DEMO
DEMO
DEMO

Rozwiązania w chmurze

Software house - oprogramowanie na zamówienie

Chmura obliczeniowa (ang. cloud computing) jest usługą polegającą na zdalnym udostępnieniu mocy obliczeniowej urządzeń IT. Oferowaną przez zewnętrzne podmioty, dostępną na żądanie w dowolnej chwili oraz skalująca się w miarę zapotrzebowania. Rozwiązania w chmurze.

hosting chmura

IaaS Rozwiązania w chmurze

IaaS – ang. Infrastructure as a Service, czyli infrastruktura jako usługa. Jest to najniższy dostępny poziom funkcjonalności. W nim do dyspozycji mamy dostarczone przez usługodawcę obrazy maszyn wirtualnych.

Będą one posiadały zdefiniowaną przez nas moc obliczeniową. Może to być np. maszyna wirtualna o zadanej mocy procesora, ilości pamięci RAM, a także przestrzeni dyskowej. Obsługiwana przez system operacyjny Windows Server. Inną opcją usługi IaaS może być wskazana wielkość przestrzeni dyskowej np. do celów przechowywania kopii zapasowej danych.

PaaS

PaaS

PaaS – ang. Platform as a Service – platforma jako usługa. Różni się to tym od warstwy IaaS, iż użytkownik ma do dyspozycji platformę zbudowaną np. z wielu maszyn wirtualnych. A także systemów operacyjnych. Które razem tworzą odpowiednio duże środowisko na przykład programistyczne.

W tym przypadku po stronie usługodawcy jest przygotowanie odpowiedniej konfiguracji maszyn wirtualnych. Jak również systemów o zadanej w danej chwili, przez użytkownika, mocy obliczeniowej.

Przyjmowanie towaru w magazynie Rozwiązania w chmurze
program

SaaS Rozwiązania w chmurze

SaaS – ang. Software as a Service – oprogramowanie jako usługa. Jest to najbardziej popularna warstwa chmury obliczeniowej, a także najpowszechniej występująca. Polega ona na udostępnianiu gotowej aplikacji. Jej interfejsu graficznego lub funkcjonalności systemu (np. Windows Sharepoint). Bez konieczności ingerowania w ich wnętrze przez użytkownika.

Zalety pracy w chmurze obliczeniowej

Chmura obliczeniowa (ang. cloud computing)

Cloud Computing

Wirtualizacja

Aby zapewnić odpowiednie poziomy usług realizowanych przez te platformy, a także aplikacje warstwy 1 w środowiskach wirtualnych, działy informatyczne muszą poświęcić jednakową uwagę zarówno składnikom wirtualizacji właściwym dla danego projektu, jak i możliwościom zarządzania zwirtualizowanymi aplikacjami biznesowymi. Jak również monitorowania ich, jak i przestrzeganiu wewnętrznych wskazówek dotyczących ciągłości biznesowej i przywracania po awarii. W efekcie takie zwirtualizowane aplikacje nie tylko będą działać lepiej i zapewniać większą dostępność. Szybkość i elastyczność, ale również ułatwią przywracanie po awarii i będą mogły być używane w chmurze. Oferowane przez VMware rozwiązanie wirtualizacji aplikacji warstwy 1 działające na bazie oprogramowania VMware vCloud Suite. Poprawia jakość świadczonych usług informatycznych, upraszcza posiadaną infrastrukturę. Przyczynia się do poprawy wydajności oraz eliminuje kosztowne przypadki nadmiernego przydzielania zasobów.

 • 10 powodów, aby skorzystać z outsourcing informatyczny !
  Wraz z rozwojem informatyzacji w firmie rośnie zapotrzebowanie na usługi utrzymania oraz bieżącą obsługę. Utrzymanie własnego działu IT często skorelowane jest z wysokimi kosztami. Dlatego outsourcing informatyczny warto poznać możliwości!
 • Hosting
  Udostępnianie przez dostawcę usług internetowych zasobów serwerowni to hosting.
 • Integracja ERP
  Integracja ERP czyli, system ERP Poznań. Odnosi się do organizacji systemów komputerowych - informatycznych. Polega […]
 • Outsourcing informatyczny
  Outsourcing informatyczny jest wygodną, a także ekonomiczną formą utrzymania systemu informatycznego. Nie wymaga on zatrudniania na stałe osób odpowiedzialnych za jego poprawne działanie. SoftwareStudio (Poznań) świadczy usługi w zakresie zapewnienia ciągłej, jak również sprawnej pracy systemów informatycznych. A w szczególności serwerów, infrastruktury sieciowej i aplikacji bazodanowych.
 • Outsourcing informatyczny Wrocław
  Oferowany przez SoftwareStudio outsourcing jest wygodną i ekonomiczną formą utrzymania systemów informatycznych. Nie wymaga zatrudniania na stałe osób odpowiedzialnych za jego poprawne działanie. SoftwareStudio Poznań oferuje usługi dla firm w Poznaniu, jak również w całym kraju, w tym Outsourcing informatyczny Wrocław.
 • Outsourcing IT
  Aktywna administracja serwerami eliminuje ryzyko usterek, które potencjalnie mogą doprowadzić do paraliżu działań firmy, portalu lub aplikacji internetowej. Warto więc powierzyć zadania outsourcing IT Gorzów Wielkopolski profesjonalistom. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w administracji serwerami dla średnich firm oraz międzynarodowych korporacji. Pozwala nam to skutecznie projektować kompletne, nowe rozwiązania, jak i przejmować istniejącą infrastrukturę, zapewniając ciągłość działania.
 • Outsourcing IT Gorzów
  Outsourcing IT Gorzów, czyli SOFTWARE HOUSE GORZÓW. SoftwareStudio to pełen zakres wsparcia w zarządzaniu systemami teleinformatycznymi, bazami danych, a także sieciami w przedsiębiorstwach. Jesteśmy firmą, która istnieje na rynku od wielu lat i doskonale znamy potrzeby przedsiębiorstw, które chcą zdecydować się na outsourcing IT. Działamy w Poznaniu, współpracujemy jednak z przedsiębiorstwami z wielu różnych miast.
 • Outsourcing IT Poznań
  Oferowany przez SoftwareStudio outsourcing IT Poznań jest wygodną i ekonomiczną formą utrzymania systemów informatycznych. Outsourcing […]
 • Outsourcing IT Poznań
  Outsourcing IT Poznań, czyli FIRMA INFORMATYCZNA POZNAŃ. Oferowany przez firmę SoftwareStudio outsourcing IT Poznań jest […]
 • Praca wsparcie działu IT
  Praca wsparcie działu IT
 • Integracja systemów informatycznych
  Integracja systemów informatycznych, czyli SOFTWARE HOUSE POZNAŃ. Firmy oferujące zintegrowane pakiety oprogramowania dla przedsiębiorstw podkreślają integrującą rolę "ukierunkowanego" na procesy gospodarcze wdrażania technologii informacyjnej IT (Information Technology) oraz przepływ pracy (workflow). Integracja systemowa jest rozumiana jako taka integracja, która dotyczy komunikacji między systemami.
 • Obsługa informatyczna firm
  Obsługa informatyczna firm, czyli MICROSOFT. Z punktu widzenia użytkownika aplikacje hostowane na serwerach w DataCenter zachowują się dokładnie tak samo jak aplikacje instalowane i uruchamiane na zwykłych serwerach dedykowanych. Szybki dostęp do serwerów oraz stabilność usługi hostingu aplikacji to dwa kluczowe czynniki decydujące o wyborze dostawcy rozwiązania.
 • Ponieważ mamy w ofercie usługi programistyczne dla firm to warto się z tym zapoznać.
  Słowo serwer ma wiele znaczeń. Jednym ze znaczeń tego słowa jest określenie maszyny, komputera. Czy czytałeś na temat usługi programistyczne dla firm ?
 • Producent oprogramowania dla firm
  Doświadczenie SoftwareStudio zdobywane od 1994 roku w połączeniu z najnowszymi technologiami internetowymi pozwala dostarczać wydajne i bezpieczne systemy dla przedsiębiorstw. SoftwareStudio - producent oprogramowania dla firm - zapraszamy do kontaktu w celu zaprezentowania naszych rozwiązań. Zajmujemy się produkcją oprogramowania dla firm wykorzystując nowoczesne technologie informatyczne, korzystamy z rozwiązań Microsoft: IIS Server, SQL Server 2008/2012.

Android android aplikacje na zamówienie Aplikacje Aplikacje na zamówienie aplikacje webowe Awizacja dostaw Dedykowane aplikacje webowe Dostawca oprogramowania dla firm Dostawca oprogramowania na zamówienie ERP Firma informatyczna Poznań hosting Humansoft Integracja systemów informatycznych Obsługa informatyczna firm Poznań Oprogramowanie Oprogramowanie na zamówienie Oprogramowanie w chmurze outsourcing it lubuskie Outsourcing IT Poznań Outsourcing IT Warszawa Poznań Praca IT Producent oprogramowania dla biznesu Producent oprogramowania na zamówienie Program do obsługi magazynu Program do obsługi reklamacji program magazynowy Programy Programy na zamówienie Software House Software House Gorzów Software House Poznań Software House Szczecin Software House Wrocław SoftwareStudio system informatyczny system wms Szczecin usługi informatyczne Usługi programistyczne Warszawa wms Wrocław Zarządzanie magazyn online

ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram