Praca wdrożeniowiec

SoftwareStudio to ekspert w dziedzinie tworzenia dedykowanych systemów magazynowych. Nasze doświadczenie w produkcji programów internetowych oraz indywidualnych rozwiązań informatycznych pozwala nam dostarczać klientom najwyższej jakości systemy magazynowe na zamówienie.

Na rynku istnieje wiele standardowych aplikacji magazynowych, które oferują pewien zakres funkcjonalności. Jednakże, każda firma ma swoje unikalne potrzeby i procesy. To, co działa dla jednego przedsiębiorstwa, może okazać się niewystarczające lub nieodpowiednie dla innego. Standardowe rozwiązania często nie są w stanie sprostać specyficznym wymaganiom danej organizacji.

praca dla wdrożeniowca w miejscowości Góra, powiat górowski. Okolice Leszno, Rawicz.
Rozwiązania w chmurze
ss_administrator

Rozwiązania w chmurze to klucz do elastyczności, efektywności i innowacji w dzisiejszym biznesie. Nasza oferta obejmuje różnorodne narzędzia oparte na chmurze, które umożliwiają przedsiębiorstwom dostęp do najnowszych technologii bez konieczności inwestycji w własną infrastrukturę. Jeśli szukasz sposobu na zwiększenie elastyczności i efektywności Twojego biznesu, rozwiązania w chmurze są idealnym krokiem naprzód. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc w przeniesieniu Twojego biznesu do chmury.

Instalacja oprogramowania

Instalacja oprogramowania na serwerach Microsoft i jego udostępnianie w Internecie to krok w kierunku bardziej efektywnego i elastycznego zarządzania danymi i procesami w firmie. Pozwala to na wykorzystanie zalet zaawansowanych technologii, centralizację danych oraz umożliwia dostęp do oprogramowania w dowolnym czasie i miejscu. Dla przedsiębiorstw dążących do zwiększenia wydajności, poprawy bezpieczeństwa danych i lepszej kontroli nad systemami, to strategiczne podejście może przynieść znaczące korzyści.

Bezzwrotna dotacja na cyfryzację od PARP

Bezzwrotna dotacja na cyfryzację od PARP – bon na cyfryzację

Współczesny rynek biznesowy coraz bardziej stawia na cyfryzację i nowoczesne technologie jako kluczowy element rozwoju przedsiębiorstw. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oferuje przedsiębiorcom unikalną okazję do zdobycia środków na inwestycje w cyfryzację swoich firm poprzez bezzwrotną dotację, znaną jako „bon na cyfryzację”. W tym artykule omówimy, jak ta inicjatywa może przyczynić się do podniesienia konkurencyjności Twojej firmy i co warto wiedzieć, aby skorzystać z tej szansy.

Praca wdrożeniowiec w firmie typu Software house to bardzo odpowiedzialne zajęcie. SoftwareStudio wybiera i szkoli tylko najlepszych wdrożeniowców.

KONSULTANT DS. WDROŻEŃ I SERWISU OPROGRAMOWANIA

Miejsce pracy: Góra powiat Górowski (woj. dolnośląskie) lub okolice Leszno, Rawicz

Zakres obowiązków obejmuje:

  • przygotowywanie dokumentacji analitycznej w oparciu o potrzeby i wymagania klienta,
  • konfigurowanie aplikacji SoftwareStudio,
  • wdrażanie i/lub utrzymywanie wybranych modułów czy funkcjonalności u naszych Klientów,
  • zajmowanie się definiowaniem wymagań pod wdrażane funkcjonalności czy zmiany w systemie,
  • komunikacja z użytkownikami końcowymi i konsultantami technicznymi,
  • przeprowadzanie szkoleń użytkowników,
  • zajmowanie się przygotowywaniem dokumentacji powdrożeniowej,
  • wspieranie Klienta w zakresie utrzymania wysokiego poziomu wdrożonych rozwiązań – serwis oprogramowania,
  • utrzymywać wewnętrzne środowiska testowych.

Poszukujemy osób:

  • dobrze czujących się w pracy zespołowej, a jednocześnie charakteryzuje się dużą samodzielnością w powziętych działaniach,
  • wykazujących inicjatywę w podejmowaniu decyzji pod presją czasu, jednocześnie reprezentując wysoki poziom kultury osobistej,
  • osób nastawionych na realizację celów z pozytywnym podejściem do pracy,
  • posiadające dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i zdolności do szybkiego przyswajania wiedzy,
  • posiadasz zdolności do łatwego nawiązywania i utrzymywania relacji interpersonalnych,

Umiejętności będące dodatkowym atutem:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywny,
  • znajomość środowiska .NET i tworzenia aplikacji,
  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL,
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych.

Oferujemy:

  • rozwój w dynamicznie rozwijającej się firmie technologicznej,
  • możliwość uczestnictwa w procesie wprowadzania na rynek innowacyjnych rozwiązań oraz wdrażania rozwiązań technologicznych podczas realizacji ciekawych projektów w dużych i znanych firmach w Polsce i za granicą,
  • możliwość podnoszenia swoich umiejętności poprzez pracę z doświadczonym zespołem specjalistów,
  • nabywanie doświadczenia oraz rozwój osobisty w ramach struktury firmy,
  • elastyczne godziny pracy oraz formę zatrudnienia do uzgodnienia.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres:

rekrutacja@softwarestudio.com.pl

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftwareStudio Sp. z. o. o., ul. Ostroroga 5/2, 60-349 Poznań, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości – dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej na temat Praca wdrożeniowiec

software house
Podczas gdy, Twoja firma rozrasta się, ogólnodostępne oprogramowanie przestaje wystarczać. Do rozwoju Twojej firmy potrzebujesz dedykowanego rozwiązania, czyli bezpiecznej aplikacji internetowej. SoftwareStudio oferuje usługi software house w mieście Wrocław!
Usługi programistyczne
Dedykowane rozwiązania programistyczne to klucz do osiągnięcia wyjątkowości i efektywności w biznesie. W SoftwareStudio, jesteśmy gotowi współpracować z Tobą, aby dostarczyć Ci dedykowany system, który będzie spełniał Twoje unikalne potrzeby. To inwestycja, która nie tylko pomoże zdobyć przewagę na rynku, ale także usprawni działanie Twojej firmy i zwiększy zaangażowanie pracowników. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wesprzeć Cię w tworzeniu dedykowanego rozwiązania.
Aplikacje internetowe Poznań Firma informatyczna Poznań
Aplikacje internetowe Poznań na zamówienie są coraz popularniejszym rozwiązaniem wspomagającym działanie firm i organizacji. Jako narzędzie informatyczne, aplikacje są tworzone z myślą o konkretnych potrzebach użytkowników, a ich wdrożenie pomaga zapewnić efektywne zarządzanie zasobami, lepszą wydajność i możliwość szybkiego reagowania na zmieniające się otoczenie.
outsourcing informatyczny
Outsourcing informatyczny to strategia, która pozwala firmom osiągnąć efektywność, konkurencyjność i dostęp do ekspertów, jednocześnie pozwalając skupić się na ich głównym biznesie. SoftwareStudio jest gotowe zapewnić Ci wsparcie w obszarze outsourcingu informatycznego, dostosowując się do Twoich unikalnych potrzeb i celów biznesowych.
Aplikacje na zamówienie
Aplikacje na zamówienie są coraz popularniejszym narzędziem w projektowaniu i tworzeniu aplikacji internetowych. To znaczy, że programiści i projektanci internetowi współpracują z firmami, aby tworzyć aplikacje internetowe dostosowane do specyficznych potrzeb i życzeń klienta.
Programowanie aplikacji
Programowanie aplikacji może być świadczone przez osoby indywidualne lub przez firmy zajmujące się tworzeniem oprogramowania. Mogą one obejmować różne etapy procesu tworzenia oprogramowania, takie jak projektowanie, programowanie, testowanie i utrzymanie oprogramowania.
Active Directory
Active Directory (AD) to kluczowy komponent w świecie informatyki, stanowiący centralną rolę w zarządzaniu użytkownikami, komputerami i zasobami w sieci. Jest to usługa katalogowa stworzona przez firmę Microsoft, która umożliwia organizacjom efektywne zarządzanie zasobami informatycznymi oraz zapewnienie bezpiecznego dostępu do nich.