DEMO
DEMO
DEMO

Outsourcing IT Poznań

data center

Outsourcing IT Poznań, czyli FIRMA INFORMATYCZNA POZNAŃ. Oferowany przez firmę SoftwareStudio outsourcing IT Poznań jest na najwyższym poziomie. Jest to ekonomiczna, a także wygodna forma utrzymania systemów informatycznych. Nie wymaga zatrudniania na stałe osób odpowiedzialnych za jego poprawne działanie. SoftwareStudio Poznań świadczy usługi dla firm w Poznaniu i całym kraju.

Firma informatyczna Poznań

SoftwareStudio Program #Enova ERP, czyli SOFTWARESTUDIO. Enova to nowoczesne rozwiązanie informatyczne klasy ERP, wspomagające pracę wszystkich działów w przedsiębiorstwie. A w szczególności dla działów handlowych, księgowość i działy kadrowo-płacowe. Oprogramowanie ENOVA, firmy #Soneta to pierwszy, zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem, a także księgowością napisany w technologii Microsoft.NET. Cechy oferowanego rozwiązania: #Enova pracuje w środowisku Microsoft Windows; #Enova zapewnia pełną obsługę funkcjonalną z klawiatury; Enova może rozwijać się, wraz z rosnącymi potrzebami użytkownika. Zamiast kosztownej wymiany oprogramowania mamy tu do czynienia wyłącznie z rozszerzeniem funkcjonalności; Enova posiada wspólną bazę danych, dzięki czemu raz wprowadzona informacja widoczna jest we wszystkich miejscach.

OUTSOURCING IT POZNAŃ, a więc Firma informatyczna Poznań.

Firma-informatyczna-Poznań

FIRMA INFORMATYCZNA POZNAŃ,

Ochrona antywirusowa

Kerio WinRoute Firewall opcjonalnie umożliwia skanowanie przychodzącego, a także wychodzącego ruchu HTTP i FTP pod kątem występowania wirusów. W wersji zintegrowanej z McAfee Anti-Virus występują dodatkowe opcje, które zwiększają uniwersalność tego rozwiązania.

Outsourcing IT Poznań

Outsourcing IT Poznań

Doradzamy przy tworzeniu systemów it

Systemy IT

Projektujemy i instalujemy systemy informatyczne oraz systemy sieciowe zgodnie z obowiązującymi normami i standardami, wykorzystując najnowsze technologie informatyczne i telekomunikacyjne pozwalające na zachowanie ciągłości biznesowej i uzyskanie przez naszych Klientów przewagi rynkowej. Zespół naszych specjalistów składa się z pasjonatów nieustannie rozwijających swoją wiedzę i doskonalących umiejętności w zakresie Outsourcing IT Poznań. Dzięki temu od lat niezmiennie utrzymujemy wysoką jakość oferowanych usług informatycznych. Jesteśmy przekonani, że nieustanne zdobywanie doświadczeń we wszystkich wymienionych wcześniej dziedzinach stanowi solidny fundament pod oferowanie kompleksowych rozwiązań systemów do zarządzania przedsiębiorstwem.

Systemy IT
Systemy IT
Dedykowane aplikacje dla firm na zamówienie

IT Poznań

Pojęcie outsourcingu odnosi się do strategii biznesowej polegającej na wydzieleniu części procesów informatycznych, które nie stanowią głównej działalności przedsiębiorstwa. Polega na przekazaniu odpowiedzialności za realizację zewnętrznemu partnerowi, specjalizującemu się w dziedzinie IT. Dzięki strategii outsourcingu IT Poznań, możliwe jest osiąganie bardzo dobrych rezultatów w obszarach, które z punktu widzenia prowadzonego biznesu są mniej istotne. Rozwiązanie to umożliwia przedsiębiorcy skoncentrowanie się na obszarach podstawowej działalności firmy oraz na wykorzystaniu zaoszczędzonych zasobów i środków finansowych do realizacji głównych celów biznesowych.

IT Poznań
IT Poznań
Outsourcing IT Poznań

Outsourcing IT Poznań

Oferowany jest przez firmę SoftwareStudio. Jest to ekonomiczna i wygodna forma utrzymania systemów informatycznych. Outsourcing IT Poznań nie wymaga zatrudniania na stałe osób odpowiedzialnych za jego poprawne działanie. SoftwareStudio Poznań świadczy usługi dla firm w Poznaniu i całym kraju.

Outsourcing IT Poznań

Outsourcing IT Poznań

OUTSOURCING IT POZNAŃ,
czyli Firma informatyczna Poznań.

Rodzaje widoków, czyli USŁUGI IT POZNAŃ.


Rodzaje-widoków

Usługi programowania, czyli FIRMA INFORMATYCZNA POZNAŃ. Tworzymy programy według potrzeb klientów, na zamówienie za pomocą najnowszego środowiska programistycznego Microsoft Visual Studio 2012, baza danych MS SQL 2008/2012 Server. Programowanie w Win (więcej).

Outsourcing-IT-Poznań,-czyli-FIRMA-INFORMATYCZNA-POZNAŃ.

Perspektywy dzielimy na dwie grupy: perspektywy wirtualne oraz perspektywy zmaterializowane. Wirtualna istnieje wyłącznie w postaci definicji. Wyliczenie, czyli wyznaczenie zbioru danych widoku, zwane też materializacją perspektywy następuje w momencie odwołania się do wiodku poprzez zapytanie SQL (więcej).

Program magazynowy na Androida, czyli PRODUCENT OPROGRAMOWANIA.


Program-magazynowy-na-Androida

Aplikacje przeglądarkowe dla firm, czyli FIRMA INFORMATYCZNA POZNAŃ. SoftwareStudio specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań aplikacji przeglądarkowych dla firm. Nowoczesne firmy wymagają nowoczesnych metod zarządzania oraz nowoczesnych narzędzi do (więcej).

Outsourcing-IT-Poznań,-czyli-FIRMA-INFORMATYCZNA-POZNAŃ.

System Android daje większe możliwości doboru sprzętu dla wygody użytkowania w zależności od zastosowania. Istnieje możliwość szybkiej dokumentacji fotograficznej podczas przyjęcia czy wydawania towaru. Android rozwija się również w środowisku aplikacji biznesowych stając się konkurencją dla dominuj (więcej).

Windows edycja Server 2012, czyli APLIKACJE NA ZAMÓWIENIE.


Windows-edycja-Server-2012

Outsourcing IT Gorzów, czyli SOFTWARE HOUSE GORZÓW. SoftwareStudio to pełen zakres wsparcia w zarządzaniu systemami teleinformatycznymi, bazami danych i sieciami w przedsiębiorstwach. Jesteśmy firmą, która istnieje (więcej).

Outsourcing-IT-Poznań,-czyli-FIRMA-INFORMATYCZNA-POZNAŃ.

Microsoft w systemie Windows Server 2012 wykorzystał doświadczenie w zakresie tworzenia i obsługi chmur publicznych do utworzenia platformy serwerowej dla chmur prywatnych. Nowe pakiety i system licencjonowania ułatwiają zarządzanie aplikacjami w wysoce zwirtualizowanych środowiskach chmur publiczny (więcej).

Software House Poznań

Ochrona antywirusowa

Kerio WinRoute Firewall opcjonalnie umożliwia skanowanie przychodzącego i wychodzącego ruchu HTTP i FTP pod kątem występowania wirusów. W wersji zintegrowanej z McAfee Anti-Virus występują dodatkowe opcje, które zwiększają uniwersalność tego rozwiązania.

Dedykowane aplikacje webowe

Business Intelligence

Wyzwania stawiane przed Business Intelligence dotyczą zapewnienia pracownikom właściwych informacji we właściwym czasie. Aby zrealizować tę wizję, potrzebne jest rozwiązanie Business Intelligence, które jest wszechstronne, bezpieczne, zintegrowane z systemami operacyjnymi oraz dostępne nieprzerwanie i w każdej chwili. Platformą, która ułatwia firmom spełnienie takich założeń jest SQL Server 2008. Zintegrowana platforma — SQL Server 2008 to kompletna platforma Business Intelligence ze zintegrowanymi narzędziami analitycznymi, takimi jak OLAP (online analytical processing), drążenie danych czy ETL (extract, transformation and load) oraz funkcjonalnością hurtowni danych i systemu raportowania.

Software House Gorzów

Outsourcing IT Gorzów

Outsourcing IT Poznań jaki oferuje SoftwareStudio to pełen zakres wsparcia w zarządzaniu systemami teleinformatycznymi, bazami danych i sieciami w przedsiębiorstwach. Jesteśmy firmą, która istnieje na rynku od wielu lat i doskonale znamy potrzeby przedsiębiorstw, które chcą zdecydować się na outsourcing IT. Działamy w Poznaniu, współpracujemy jednak z przedsiębiorstwami z wielu różnych miast.

OUTSOURCING IT POZNAŃ, firma informatyczna Poznań.

  • SoftwareStudio Program Enova ERP, czyli SOFTWARESTUDIO;
  • ENOVA to nowoczesne rozwiązanie informatyczne klasy ERP, wspomagające pracę wszystkich działów w przedsiębiorstwie, a w szczególności dla działów handlowych, księgowość i działy kadrowo-płacowe;
  • Oprogramowanie ENOVA, firmy Soneta to pierwszy, zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem i księgowością napisany w technologii Microsoft;
  • Outsourcing IT Poznań oferowany jest przez firmę SoftwareStudio;
  • Jest to ekonomiczna i wygodna forma utrzymania systemów informatycznych;
  • Outsourcing IT Poznań nie wymaga zatrudniania na stałe osób odpowiedzialnych za jego poprawne działanie;
  • SoftwareStudio Poznań świadczy usługi dla firm w Poznaniu i całym kraju;
ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram