Wycena systemu dla narzędziowni TCS.net

TCS

Ile kosztuje system do prowadzenia narzędziowni?

Chcieliby Państwo poznać cenę systemu dla narzędziowni Studio TCS.net. Cena jest uzależniona od różnych składowych, aby dostosować ją do Państwa potrzeb. Aby otrzymać dokładny plan kosztowy i szczegółową ofertę, zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem wkrótce z indywidualną propozycją. Dziękujemy za zainteresowanie Studio TCS.net i czekamy na Państwa zgłoszenie!

Wycena - Magazyn TCS.net

Przygotowanie wyceny

systemu dla narzędziowni

TCS.net

 

Administratorem danych osobowych podawanych w formularzu jest firma SOFTWARESTUDIO Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie, 62-069, przy ul. Innowatorów 8, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000317073. Państwa dane osobowe będą przetwarzanie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz prowadzenia w związku z tym korespondencji elektronicznej. Dane będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. f. RODO) polegającym na prowadzeniu korespondencji w związku z działalnością gospodarczą oraz rozwiązaniu ewentualnej sprawy, której korespondencja dotyczy.

Przysługuje Państwu prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo dostępu do danych i ich sprostowania. Ponadto przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do prowadzenia procesu komunikacji.

Więcej informacji w polityce prywatności:
https://www.softwarestudio.com.pl/polityka-prywatnosci-software/