DEMO
DEMO
DEMO

Usługi programistyczne

zarządzanie ludźmi system HR

Usługi programistyczne. Jeżeli dostępne na rynku oprogramowanie nie spełnia Państwa oczekiwań, to nasza firma jest gotowa dostarczyć ; dedykowane rozwiązanie, które potrzebuje firma. Dedykowany system, wykonany według ustaleń, na podstawie analizy przedwdrożeniowej. Jest tym elementem twojej firmy który pomoże zdobyć przewagę na rynku, a także będzie pomocnym narzędziem dla Państwa pracowników.

Jeżeli gotowe rozwiązania nie spełniają potrzeb biznesowych, stworzymy dla aplikację idealnie do nich dopasowaną. Oferujemy usługi programistyczne w technologiach .NET (aplikacje www), jak również Java (Android).

Od 1995 roku zajmujemy się systemami informatycznymi dla przedsiębiorstw, a od 1998 roku tworzymy oprogramowanie. Zdobyte przez ten okres doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nasz Software house. Proponujemy nasze usługi firmom, które potrzebują indywidualnych rozwiązań.

Usługi programistyczne
Business People At Meeting Sharing Ideas, Working In Office.

Doświadczony zespół programistyczny tworzy oprogramowanie biznesowe dla logistyki oraz przemysłu oraz wdraża systemy ERP.

SoftwareStudio Poznań oferuje tworzenie programów na zamówienie. W szczególności programy Internetowe oraz aplikacje na telefon i tablet z systemem Android. Usługi programistyczne dla firm realizowane przez SoftwareStudio to pełen zakres wsparcia w zarządzaniu systemami teleinformatycznymi. Bazami danych i sieciami w przedsiębiorstwach.

Tworzymy programy według potrzeb klientów. Na zamówienie za pomocą najnowszego środowiska programistycznego Microsoft Visual Studio 2012, baza danych MS SQL 2008/2012 server. Programowanie w Windows opieramy zarówno na standardowych kontrolkach środowiska VS jak i dodatkowych zaawansowanych rozwiązaniach innych producentów.

Usługi programowania realizujemy głównie na potrzeby aplikacji bazodanowych.

ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram