DEMO
DEMO
DEMO

Outsourcing IT Szczecin

Enova ERP

Spółka SoftwareStudio oferuje outsourcing IT Poznań, w tym usługi ekspertów IT. Outsourcing IT Szczecin i Poznań to dopasowanie najbardziej optymalnych rozwiązań informatycznych dla Państwa potrzeb. Doradcy pomagają rozwiązać problemy na każdym etapie użytkowania nowoczesnych technologii. Rozpoczynając od rozpoznania potrzeb, a także określenia rozwiązań pozwalających zredukować nadmierne koszty finansowe. A także czasowe, poprzez planowanie, projektowanie, wdrażanie, kończąc na szkoleniach i integracji systemów IT.

Software House Szczecin

Oprogramowanie SoftwareStudio, czyli FIRMA INFORMATYCZNA WARSZAWA. #SoftwareStudio Sp. z o.o. to producent oprogramowania bazodanowego nowoczesnych technologii informatycznych, aplikacji www. Oferta obejmuje dostawę gotowych rozwiązań jak również wdrożenia aplikacji innych producentów systemów IT. Ponadto #SoftwareStudio oferuje oprogramowanie pisane na zamówienie wraz z wdrożeniem specyficznych rozwiązań.

SoftwareStudio zapewnia kompleksowe wsparcie techniczne, serwis sprzętu, a także oprogramowania, administrację serwerami Microsoft Windows, SQL Server, IIS Server. Administracja systemami informatycznymi: zarządzanie domenami i usługami; konfiguracja macierzy; archiwizacja danych; kontrole bezpieczeństwa; zachowanie ciągłości pracy systemów; wirtualizacja serwerów PHP, jak również Microsoft Windows; serwery pocztowe. Gwarantujemy skuteczną i szybką reakcje na zgłoszenia awarii oraz bezpieczeństwa danych.

Nasza oferta w zakresie usług informatycznych realizowanych w ramach outsourcingu IT obejmuje:

 • zapewnienie profesjonalnej obsługi informatycznej w siedzibie Klienta w określonych ramach czasowych;
 • różnorodne modele współpracy biznesowej, zgodne z oczekiwaniami Klienta;
 • elastyczne sposoby rozliczeń wsparcia serwisowego.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy, jakie przez lata zdobyliśmy oferując zaawansowane rozwiązania, staliśmy się jednymi z wiodących dostawców w branży informatycznej. Posiadana wiedza merytoryczna została potwierdzona autoryzacjami znaczących producentów. A otrzymane od Klientów referencje świadczą o dobrze obranym kierunku i wysokiej jakości świadczonych usług oraz dają nam motywację do dalszego zgłębiania wiedzy w celu przygotowania się na nowe wyzwania.

Posiadamy prywatną chmurę obliczeniową, składającą się z około 200 serwerów w Data Center Warszawa.

Dzięki rozbudowanej, nowoczesnej infrastrukturze informatycznej jesteśmy w stanie przejąć wszelkie obowiązki związane z obsługą informatyczną średnich i dużych firm. Działając w środowisku wirtualnym (wirtualizacja VMware). Umowa współpracy opiera się na Service Level Agreement (SLA). Umowa określająca granice odpowiedzialności podmiotu przejmującego obsługę, a zarazem wskazującym granice minimalnej dostępności usług akceptowane przez klienta.

Software House Szczecin.

Software-House-Szczecin

SOFTWARE HOUSE SZCZECIN, outsourcing it szczecin

ERP enova

Sprawne zarządzanie firmą humansoft #HermesSQL wspomaga, a także koordynuje pracę osób zatrudnionych na różnych stanowiskach w firmie. Operacje wykonywane przez poszczególnych użytkowników rejestrowane są w jednej wspólnej bazie danych. Co jest bezpośrednio związane z pełną integracją wszystkich modułów wchodzących w skład programu. Oferta firmy Humansoft nie obejmuje aplikacji internetowych, dlatego przygotowaliśmy moduł obsługi przez przeglądarkę internetową pozwalający na analizę i prezentację danych rejestrowanych w systemie HermesSQL.

Outsourcing IT Szczecin
Outsourcing IT Szczecin

Outsourcing IT Szczecin, czyli SOFTWARE HOUSE SZCZECIN.

Systemy IT
Systemy IT
IT Poznań
IT Poznań
Outsourcing IT Poznań
IT Poznań

Outsourcing IT Szczecin

Windows CE 50, czyli MICROSOFT.


Windows-CE

Programy na zamówienie Szczecin, czyli SOFTWARE HOUSE SZCZECIN. Programy na zamówienie, czyli produkty IT "szyte na miarę" odpowiadają na indywidualne potrzeby przedsiębiorstw, ponieważ ich tworzenie i konfiguracja poprzedzona jest wnikliwą analizą z (więcej).

Outsourcing-IT-Szczecin,-czyli-SOFTWARE-HOUSE-SZCZECIN.

Ta wersja systemu nie posiada Microsoft Office, ani WordPada. W systemie w wersji Professional zawiera jedynie przeglądarkę Internet Explorer i program Windows Media Player 9. Instalowany jest na nielicznych palmtopach oraz na większości urządzeń nawigacji samochodowych, które nie są seryjnie instal (więcej).

Program sklep internetowy, czyli INTEGRACJA SYSTEMÓW IT.


Program-sklep-internetowy

Programy na zamówienie Szczecin, czyli SOFTWARE HOUSE SZCZECIN. Systemy na zamówienie, czyli produkty IT "szyte na miarę" odpowiadają na indywidualne potrzeby przedsiębiorstw, ponieważ ich tworzenie i konfiguracja poprzedzona jest wnikliwą analizą z (więcej).

Outsourcing-IT-Szczecin,-czyli-SOFTWARE-HOUSE-SZCZECIN.

Sklep internetowy przygotowuje strony widoczne zarówno dla klienta jak i dla wyszukiwarek internetowych np. Google oraz pozwala na integrację z portalami zajmującymi się porównywaniem ofert i cen różnych sklepów internetowych (tzw. porównywarki). (więcej).

Architektura Reporting Services, czyli DOSTAWCA OPROGRAMOWANIA DLA FIRM.


Architektura-Reporting-Services

Outsourcing IT Szczecin, czyli SOFTWARE HOUSE SZCZECIN. Spółka SoftwareStudio oferuje outsourcing IT Poznań, w tym usługi ekspertów IT. IT Poznań to dopasowanie najbardziej optymalnych rozwiązań informatycznych (więcej).

Outsourcing-IT-Szczecin,-czyli-SOFTWARE-HOUSE-SZCZECIN.

Usługi Reporting Services mogą działać w trybie natywnym (domyślna konfiguracja) pracując jako autonomiczny serwer lub w trybie zintegrowanym z SharePoint w którym pracuje w ramach farmy SharePoint. Warstwa uwierzytelnienia korzysta z uwierzytelnienia bazującego na systemie Windows oraz uwierzytelni (więcej).

Usługi informatyczne programy na zamówienie, czyli PRODUCENT OPROGRAMOWANIA DLA FIRM.


Usługi-informatyczne-programy-na-zamówienie

Programy na zamówienie Szczecin, czyli SOFTWARE HOUSE SZCZECIN. Systemy na zamówienie, czyli produkty IT "szyte na miarę" odpowiadają na indywidualne potrzeby przedsiębiorstw, ponieważ ich tworzenie i konfiguracja poprzedzona jest wnikliwą analizą z (więcej).

Outsourcing IT

Outsourcing-IT-Szczecin,-czyli-SOFTWARE-HOUSE-SZCZECIN.

Proponujemy usługi tworzenia indywidualnego oprogramowania na zamówienie. Dostarczamy indywidualne rozwiązania wspierające procesy biznesowe, stawiając nacisk na przygotowanie innowacyjnego produktu o wysokiej jakości. Wybierając najnowsze technologie pomagamy naszym klientom osiągnąć najlepsze rezu (więcej).

Poznań IT

 • Oprogramowanie SoftwareStudio, czyli FIRMA INFORMATYCZNA WARSZAWA;
 • SoftwareStudio jest producentem oprogramowania bazodanowego nowoczesnych technologii informatycznych, aplikacji www;
 • Oferta obejmuje dostawę gotowych rozwiązań jak również wdrożenia aplikacji innych producentów systemów IT;
 • Ponadto SoftwareStudio oferuje oprogramowanie pisane na zamówienie wraz z wdrożeniem specyficznych rozwiązań;
 • OUTSOURCING IT W POZNANIU - Spółka SoftwareStudio oferuje outsourcing IT Poznań, w tym usługi ekspertów IT;
 • SoftwareStudio gwarantuje dopasowanie najbardziej optymalnych rozwiązań informatycznych dla Państwa potrzeb;
 • Doradcy pomagają rozwiązać problemy na każdym etapie użytkowania nowoczesnych technologii;

SoftwareStudio

 • Rozpoczynając od rozpoznania potrzeb i określenia rozwiązań pozwalających zredukować nadmierne koszty finansowe i czasowe, poprzez planowanie, projektowanie, wdrażanie, kończąc na szkoleniach i integracji systemów IT;
 • SoftwareStudio zapewnia kompleksowe wsparcie techniczne, serwis sprzętu i oprogramowania, administrację serwerami Microsoft Windows, SQL Server, IIS Server;
 •  Administracja systemami informatycznymi: zarządzanie domenami i usługami; konfiguracja macierzy; archiwizacja danych; kontrole bezpieczeństwa; zachowanie ciągłości pracy systemów; wirtualizacja serwerów PHP oraz Microsoft Windows; serwery pocztowe;
 • Gwarantujemy skuteczną, a także szybką reakcje na zgłoszenia awarii oraz bezpieczeństwa danych;
 • Nasza oferta w zakresie usług informatycznych realizowanych w ramach outsourcingu IT obejmuje: zapewnienie profesjonalnej obsługi informatycznej w siedzibie Klienta w określonych ramach czasowych; różnorodne modele współpracy biznesowej, zgodne z oczekiwaniami Klienta; elastyczne sposoby rozliczeń wsparcia serwisowego;
 • Posiadamy prywatną chmurę obliczeniową, składającą się z prawie 200 serwerów w Data Center Warszawa;
 • Dzięki rozbudowanej, nowoczesnej infrastrukturze informatycznej jesteśmy w stanie przejąć wszelkie obowiązki związane z obsługą informatyczną średnich, jak również dużych firm, działając w środowisku wirtualnym (wirtualizacja VMware);
 • Umowa współpracy opiera się na Service Level Agreement (SLA);
 • Umowa określająca granice odpowiedzialności podmiotu przejmującego obsługę, a zarazem wskazującym granice minimalnej dostępności usług akceptowane przez klienta;
 • Dzięki doświadczeniu, a także wiedzy, jakie przez lata zdobyliśmy oferując zaawansowane rozwiązania, staliśmy się jednymi z wiodących dostawców w branży informatycznej;
 • Posiadana wiedza merytoryczna została potwierdzona autoryzacjami znaczących producentów, a otrzymane od Klientów referencje świadczą o dobrze obranym kierunku i wysokiej jakości świadczonych usług oraz dają nam motywację do dalszego zgłębiania wiedzy w celu przygotowania się na nowe wyzwania;
 • Przeczytaj, aby sprawdzić czym jest outsourcing IT!
  W obecnych czasach działanie wielu firm i podmiotów gospodarczych opiera się na sprzęcie komputerowym. Jego sprawne funkcjonowanie wpływa na efektywność działania. Dlaczego potrzebujesz outsourcing it poznan ?
 • 10 powodów, aby skorzystać z outsourcing informatyczny !
  Wraz z rozwojem informatyzacji w firmie rośnie zapotrzebowanie na usługi utrzymania oraz bieżącą obsługę. Utrzymanie własnego działu IT często skorelowane jest z wysokimi kosztami. Dlatego outsourcing informatyczny warto poznać możliwości!
 • Hosting
  Udostępnianie przez dostawcę usług internetowych zasobów serwerowni to hosting.
 • Outsourcing IT
  Aktywna administracja serwerami eliminuje ryzyko usterek, które potencjalnie mogą doprowadzić do paraliżu działań firmy, portalu lub aplikacji internetowej. Warto więc powierzyć zadania outsourcing IT Gorzów Wielkopolski profesjonalistom. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w administracji serwerami dla średnich firm oraz międzynarodowych korporacji. Pozwala nam to skutecznie projektować kompletne, nowe rozwiązania, jak i przejmować istniejącą infrastrukturę, zapewniając ciągłość działania.
 • Outsourcing informatyczny
  Outsourcing informatyczny jest wygodną, a także ekonomiczną formą utrzymania systemu informatycznego. Nie wymaga on zatrudniania na stałe osób odpowiedzialnych za jego poprawne działanie. SoftwareStudio (Poznań) świadczy usługi w zakresie zapewnienia ciągłej, jak również sprawnej pracy systemów informatycznych. A w szczególności serwerów, infrastruktury sieciowej i aplikacji bazodanowych.
 • Integracja ERP
  Integracja ERP czyli, system ERP Poznań. Odnosi się do organizacji systemów komputerowych - informatycznych. Polega […]
 • Integracja ERP
  Integracja ERP, czyli PRODUCENT OPROGRAMOWANIA DLA BIZNESU. Systemy ERP zazwyczaj dokonują integracji poprzez stworzenie jednej […]
 • Producent oprogramowania dla firm
  SoftwareStudio Sp. z o.o. to producent oprogramowania bazodanowego nowoczesnych technologii informatycznych, aplikacje www. Oferta obejmuje […]
 • Analiza przedwdrożeniowa
  Każde poważne przedsięwzięcie wymaga dobrego przygotowania, zaplanowania działań, dlatego przed wybraniem i wdrożeniem systemu informatycznego proponujemy wykonanie usługi analizy przedwdrożeniowej.
 • Integracja z Active Directory
  Integracja z Active Directory, czyli USŁUGI IT POZNAŃ. Wprowadzona w Windows 2000 Server technologia Active […]
 • Chmura prywatna
  Chmura prywatna, czyli OPROGRAMOWANIE W CHMURZE. Dla wielu nowych firm korzystanie z chmur obliczeniowych rozpoczyna […]
 • Obsługa informatyczna Szczecin
  Obsługa informatyczna Szczecin, czyli SOFTWARE HOUSE SZCZECIN. Obecnie coraz więcej firm decyduje się na profesjonalne wsparcie informatyczne. Poza kupowaniem oprogramowania tworzonego na zamówienie przedsiębiorstwa decydują się na korzystanie z usług outsourcingu IT. Te wszystkie usługi oferuje SoftwareStudio - profesjonalna firma z ogromnym doświadczeniem we wspieraniu informatycznym firm, a także tworzeniu specjalistycznego oprogramowania.
 • Outsourcing IT Szczecin
  Spółka SoftwareStudio oferuje outsourcing IT Poznań, w tym usługi ekspertów IT. Outsourcing IT Szczecin i Poznań to dopasowanie najbardziej optymalnych rozwiązań informatycznych dla Państwa potrzeb. Doradcy pomagają rozwiązać problemy na każdym etapie użytkowania nowoczesnych technologii. Rozpoczynając od rozpoznania potrzeb, a także określenia rozwiązań pozwalających zredukować nadmierne koszty finansowe. A także czasowe, poprzez planowanie, projektowanie, wdrażanie, kończąc na szkoleniach i integracji systemów IT.
 • Usługi informatyczne Wrocław
  SOFTWARE HOUSE WROCŁAW - Usługi informatyczne Wrocław. Wykorzystywanie standardowych programów do codziennych obowiązków jest często niewystarczające. Dlatego wiele przedsiębiorstw poszukuje usług informatycznych w celu opracowania programu na zamówienie. SoftwareStudio oferuje swoim klientom w kraju i za granicą profesjonalne usługi informatyczne i programistyczne. Nie musisz mieć siedziby w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Gorzowie, Zielonej Górze czy Szczecinie. Gdyż usługi informatyczne realizujemy zdalnie przez Internet dla klientów w dowolnym miejscu. Usługi wykonujemy w języku polskim i angielskim.
 • Usługi programistyczne
  Usługi programistyczne. Jeżeli dostępne na rynku oprogramowanie nie spełnia Państwa oczekiwań, to nasza firma jest gotowa dostarczyć ; dedykowane rozwiązanie, które potrzebuje firma. Dedykowany system, wykonany według ustaleń, na podstawie analizy przedwdrożeniowej. Jest tym elementem twojej firmy który pomoże zdobyć przewagę na rynku, a także będzie pomocnym narzędziem dla Państwa pracowników.
 • Hosting Aplikacji
  Hosting Aplikacji, czyli FIRMA INFORMATYCZNA WARSZAWA. Aplikacji biznesowych zapewnia dostęp do oprogramowania przez Internet, ale […]
 • Usługi IT
  Programowanie Proponujemy usługi IT -tworzenie indywidualnego oprogramowania na zamówienie. Dostarczamy indywidualne rozwiązania wspierające procesy biznesowe, […]
 • Hosting
  Udostępnianie przez dostawcę usług internetowych zasobów serwerowni to hosting.

Android android aplikacje na zamówienie Aplikacje Aplikacje na zamówienie aplikacje webowe Awizacja dostaw Dedykowane aplikacje webowe Dostawca oprogramowania dla firm Dostawca oprogramowania na zamówienie ERP Firma informatyczna Poznań hosting Humansoft Integracja systemów informatycznych Obsługa informatyczna firm Poznań Oprogramowanie Oprogramowanie na zamówienie Oprogramowanie w chmurze outsourcing it lubuskie Outsourcing IT Poznań Outsourcing IT Warszawa Poznań Praca IT Producent oprogramowania dla biznesu Producent oprogramowania na zamówienie Program do obsługi magazynu Program do obsługi reklamacji program magazynowy Programy Programy na zamówienie Software House Software House Gorzów Software House Poznań Software House Szczecin Software House Wrocław SoftwareStudio system informatyczny system wms Szczecin usługi informatyczne Usługi programistyczne Warszawa wms Wrocław Zarządzanie magazyn online

ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram