SoftwareStudio Software House
DEMO
DEMO
DEMO

Prywatny serwer E-mail

Maile pod pełną kontrolą

Gdy potrzebujesz pełnej separacji od firm trzecich, bo Twoje dane są zbyt cenne, to prywatny serwer e-mail jest odpowiedzią na takie zapotrzebowanie.
prywatny serwer e-mail icewarp
SOFWTARESTUDIO oferuje swoim klientom rozwiązania mailowe oparte o solidną, sprawdzoną i nowoczesną aplikację IceWarp, która nie jest tylko usługą e-mail.
widok aplikacji icewarp - prywatnego serwera e-mail

Komunikacja w jednym miejscu

IceWarp to nie tylko poczta e-mail. Aplikacja umożliwia również komunikację w formie chatu. Komunikacja w czasie rzeczywistym - również dla grup użytkowników - jest w wielu przypadkach  bardziej efektywna niż e-mail. Sam TeamChat jest również narzędziem rozbudowanym, które umożliwia m.in:
Komentarze, zaznaczenia i wzmianki
Integracja poczy i usługi TeamChat
Bezpłatne konta dla gości
Nieograniczona liczba czatów
Powiadomienia na pulpicie i wiadomość z podsumowaniem
Aplikacja na telefon

Bogata funkcjonalność w nowoczesnej odsłonie

IceWarp to narzędzie kompletne, które ułatwia komunikację i zarządzanie zadaniami. Aplikację wyróżnia:
Przejrzyste tworzenie, odbieranie wiadomości
Kalendarz i przypisywanie użytkowników do wydarzeń
Kompatybilności z MS Outlook
Zaawansowana funkcje zabezpieczające
Multitasking - możliwość otwieraniu wielu okien jednocześnie
Notyfikacje w systemie
Możliwość korzystania z wielu domen
Serwer plików z możliwością synchronizacji
wygląd aplikacj e-mail icewarp

Cechy wspólne naszych aplikacji

Technologia

Platforma StudioSystem to oprogramowanie wykorzystujące nowoczesne technologie informatyczne.

Podstawą platformy StudioSystem jest technologia ASP.net, HTML5, CSS3, JQuery, baza danych Microsoft SQL Server 2012 lub nowszy oraz moduły na urządzenia mobilne z Windows CE, Windows Mobile oraz Android. Ponadto system korzysta z SQL Reporting Services do tworzenia raportów i wydruków.

Licencjonowanie

Licencjonowanie oprogramowania SoftwareStudio oferuje swoim klientom kilka modeli licencjonowania oprogramowania.

Program może być licencjonowany w różny sposób: licencja edukacyjna; licencja komercyjna na użytkownika; licencja komercyjna na użytkownika lub procesor bez limitu ilości użytkowników; licencja developerska pozwalająca na modyfikację kodu źródłowego programu na własne potrzeby.
personalizacja oprogramowania

Personalizacja

Elastyczność platformy StudioSystem w technologii ASP.net, bazy Microsoft SQL 2012 lub nowszej, zastosowanie standardów HTML5, CSS3, JQuery pozwalają dostarczyć oprogramowanie, które może być na etapie wdrożenia dowolnie spersonalizowane i używane na dowolnych urządzeniach zgodnych ze standardem HTML5 (większość przeglądarek internetowych).
bezpieczeństwo aplikacji

Bezpieczeństwo

Standardem jest szyfrowanie danych za pomocą protokołów SSL, ponadto oprogramowanie może być zintegrowane z firmową domeną (Active Directory), tak więc zarządzanie kontami użytkowników i hasłami odbywa się za pomocą standardowych rozwiązań. Hasła nie są wówczas przechowywane w bazie danych.
intuicyjność

Intuicyjność

Zastosowanie rozwiązań internetowych (przeglądarkowych) oraz systemów Android pozwala na zaproponowanie użytkownikom oprogramowania magazynowego z nowoczesnym i intuicyjnym w używaniu interfejsem.

Wykorzystanie arkuszy styli CSS3 pozwala zaprojektować i dostosować wygląd do indywidualnych oczekiwań pracowników magazynu. Platforma składa się z szeregu elementów tzw. transakcji. Za ich pomocą realizuje się określone zadania. Poprzez dowolność w projektowaniu możemy wybierać z jakich transakcji w danym wdrożeniu będą korzystać pracownicy. Dodatkowo oprogramowanie dostępne jest także na urządzenia mobilne z systemem Android.
SoftwareStudio jest partnerem VMWARE Partner ConnectSoftwareStudio to partner Silver Microsoft Partner
ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram