprogramowanie, które może być na etapie wdrożenia dowolnie spersonalizowane i używane na dowolnych urządzeniach zgodnych ze standardem HTML5 (większość przeglądarek internetowych).
bezpieczeństwo aplikacji

Bezpieczeństwo

Standardem jest szyfrowanie danych za pomocą protokołów SSL, ponadto oprogramowanie może być zintegrowane z firmową domeną (Active Directory), tak więc zarządzanie kontami użytkowników i hasłami odbywa się za pomocą standardowych rozwiązań. Hasła nie są wówczas przechowywane w bazie danych.
intuicyjność

Intuicyjność

Zastosowanie rozwiązań internetowych (przeglądarkowych) oraz systemów Android pozwala na zaproponowanie użytkownikom oprogramowania magazynowego z nowoczesnym i intuicyjnym w używaniu interfejsem.

Wykorzystanie arkuszy styli CSS3 pozwala zaprojektować i dostosować wygląd do indywidualnych oczekiwań pracowników magazynu. Platforma składa się z szeregu elementów tzw. transakcji. Za ich pomocą realizuje się określone zadania. Poprzez dowolność w projektowaniu możemy wybierać z jakich transakcji w danym wdrożeniu będą korzystać pracownicy. Dodatkowo oprogramowanie dostępne jest także na urządzenia mobilne z systemem Android.
SoftwareStudio jest partnerem VMWARE Partner ConnectSoftwareStudio to partner Silver Microsoft Partner
ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram