DEMO
DEMO
DEMO

Firma informatyczna

Oprogramowanie

APLIKACJE NA ZAMÓWIENIE - Firma informatyczna. Branża, w której działa firma informatyczna jest i będzie zawsze wymagająca – w działaniu i w myśleniu. Siłą firmy informatycznej SoftwareStudio są ludzie – to dzięki nim firma utrzymuje się na rynku i zdobywa nowe obszary.

Aplikacje na zamówienie

Hosting, czyli SOFTWARE HOUSE POZNAŃ. Oferujemy rozwiązania wirtualizacji w oparciu o serwery wirtualne VMware oraz Windows Azure. Maszyny wirtualne na desktopie spotykane są już nie tylko wśród programistów piszących aplikacje na wiele platform. Ale praktycznie wszystkich, którzy bardziej angażują się w technologie komputerowe.

W ciągu kilku minut można wdrożyć i uruchomić maszyny wirtualne z systemem Windows Server lub Linux. Nie trzeba zmieniać używanego kodu, aby dokonać migracji obciążenia. W bezpieczny sposób można połączyć lokalną sieć korporacyjną z maszynami wirtualnymi uruchomionymi w chmurze publicznej.

Od 2006 roku rozwijamy technologie tworzenia aplikacji biznesowych, które opieramy o rozwiązania Microsoft VisualStudio 2005, ASP.Net + AJAX i język C# oraz Java, baza MS SQL2005 Server. W roku 2008 rozpoczęliśmy wdrożenia w technologii Visual Studio 2008 + MS SQL 2008 Server. Od lutego 2010 rozpoczęliśmy przenoszenie aplikacji do nowego środowiska pracy Microsoft Visual Studio 2010. W marcu 2010 roku certyfikowany został przez Microsoft system Studio Magazyn WMS.net w zakresie zgodności z Windows 7.

W kwietniu 2010 roku otrzymaliśmy status partner Certyfikowany Microsoft. ASP.NET to jedna z najpopularniejszych obecnie technologii tworzenia dynamicznych witryn WWW i aplikacji internetowych przez firmy informatyczne zajmujące się programowaniem. Dlatego od kilku lat korzystamy z tej technologii i oferujemy naszym klientom rozwiązania informatyczne oparte o rozwiązania Microsoft. Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań informatycznych dla firm. Tworzeniem oprogramowania oraz świadczeniem usług w zakresie szkoleń i wdrożeń systemów klasy ERP, MRPII, crm, CMS i WMS.

FIRMA INFORMATYCZNA, a więc Aplikacje na zamówienie.

Aplikacje-na-zamówienie

APLIKACJE NA ZAMÓWIENIE, firma informatyczna

Windows CE net (4x)

Od tej wersji z systemem zintegrowano .NET Compact Framework. Z ciekawszych zmian pojawiło się możliwość zmiany kolorystyki systemu, pakiet PocketOffice został ograniczony do samego Wordpada. Dla tego systemu istnieje oprócz przeglądarki PocketIE wersja b>Internet Explorer/b>a prawie w 100% zgodna z "dużym" IE 5.5. Od wersji .net 4.2 system korzysta z nowej powłoki (shella). Choć wygląda jak poprzednie wersje, to jest ściśle połączona z przeglądarką internetową. Od tej wersji pojawił się znany głównie z nawigacji PNA podział CE na wersję "Core", a także "Professional". Core to tylko podstawowy system, z reguły posiadający tylko shella (Explorer) i nakładkę producenta. Professional zawiera za to dodatkowe programy .

Firma informatyczna
Firma informatyczna

Firma informatyczna, czyli APLIKACJE NA ZAMÓWIENIE.

Firma internetowa
Firma internetowa
Firma informatyczna Wrocław

Firma informatyczna

Aplikacje na zamówienie - FIRMA INFORMATYCZNA

Normalizacja, czyli SYSTEMY INFORMATYCZNE.


Normalizacja

Dostawca oprogramowania na zamówienie, czyli FIRMA INFORMATYCZNA WROCŁAW. SoftwareStudio nieprzerwanie od roku 1994 roku dostarcza stabilne, wydajne i bezpieczne oprogramowanie tworzone na zamówienie zarówno polskich, jak i zagranicznych przedsiębio (więcej).

Firma-informatyczna,-czyli-APLIKACJE-NA-ZAMÓWIENIE.

Termin normalizacja pochodzi od pojęcia postaci normalnej, które wprowadził twórca modelu relacyjnego Codd. Pierwsza postać normalna określa, że relacja jest tabelą, w której na przecięciu każdej kolumny i każdego wiersza wartość atrybutu jest wartością atomową, tzn. nie zbiorem, ciągiem tylko wart (więcej).

Sophos Anti-virus, czyli SOFTWARESTUDIO.


Sophos-Anti-virus--

Hosting Aplikacji, czyli FIRMA INFORMATYCZNA WARSZAWA. Hosting aplikacji biznesowych zapewnia dostęp do oprogramowania przez Internet, ale nie daje pełnego dostępu do serwera, ponieważ za system i całość środowiska produkcyjnego odpowiada zespół Soft (więcej).

Firma-informatyczna,-czyli-APLIKACJE-NA-ZAMÓWIENIE.

Aplikacja zapewnią pełną ochronę antywirusową desktopów, serwerów plików i serwerów pocztowych w atrakcyjnej cenie. Doskonała ochrona jest dostosowana do łatwego zarządzania i funkcjonalnego przeprowadzania aktualizacji, zaprojektowana przede wszystkim z myślą o małych firmach. (więcej).

Replikator dbf2sql, czyli SOFTWARE HOUSE POZNAŃ.


Replikator-dbf2sql

Programy internetowe, czyli FIRMA INFORMATYCZNA WARSZAWA. Sieć www, zaczęła swoją karierę, jako rozwiązanie do prezentowania statycznych raportów, wyników badań prac naukowych z fizyki. Wymiana informacji, dzięki takiemu rozwiązaniu znalazła zupełnie (więcej).

Firma-informatyczna,-czyli-APLIKACJE-NA-ZAMÓWIENIE.

Wiele dostępnych na rynku programów posiadających bogatą funkcjonalność działa w środowisku DOS lub Windows w oparciu o bazy danych w formacie DBF. Wraz ze wzrostem funkcjonalności aplikacji zwiększa się często wielkości baz danych. Ponadto nowoczesne rozwiązania aplikacji internetowych a co za tym (więcej).

Aplikacje na zamówienie.

 • Hosting, czyli SOFTWARE HOUSE POZNAŃ;
 • Oferujemy rozwiązania wirtualizacji w oparciu o serwery wirtualne VMware oraz Windows Azure;
 • Maszyny wirtualne na desktopie spotykane są już nie tylko wśród programistów piszących aplikacje na wiele platform. Ale praktycznie wszystkich, którzy bardziej angażują się w technologie komputerowe;
 • W ciągu kilku minut można wdrożyć i uruchomić maszyny wirtualne z systemem Windows Server lub Linux;
 • Nie trzeba zmieniać używanego kodu, aby dokonać migracji obciążenia;
 • W bezpieczny sposób można połączyć lokalną sieć korporacyjną z maszynami wirtualnymi uruchomionymi w chmurze publicznej;
 • Branża, w której działa firma informatyczna jest i będzie zawsze wymagająca – w działaniu i w myśleniu;
 • Siłą firmy informatycznej SoftwareStudio są ludzie – to dzięki nim firma utrzymuje się na rynku i zdobywa nowe obszary;
 • Od 2006 roku rozwijamy technologie tworzenia aplikacji biznesowych, które opieramy o rozwiązania Microsoft VisualStudio 2005, ASP.Net + AJAX i język C#. A także Java, baza MS SQL2005 Server;
 • W roku 2008 rozpoczęliśmy wdrożenia w technologii Visual Studio 2008 + MS SQL 2008 Server. Od lutego 2010 rozpoczęliśmy przenoszenie aplikacji do nowego środowiska pracy Microsoft Visual Studio 2010. W marcu 2010 roku certyfikowany został przez Microsoft system Studio Magazyn WMS.net w zakresie zgodności z Windows 7;
 • W kwietniu 2010 roku otrzymaliśmy status partner Certyfikowany Microsoft;
 • ASP.NET to jedna z najpopularniejszych obecnie technologii tworzenia dynamicznych witryn WWW i aplikacji internetowych przez firmy informatyczne zajmujące się programowaniem. Dlatego od kilku lat korzystamy z tej technologii i oferujemy naszym klientom rozwiązania informatyczne oparte o rozwiązania Microsoft;
 • Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań informatycznych dla firm, tworzeniem oprogramowania. A także świadczeniem usług w zakresie szkoleń i wdrożeń systemów klasy ERP, MRPII, crm, CMS i WMS;

ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram