DEMO
DEMO
DEMO

Nowoczesny system ERP

Program ERP HermesSQL dostarcza sprawdzone rozwiązania wspierające nowoczesne metody zarządzania firmą. Obsługuje i jednocześnie integruje wszystkie kluczowe obszary: sprzedaż, dystrybucję, e-commerce (B2B, EDI), zaopatrzenie, gospodarkę magazynową, produkcję, usługi, kadry i płace oraz finanse i księgowość. Nowoczesny system ERP pozwala w pełni kontrolować sytuację w przedsiębiorstwie.

ERP co to jest ?

ERP, czyli Enterprise Resource Planning, tłumaczy się jako „planowanie zasobów przedsiębiorstwa”. Niezależnie od wielkości, każda firma posiada zasoby, np.: ludzkie (pracowników), rzeczowe (surowce, urządzenia, gotowe produkty) i finansowe. Na co dzień, w każdym przedsiębiorstwie, zarządza się zgromadzonymi zasobami. Wykorzystuje się je do osiągnięcia wcześniej założonych celów.

System klasy ERP HermesSQL wspomoże zarządzanie wszystkimi obszarami funkcjonowania Twojej firmy.

Oprogramowanie ERP nieprzypadkowo cieszy się dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Dzięki niemu możliwe jest zintegrowanie działań poszczególnych działów firmy. Wiele przedsiębiorstw korzysta jednocześnie z różnych rozwiązań informatycznych, które dedykuje się poszczególnym działom. Przepływ informacji między tymi działami nie zawsze odbywa się szybko i sprawnie, a to z uwagi na brak integracji poszczególnych systemów.

HermesSQL jest systemem zintegrowanym. Poszczególni pracownicy Twojej firmy mogą uruchomić zarówno moduł oprogramowania, z którego korzystają na co dzień, jak i pozostałe wykorzystywane w firmie. Wdrożenie systemu klasy ERP sprawi, że wymiana informacji usprawni się, a dodatkowo możliwe jest efektywniejsze, całościowe zarządzanie poszczególnymi procesami.

HermesSQL

Analityka systemu ERP

Ważnym elementem programu jest jego analityczna część, która zawiera różnorodne analizy i raporty stanowiące podstawę do podejmowanie lepszych i szybszych decyzji biznesowych. Współpracuje z nowoczesną platformą BI – Qlik, która daje ogromne możliwości w zakresie projektowania zaawansowanych, interaktywnych analiz i kokpitów menadżerskich, za pomocą których firmy mogą łatwiej przewidywać i kształtować swój biznes.

Cała konstrukcja systemu HermesSQL oraz wszystkie jego funkcjonalności projektuje się w taki sposób, aby umożliwić wzrost kluczowych wskaźników biznesowych wpływających na wynik ekonomiczny firmy. Efektem takiego podejścia jest: zwiększenie wydajności pracy, lepsza organizacja procesów, możliwość optymalizacji kosztów i zwiększenia zysków firmy.

HermesSQL dobrze wdrożony i efektywnie wykorzystywany przynosi firmie szybkie i konkretne korzyści biznesowe.

Zastosowanie systemu ERP
Nowoczesny system ERP

Wielu przedsiębiorców błędnie zakłada, że programy ERP dedykuje się jedynie korporacjom i dużym firmom. Faktycznie, to właśnie tam są wykorzystywane najczęściej, ale również mniejsze firmy mogą odnieść spore korzyści ze stosowania systemów ERP. Szczególnie dotyczy to organizacji, których struktura jest rozproszona. Twoi pracownicy pracują w różnych miastach lub często są poza siedzibą firmy? Program ERP jest narzędziem, które umożliwi im szybką i sprawną wymianę informacji.

Jeśli chcesz mieć lepszą kontrolę nad wydatkami, a jednocześnie móc optymalizować koszty prowadzenia działalności – ERP HermesSQL to doskonałe rozwiązanie. Jedna baza informacji pozwala wyeliminować mylne decyzje i kosztowne błędy. Z drugiej strony pracownicy mogą sprawniej niż dotychczas realizować zamówienia. Usprawnia się również logistykę i wykorzystanie powierzchni magazynowej. Wszystko to przekłada się na podniesienie poziomu obsługi i zadowolenia klientów.

Nowoczesne systemy informatyczne ERP pozwalają także lepiej zarządzać zasobami ludzkimi. Twój dział kadrowy czy księgowy będzie mógł efektywnie planować czas pracy pracowników. Moduły ERP przeznacza się do prowadzenia księgowości i obsługi kadrowo-płacowej są zawsze zgodne z aktualnymi przepisami prawnymi. Prowadzona w sposób elektroniczny dokumentacja przełoży się też na oszczędność czasu i materiałów biurowych.

Ponadto HermesSQL pozwala gromadzić dane, które mogą następnie zostać wykorzystane podczas rozmaitych analiz. To przełoży się na podejmowanie trafniejszych decyzji biznesowych. Proces decyzyjny jest wspierany poprzez integrację z platformą BI – Qlik.

Moduły systemu ERP
Nowoczesny system ERP

Programy klasy ERP tworzy się z myślą o sprawnym przepływie informacji w organizacji i usprawnieniu podejmowania decyzji. Czy istnieje zatem jeden, uniwersalny ERP dla firm? Odpowiedź brzmi nie. Ponieważ potrzeby przedsiębiorstw są różne, na rynku dostępne są systemy ERP o różnej funkcjonalności. Najczęściej właściciele firm wybierają wśród wielu modułów, które mogą, ale nie muszą być firmie potrzebne. W wielu przypadkach to jednak zbyt mało. Coraz częściej przedsiębiorcy klucza do sukcesu upatrują w nowoczesnym modelu zarządzania. Jednak aby oprogramowanie ERP można było uznać za elastyczne, jego architektura powinna być otwarta. Wówczas możliwa jest rozbudowa programu. Nawet o bardzo nietypowe rozwiązania. Programy ERP o takiej architekturze będą „rosły” wraz z Twoją firmą. Dzięki temu możesz uniknąć sytuacji, w której dobrze znany przez pracowników system będziesz musiał zastąpić nowym, bo dotychczasowy nie jest w stanie sprostać zmieniającym się oczekiwaniom.

Program HermesSQL jest przykładem oprogramowania ERP o otwartej strukturze.

Jak wszystkie programy ERP, integruje on kluczowe obszary przedsiębiorstwa. Jest wyposażony w moduły dla różnych działów, np.: sprzedaży, zaopatrzenia, finansów czy księgowości. To, co wyróżnia system Hermes, to użyta przez nas technologia. Dzięki używanym przez nas narzędziom deweloperskim jesteśmy w stanie stworzyć, a następnie zintegrować z pozostałymi modułami indywidualnie dostosowane do potrzeb konkretnej firmy środowiska rozszerzeń. W efekcie program Hermes sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od jego wielkości, wdrożonego sposobu zarządzenia i branży, w której ono działa.

 • Corax program Humansoft
  Oprogramowanie humansoft Corax oferuje Państwu nowoczesne rozwiązania informatyczne, które zwiększają efektywność działania przedsiębiorstwa, pomagając mu […]
 • Hermes SQL
  Humansoft HermesSQL to modułowy, system zarządzania klasy ERP automatyzujący i optymalizujący procesy biznesowe we wszystkich obszarach działalności średniego przedsiębiorstwa. Jest wysokiej klasy oprogramowaniem stanowiącym wydajne i funkcjonalne rozwiązanie dla firm handlowych, usługowych i produkcyjnych.
 • Hermes SQL - wycena wyrobu gotowego
  Hermes SQL - wycena wyrobu gotowego czyli, humansoft. Wycena wyrobu obliczana jest równolegle wg stałej ceny ewidencyjnej oraz ceny zakupu surowców z uwzględnieniem powiązanej z wyrobem usługi. Cena ewidencyjna zapisana jest w zakładce Ceny w kartotece wyrobu.
 • Hosting HermesSQL
  Hosting HermesSQL, czyli MICROSOFT. HermesSQL to aplikacja firmy Humansoft przeznaczona dla przedsiębiorstw. Większość z użytkowników […]
 • Nowoczesny system ERP
  Program ERP HermesSQL dostarcza sprawdzone rozwiązania wspierające nowoczesne metody zarządzania firmą. Obsługuje i jednocześnie integruje […]
 • Produkcja w Hermes SQL
  Produkcja ERP w Hermes SQL czyli, hermessql. Moduł programu Hermes SQL dedykowany dla przedsiębiorstw produkcyjnych. Dostarcza specjalistycznego wsparcia informatycznego automatyzującego przebieg procesów produkcyjnych. Udostępnia mechanizmy analityczne służące do sprawowania kontroli nad aktualnie prowadzonymi zleceniami produkcyjnymi
 • DOSkonały wybór enova
  Zapraszamy Państwo do skorzystania z promocji "DOSkonały wybór Enova". Każda firma zainteresowana wymianą oprogramowania DOS na nowe współpracujące z systemem Windows, otrzyma od firmy Soneta aż 20% rabatu na zakup oprogramowania enova do końca września 2011.
 • Enova 365
  Chmura zmienia rzeczywistość IT, daje możliwość realizacji rozproszonych terytorialnie modeli biznesowych, działających sezonowo, oraz opartych o niszowe rozwiązania chmurowe. Firma Soneta przewidziała rozwiązanie hybrydowe, łączące enova 365 w chmurze oraz enova stacjonarną, jest to unikalne rozwiązanie na rynku dla małych i średnich przedsiębiorstw.
 • enova ERP
  ENOVA to nowoczesne rozwiązanie informatyczne klasy ERP, wspomagające pracę wszystkich działów w przedsiębiorstwie, a w […]
 • Enova ERP
  Enova ERP czyli, enova. SoftwareStudio Sp. z o.o. jest autoryzowanym Partnerem firmy Soneta Sp. z […]
 • Enova ERP
  Enova ERP czyli, enova. SoftwareStudio Sp. z o.o. jest autoryzowanym Partnerem firmy Soneta Sp. z […]
 • Partner ENOVA Wielkopolska
  Partner ENOVA Wielkopolska czyli, softwarestudio poznań. SoftwareStudio Sp. z o.o. jest autoryzowanym partnerem firmy Soneta, producenta oprogramowania ENOVA - oferujemy usługi wdrożenia - Poznań i Wielkopolska.
 • Aplikacja internetowa
  Aplikacja internetowa, czyli OUTSOURCING IT POZNAŃ. SoftwareStudio zajmuje się tworzeniem zarówno mobilnych, jak i webowych […]
 • Programowanie baz danych
  Programowanie baz danych, czyli MICROSOFT. Aplikacje bazodanowe są naszą specjalizacją, od połowy lat 90-tych, zajmujemy […]
 • Aplikacje www na zamówienie
  Aplikacje www na zamówienie, czyli APLIKACJE NA ZAMÓWIENIE. SoftwareStudio zatrudnia specjalistów od programowania w języku […]
 • Kody kreskowe
  Program magazynowy WMS.net potrafi generować standardowe kody kreskowe zarówno w technice kodowania 1D jak i 2D.
 • Kolektor Android
  Terminal radiowy w magazynie wysokiego składu, albo też kolektor danych to zewnętrzne urządzenie podłączane do systemu za pomocą sieci bezprzewodowej WLAN (Wifi). To oprogramowanie wyposażone w dotykowy ekran działający pod kontrolą systemu Operacyjnego Windows CE, albo też mobile. Kolektor – terminal może służyć do wspomagania wielu różnorodnych procesów zależności od potrzeb. Dzięki temu, że wyposażono go w system Windows Mobile i można na nim zainstalować specjalne moduły.
 • Program do obsługi reklamacji
  Wdrożenie program do obsługi reklamacji. Opartego o program do obsługi reklamacji wspomaga jeden z kluczowych […]
 • RMA reklamacje
  Oprogramowanie reklamacyjne (RMA software) pozwala zautomatyzować obsługę serwisu. Korzyści płynące z wdrożenia systemu do serwisu przekonały już wielu przedsiębiorców. rma software , czyli Software house.
 • Android magazyn WMS
  Terminale magazynowe w magazynie wysokiego składu (dawniej kolektor danych), od 2014 roku dostępne są z […]
 • Program magazynowy
  SoftwareStudio jest producentem oprogramowania dla firm logistycznych, w tym programu do zarządzania magazynem. Producent oprogramowania udostępnia wersje demonstracyjne na swoich stronach WWW, a także aplikacje demo na Android. Program magazynowy WMS.
 • Programy software studio
  SoftwareStudio jest przedsiębiorstwem typu Software House, dlatego zajmuje się tworzeniem oprogramowania na zamówienie. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania bazodanowego. W szczególności w zakresie rozwiązań dla logistyki, handlu i przemysłu. Programujemy w C#, Java, JavaScript, t-SQL. Wdrażamy aplikacje webowe (www) oraz na telefony i tablety Android oraz Apple.
 • Terminale radiowe
  Kolektor danych w magazynie wysokiego składu Kolektor danych (terminale radiowe) jest zewnętrznym urządzeniem podłączanym do […]

Android android aplikacje na zamówienie Aplikacje Aplikacje na zamówienie aplikacje webowe Awizacja dostaw Dedykowane aplikacje webowe Dostawca oprogramowania dla firm Dostawca oprogramowania na zamówienie ERP Firma informatyczna Poznań hosting Humansoft Integracja systemów informatycznych Obsługa informatyczna firm Poznań Oprogramowanie Oprogramowanie na zamówienie Oprogramowanie w chmurze outsourcing it lubuskie Outsourcing IT Poznań Outsourcing IT Warszawa Poznań Praca IT Producent oprogramowania dla biznesu Producent oprogramowania na zamówienie Program do obsługi magazynu Program do obsługi reklamacji program magazynowy Programy Programy na zamówienie Software House Software House Gorzów Software House Poznań Software House Szczecin Software House Wrocław SoftwareStudio system informatyczny system wms Szczecin usługi informatyczne Usługi programistyczne Warszawa wms Wrocław Zarządzanie magazyn online

ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram