DEMO
DEMO
DEMO

Praca wdrożeniowiec

Praca - wdrożeniowiec

KONSULTANT DS. WDROŻEŃ I SERWISU OPROGRAMOWANIA

Miejsce pracy: Góra powiat Górowski (woj. dolnośląskie) lub okolice Leszno, Rawicz

Zakres obowiązków obejmuje:

  • przygotowywanie dokumentacji analitycznej w oparciu o potrzeby i wymagania klienta,
  • konfigurowanie aplikacji SoftwareStudio,
  • wdrażanie i/lub utrzymywanie wybranych modułów czy funkcjonalności u naszych Klientów,
  • zajmowanie się definiowaniem wymagań pod wdrażane funkcjonalności czy zmiany w systemie,
  • komunikacja z użytkownikami końcowymi i konsultantami technicznymi,
  • przeprowadzanie szkoleń użytkowników,
  • zajmowanie się przygotowywaniem dokumentacji powdrożeniowej,
  • wspieranie Klienta w zakresie utrzymania wysokiego poziomu wdrożonych rozwiązań – serwis oprogramowania,
  • utrzymywać wewnętrzne środowiska testowych.

Poszukujemy osób:

  • dobrze czujących się w pracy zespołowej, a jednocześnie charakteryzuje się dużą samodzielnością w powziętych działaniach,
  • wykazujących inicjatywę w podejmowaniu decyzji pod presją czasu, jednocześnie reprezentując wysoki poziom kultury osobistej,
  • osób nastawionych na realizację celów z pozytywnym podejściem do pracy,
  • posiadające dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i zdolności do szybkiego przyswajania wiedzy,
  • posiadasz zdolności do łatwego nawiązywania i utrzymywania relacji interpersonalnych,

Umiejętności będące dodatkowym atutem:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywny,
  • znajomość środowiska .NET i tworzenia aplikacji,
  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL,
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych.

Oferujemy:

  • rozwój w dynamicznie rozwijającej się firmie technologicznej,
  • możliwość uczestnictwa w procesie wprowadzania na rynek innowacyjnych rozwiązań oraz wdrażania rozwiązań technologicznych podczas realizacji ciekawych projektów w dużych i znanych firmach w Polsce i za granicą,
  • możliwość podnoszenia swoich umiejętności poprzez pracę z doświadczonym zespołem specjalistów,
  • nabywanie doświadczenia oraz rozwój osobisty w ramach struktury firmy,
  • elastyczne godziny pracy oraz formę zatrudnienia do uzgodnienia.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres:

rekrutacja@softwarestudio.com.pl

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftwareStudio Sp. z. o. o., ul. Ostroroga 5/2, 60-349 Poznań, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości – dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Kliknij firmy programistyczne Wrocław, aby dowiedzieć się więcej.
    Aplikacjami webowymi możemy nazwać systemy czy narzędzia, które wzbogacają efektywność i funkcjonalność stron internetowych, serwisów, procesów biznesowych lub po prostu wspomagają inne procesy np. produkcje, statystyki, bezpieczeństwo.
  • Software, czyli program
    Firmy informatyczne często zamiast udostępniać wersje demonstracyjne swoich programów, pokazują ich funkcjonalność za pomocą prezentacji multimedialnych, filmów czy animacji. Nie jest to więc bezpośredni kontakt z software. Demo program daje znacznie więcej możliwości poznania cech dotyczących danego rozwiązania.
  • USŁUGI PROGRAMISTYCZNE dla e-commerce
    SoftwareStudio oferuje usługi programistyczne w zakresie aplikacji Internetowych i bazodanowych. Handel elektroniczny (ang. e-commerce) według […]

Czego jeszcze oczekujesz od firmy programistycznej z Wrocławia?

  • Kerio
    Kerio Connect email service to wyróżniająca się, mniej kosztowna, polskojęzyczna alternatywa dla Microsoft Exchange, która […]
  • Kerio Connect
    Kerio Connect email service to wyróżniająca się, mniej kosztowna, polskojęzyczna alternatywa dla Microsoft Exchange, która idealnie zaspokaja potrzeby małych i średnich firm. Program cechuje prostota wdrożenia i możliwość kompleksowej obsługi urządzeń mobilnych.

Archiwizacja Awizacje VSS.net CMMS CRM Enova Firma informatyczna Poznań Humansoft Kerio Magazyn WMS.net Microsoft Narzędziarnia Obsługa informatyczna firm Poznań Oprogramowanie Outsourcing IT Poznań Praca Program palety Programy na zamówienie Programy Software Studio Raporty RMA Safetica SAP Software House Software House Poznań Software House Warszawa Software House Wrocław SoftwareStudio Usługi IT VMware

ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram