INTERNET

Odszukano artykuły zawierające frazę internet

Share Files


Moduł udostępniania plików dla zalogowanych użytkownikó za pomocą folderów publicznych oraz dostęp do plików przez INTERNET znajdujących się w folderach prywatnych.

komentarze i notatki |

System magazynowy WMS


PROGRAM MAGAZYNOWY - Rozwiązania przepływu informacji wspomagające procesy magazynowe wykorzystują komputery w ich realizacji. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie większego magazynu, którego zadaniem jest sprawna obsługa, stanowiąca podstawowy atrybut procesu logistycznego bez komputera.

program magazynowy | warehouse management system |

Report Builder w systemie magazynowym


Analizy i raporty za pomocą Excela lub Report Buildera pozwalą analizować dane w dowolny sposób oraz prezentować je za pomocą widoków, tabel, wykresów czy mierników.

raportowanie sql reporting services |

Drukowanie dokumentów magazynowych


Wydruk dokumentu wykonywany jest przez użycie polecenia WYDRUK z górnego paska przycisków.

dokumenty magazynowe | personalizacja wydruków |

Dni Firefoksa 2 policzone


b>FireFox/b> 2.0.0.19 będzie ostatnią wersją popularnej przeglądarki. Z końcem roku Mozilla Foundation za


Reklamacje przez internet


Rejestracja zgłoszenia reklamacyjnego przez INTERNET.

program reklamacje | protokół reklamacyjny |

Raportowanie SQL Report Server


Raportowanie w oparciu o SQL Server Report Builder. Pracownicy merytoryczni w całej organizacji — by móc szybko i sprawnie podejmować decyzje — potrzebują dostępu do danych biznesowych.

report builder |

Strony www


Projektowanie stron INTERNETowych, sklepów INTERNETowych witryn biznesowych oraz aplikacji webowych.


Wykorzystanie aplikacji Internetowej.


Aplikacja INTERNETowa - jak to działa? Aplikacja INTERNETowa – zwana również aplikacją webową, to program komputerowy, który pracuje na serwerze i komunikuje się poprzez sieć komputerową z hostem użytkownika komputera z wykorzystaniem przeglądarki INTERNETowej użytkownika, będącego w takim przypadku interaktywnym klientem aplikacji INTERNETowej.

aplikacje webowe | warehouse management system |

CRM Koordynator


Program crm.net moduł koordynator przeznaczony jest dla menadżera odpowiedzialnego za mobilnych handlowców.

crm handlowiec |

internet
internetinternetinternetinternetinternetinternetinternetinternetinternet
AJAX
AJAX (ang. Asynchronous JavaScript and XML, Asynchroniczny JavaScript i XML) – technika tworzenia stron INTERNETowych

Internet Explorer 7
Dowiedz się, w jaki sposób funkcje programu b>INTERNET Explorer/b> 7 ułatwiają korzystanie z niego, czyni

Silverlight programowanie
Silverlight nowoczesne programowanie INTERNETowe

Serwery Microsoft i .NET
Serwery Microsoft i .NET

Internet Explorer 8
b>INTERNET Explorer/b> 8 to nowy wymiar bezpieczeństwa, większa prywatność oraz szybsze przeglądanie Sieci

Logistyka magazynowa
Oprócz samego składowania, usługi magazynowania obejmują najczęściej także usługi pakowania, etykietowania, konfekcjonowania, obsługę akcji promocyjnych, tzw. "co-packing" ("pakowanie na zlecenie"), cross-docking - system bezpośrednich przepływów towarów od wielu nadawców do wielu odbiorców całodobową ochronę, nadzór kamer przemysłowych, pełną obsługę celną w jednym miejscu, dzięki własnemu "miejscu uznanemu", w którym funkcjonariusz celny pomaga Klientom w załatwieniu wszelkich formalności celnych, bezpieczeństwo składowanych towarów. Z punktu widzenia klienta dodatkowym atutem wyboru usługodawcy jest nowoczesny i sprawny system informatyczny, z tym że preferowane są rozwiązania pozwalające na zdalny przez INTERNET dostęp do modułu klienta. Klient logując się do dedykowanego portalu INTERNETowego firmy logistycznej ma wgląd w swoje stany magazynowe, dokumentu i Operacje. Ponadto ma możliwość wystawienia dokumentów zleceń wydań czy awizo dostawy.

Identyfikacja RFID
Karta zbliżeniowa RFID łatwo zmieścić w kieszeni ubrania roboczego, karta pozwala na oznakowanie jej unikalnym numerem ewidencyjnym, nalepką z nazwiskiem i zdjęciem pracownika. Do drukowania takich kart można wykorzystać specjalny zestaw QuikCard ID Solution firmy Zebra. Składa się on z kamerki INTERNETowej, oprogramowania, drukarki kart Zebra i 200 kart na początek. W przypadku małych zakładów i małej rotacji pracowników prościej jest zlecić wyspecjalizowanej firmie pryzgotowanie takich zestawów .

Windows CE 5.0
Ta wersja systemu nie posiada Microsoft Office, ani WordPada. W systemie w wersji Professional zawiera jedynie przeglądarkę b>INTERNET Explorer/b> i program Windows Media Player 9. Instalowany jest na nielicznych palmtopach oraz na większości urządzeń nawigacji samochodowych, które nie są seryjnie instalowane w samochodach. Od tej wersji system przestał obsługiwać Direct3D (SYSGEN_DIRECT3D). Wszystkie aplikacje i sterowniki korzystające z tej technologii muszą zostać przeimportowane na Direct3D. System również przestał wspierać DirectSound .

Windows CE .net (4.x)
Od tej wersji z systemem zintegrowano .NET Compact Framework. Z ciekawszych zmian pojawiło się możliwość zmiany kolorystyki systemu, pakiet PocketOffice został ograniczony do samego Wordpada. Dla tego systemu istnieje oprócz przeglądarki PocketIE wersja b>INTERNET Explorer/b>a prawie w 100% zgodna z "dużym" IE 5.5. Od wersji .net 4.2 system korzysta z nowej powłoki (shella) która choć wygląda jak poprzednie wersje, to jest ściśle połączona z przeglądarką INTERNETową Od tej wersji pojawił się znany głównie z nawigacji PNA podział CE na wersję "Core" i "Professional". Core to tylko podstawowy system, z reguły posiadający tylko shella (Explorer) i nakładkę producenta. Professional zawiera za to dodatkowe programy .

Windows Mobile 6.5
W systemie Windows Mobile 6.5 widzisz powiadomienia nawet wtedy, gdy jesteś w trakcie rozmowy lub gdy Twój telefon jest zablokowany. Widzisz nowe wiadomości e-mail i wiadomości tekstowe, nieodebrane połączenia i powiadomienia poczty głosowej, jak również informacje o dacie i godzinie oraz o kolejnych spotkaniach w kalendarzu. Ponadto dodano nową wersję b>INTERNET Explorer/b> Mobile, która zapewni Ci pełnię wrażeń podczas przeglądania stron INTERNETowych. Dzięki możliwości dostosowywania ekran bieżący umożliwia dostęp do ulubionych programów za pomocą jednego kliknięcia .

Skontaktuj się z nami

SoftwareStudio
533 32 26 26

kontakt@softwarestudio.com.pl