Kwit paletowy

magazyn z paletami

Kwit paletowy. PALETY DB, EPAL, PALETY EUR (1200x800mm) najwyższej jakości, nieuszkodzone, cechowane, koloru jasnego, suche (bez żadnych śladów olejów, farb, smarów, zabrudzeń technicznych np. cementu i innych) o udźwigu do 1,5 tony. 100% pochodzenia europejskiego, spełniające kryteria stanów użytkowanych palet ładunkowych określonych w europejskiej normie UIC-435-4 oraz karty ECR.

Palety typu EUR (1200x800mm ) zwrotne, z niewielkimi uszkodzeniami mieszczącymi się w normach karty ECR. Koloru szarego, o udźwigu do 1,5 ton , pochodzenia krajowego, a także europejskiego spełniające kryteria stanów użytkowanych palet ładunkowych.

Program Magazyn Palet to aplikacja webowa (www). Przez przeglądarkę internetową do kontroli i zarządzania gospodarką palet wyglądem, a także funkcjonalnością przypomina tradycyjne aplikacje Windows. Fakt, że nie wymaga się instalacji po stronie użytkownika oprogramowania znacznie ułatwia pracę, jak również administrację programu Magazyn Palet.

transport palet przewoźnik Kwit paletowy

Magazyn palet Magazyn palet to to idealnie rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które transportują produkty na paletach. W zależności od zapotrzebowania danej linii, umożliwia wydawanie palet w zebranych stosach lub pojedynczo, co znacznie skraca czas prac. W przemyśle i logistyce magazyn palet to urządzenia służące do sztaplowania i magazynowania pustych palet.

Salda palet

Oprogramowanie do rejestrowania przyjęć i wydań opakowań zwrotnych, a w szczególności palet, zarówno z towarem jak i pustych. Każdy dokument obrotu paletami może zmieniać saldo kontrahenta, przewoźnika czy kierowcy. Program Magazyn Palet działa przez przeglądarkę internetową. Pozwala to na dostęp do danych z dowolnego miejsca na świecie wraz z obsługą wielu oddziałów czy magazynów. Klienci czy też przewoźnicy mogą mieć zdalny dostęp do danych sald i rozliczeń palet.

Kwit paletowy. Salda palet odbiorców

Program Studio Palety na podstawie dokumentów przyjęć i wydań palet z magazynu tworzy zestawienia, a także oblicza salda palet wg odbiorców. Obliczone saldo szybko dostarcza informacji ile palet powinien zwrócić nam poszczególny odbiorca lub też ile palet powinniśmy przekazać odbiorcy. Rozliczanie sald palet z odbiorcami towaru z magazynu pozwala na kontrolę kosztów, jak również jest podstawą do naliczania not obciążeniowych.

Salda palet przewoźników

Program Studio Palety na podstawie dokumentów przyjęć i wydań palet z magazynu tworzy zestawienia, a także oblicza salda palet wg przewoźników, Obliczone saldo szybko dostarcza informacji ile palet powinien zwrócić nam poszczególny przewoźnik lub ile palet powinniśmy przekazać przewoźnikowi. Kontrola prawidłowości sald palet oznacza wymierne oszczędności wynikające z faktu, że koszty zakupu palet wciąż rosną.

Kwit paletowy. Gospodarka paletowa

Gospodarkę paletami w wielu przedsiębiorstwach realizuje się ze stratami wynikającymi z braku systemu obrotu paletami typu EURO, z którego ubywają dobre palety. Zastępuje się je podróbkami niespełniającymi standardowych wymagań. Stwarza to konieczność zakupu nowych palet EURO, których ceny systematycznie rosną. Sama ewidencja ilościowa palet pozwala kontrolować rozrachunki z kontrahentami na poziomie sztuk, ale nie potrafi zapewnić kontroli wartościowej.
Wdrożenie programu Studio Magazyn WMS.net wraz z modułem do zarządzania paletami pozwala kierownictwu magazynu na lepszą kontrolę i weryfikację obrotu paletami. każde przyjęcie i wydanie palet do magazynu jest potwierdzane nie tylko ilościową informacją dotycząca palet, ale także określeniem rodzaju i ich jakości. Palety standardowo są zaklasyfikowane do jednej z trzech grup jakościowych:

  • nowe palety;
  • używane w dobrym stanie;
  • używane w złym stanie.

Wagi paletowe

Mobilne i lekkie w przemieszczaniu wagi paletowe służą do ważenia palet euro. Konstrukcja wagi paletowej jest przystosowana do załadunku zarówno przez ręczny wózek paletowy (paleciaki) jak i wózki widłowe wysokiego unoszenia. Wagi paletowe w wersji nierdzewnej można stosować na zewnątrz oraz w przypadku mokrej i agresywnej produkcji. Waga paletowa przystosowana jest do ważenia typowych palet euro 840 x 1200 mm. Sposób załadunku na wagę paletową może odbywać się zarówno wózkiem niskopodnoszącym paleciakiem lub wózkiem widłowym. Waga paletowa jest łatwa w transporcie, a nieużywaną można odstawić i nie zajmuje dużo miejsca. W ofercie dostępne są wagi paletowe, które mogą być legalizowane. Typowe parametry wagi paletowej stalowa lakierowana platforma wagowa obudowa miernika z trwałego tworzywa ABS wymiary wagi 800 x 1200 mm – paleta EURO Przewód sygnałowy w metalowym oplocie złącze RS 232 lub port IP czytelny wyświetlacz LED uchwyt i rolki transportowe uchwyt do montażu miernika na ścianie legalizacja.

ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram