Usługi IT

Published by ss_administrator on

Programmers Working, Looking At Computer In IT Office.

Programowanie

Proponujemy usługi tworzenia indywidualnego oprogramowania na zamówienie. Dostarczamy indywidualne rozwiązania wspierające procesy biznesowe, stawiając nacisk na przygotowanie innowacyjnego produktu o wysokiej jakości. Wybierając najnowsze technologie pomagamy naszym klientom osiągnąć najlepsze rezultaty i przewagę nad konkurencją.

Aplikacje dostosowane są do potrzeb Zamawiającego, tak by zapewnić maksymalną wydajność która szybko przyniesie wymierne zyski. Tworzymy programy wg potrzeb klientów, na zamówienie za pomocą najnowszego środowiska programistycznego.

Office job

Outsourcing IT

Jest wygodną i ekonomiczną formą utrzymania systemu informatycznego w małej i średniej firmie. Nie wymaga on zatrudniania na stałe osób odpowiedzialnych za jego poprawne działanie.

Aplikacje dostosowane są do potrzeb Zamawiającego, tak by zapewnić maksymalną wydajność która szybko przyniesie wymierne zyski. Tworzymy programy wg potrzeb klientów, na zamówienie za pomocą najnowszego środowiska programistycznego. Zakres świadczonych usług outsourcing-u: Szkolenie pracowników z podstaw obsługi systemów Windows i aplikacji Microsoft; konserwacja baz danych i programów innych firm wdrażanie prekonfigurowanych systemów klasy ERP, MRPII, WMS; instalację i konfigurację systemów Windows Server; instalacja i konfiguracja sieci firmowych, wdrażanie polityk bezpieczeństwa.

wdrożenia systemów it

Wdrażanie systemów

Potrafimy zrozumieć oczekiwania biznesu i zapisać je w formie precyzyjnych i jednoznacznych wymagań. Wiemy, jakie informacje są kluczowe dla dostawców oprogramowania i systemów informatycznych i zajmujemy się „przetłumaczeniem” oczekiwań klientów na treści niezbędne do przygotowania i wdrożenia systemu. Zlecając wykonanie systemu informatycznego lub przystępując do jego wdrożenia, trzeba zdefiniować wymagania, jakie ten system ma spełniać. Wymagania muszą być zdefiniowane precyzyjnie, a przede wszystkim muszą być kompletne.

informatyczne usługi doradcze

Usługi doradcze IT

Informatyczne usługi doradcze, czyli konsulting informatyczny ma na celu przedstawienie oferty klientowi, która jest zgodna z jego potrzebami i planowanym budżetem. Pomagamy kierownictwu firm zorganizować odpowiednie struktury zarządzania, ocenić efektywność i skuteczność procesów zarządzania, jak również zaprojektować i wdrożyć odpowiednie mechanizmy zarządzania ryzykiem.

strony internetowe

Strony www

O tym jak bardzo ważne jest posiadanie własnej strony nie trzeba nikogo przekonywać. Jak jest postrzegana firma, która nie posiada własnej strony internetowej doskonale opisuje – „25 lat temu wiarygodność firmy oceniano po wyglądzie zewnętrznym jej przedstawiciela – czy krawat ma równo zawiązany, koszulę uprasowaną a buty się odpowiednio błyszczą. Dziś firma, która nie ma porządnej, aktualizowanej strony internetowej przypomina faceta w przepoconym podkoszulku, wymiętych spodniach i sandałach. Chciałbyś z kimś takim robić interesy?”. Chcemy, aby przedsiębiorcy dostali nowe atuty. Idealna komunikacja to lojalni klienci i nowe możliwości. A nowe możliwości biznesowe przedsiębiorców to satysfakcja klienta dzisiaj i w przyszłości.

aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne

Zespół SoftwareStudio, jest wyspecjalizowany w tworzeniu aplikacji mobilnych na telefony z system Android oraz Apple iOS. Wykorzystujemy najnowsze metodologie i technologie wraz z najlepszymi praktykami branżowymi przy opracowywaniu światowej klasy rozwiązań mobilnych, które są dopasowane do różnych uwarunkowań istniejących w działalności danego klienta. Dzięki technologiom mobilnym można kontaktować się bezpośrednio z klientami, podnosić tempo cyklów biznesowych, zwiększać produktywność, obniżać koszty operacyjne, a także rozszerzać zasięg oddziaływania organizacji.

Usługi informatyczne

cloud-softwarestudio

Hosting

Hosting to udostępnianie przez dostawcę usług internetowych zasobów serwerowni. Hosting polega na „oddaniu do dyspozycji” klienta: określonej przestrzeni dysku twardego; maksymalnej ilości danych do przesłania przez łącza internetowe serwerowni; usług obsługiwanych przez serwerownię; maksymalnego stopnia Read more…
Programmers Working, Looking At Computer In IT Office.

Usługi IT

Programowanie Proponujemy usługi tworzenia indywidualnego oprogramowania na zamówienie. Dostarczamy indywidualne rozwiązania wspierające procesy biznesowe, stawiając nacisk na przygotowanie innowacyjnego produktu o wysokiej jakości. Wybierając najnowsze technologie pomagamy naszym klientom osiągnąć najlepsze rezultaty i przewagę nad Read more…
Website design. Developing programming and coding technologies.

Outsourcing IT

Usługi Outsourcing IT Outsourcing IT nie wymaga zatrudniania na stałe osób odpowiedzialnych za jego poprawne działanie. SoftwareStudio świadczy usługi outsourcingu IT dla firm w województwach: wielkopolskie, mazowieckie, lubuskie i dolnośląskie, SoftwareStudio zapewnia kompleksowe wsparcie techniczne, Read more…
software house

Firma informatyczna Poznań

Branża, w której działa firma informatyczna jest i będzie zawsze wymagająca – w działaniu i w myśleniu. Siłą firmy informatycznej SoftwareStudio są ludzie – to dzięki nim firma utrzymuje się na rynku i zdobywa nowe Read more…
Software Studio © SoftwareStudio Sp. z o.o.
2008-2019