DEMO
DEMO
DEMO

Producent oprogramowania dla firm

Doświadczenie SoftwareStudio zdobywane od 1994 roku w połączeniu z najnowszymi technologiami internetowymi pozwala dostarczać wydajne i bezpieczne systemy dla przedsiębiorstw. SoftwareStudio - producent oprogramowania dla firm - zapraszamy do kontaktu w celu zaprezentowania naszych rozwiązań. Zajmujemy się produkcją oprogramowania dla firm wykorzystując nowoczesne technologie informatyczne, korzystamy z rozwiązań Microsoft: IIS Server, SQL Server 2008/2012.

W 2008 roku producent oprogramowania dla firm zmienił sposób prowadzenia działalności. Tworząc spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, której siedziba mieści się w Poznaniu przy ul. Ostroroga 5. SoftwareStudio zajmuje się produkcją oprogramowania dla firm wykorzystując nowoczesne technologie informatyczne, korzystamy z rozwiązań Microsoft: IIS Server SQL Server 2008/2012. W naszej pracy korzystamy z najnowszej wersji oprogramowania dla producentów rozwiązań informatycznych Visual Studio 2012. Producent oprogramowania dla firm SoftwareStudio.

Producent oprogramowania dla firm

Usługi programowania realizujemy głównie na potrzeby aplikacji bazodanowych.

Spółka SoftwareStudio, czyli software house zajmuje się produkcją oprogramowania dla firm. Wykorzystujemy nowoczesne technologie informatyczne. Nasi programiści na bieżąco wdrażają najnowsze rozwiązania Microsoft. W tym język C# oraz T-SQL. W naszej pracy korzystamy z najnowszej wersji oprogramowania dla producentów rozwiązań informatycznych Visual Studio 2010.

Tworzone oprogramowanie dedykowane jest zarówno na platformę Microsoft Windows (wersje XP, Vista, a także 7). Do pracy przez przeglądarkę internetową (aplikacje ASP.net).

SoftwareStudio - PRODUCENT OPROGRAMOWANIA - zaprasza do kontaktu w celu zaprezentowania naszych umiejętności. Ponadto zapraszamy do zapoznania się z programami w wersji DEMO działającymi OnLine na naszym serwerze.

Producent oprogramowania dla firm

SoftwareStudio Sp. z o.o. jest polskim producentem oprogramowania dla firm. Wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwami handlowymi, usługowymi, jak również produkcyjnymi. Doświadczenie kadry zdobywane od 1994 roku w połączeniu z najnowszymi technologiami internetowymi pozwalają oferować stabilne, wydajne, a także bezpieczne systemy dla przedsiębiorstw. W 2008 roku nasza działalność producenta oprogramowania przyjęła postać spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu.

 • Czy na aplikacja webowa otrzymałeś już ofertę ?
  Jest trochę platform CMS, takich jak WordPress, Magento oraz Drupal, które są tak popularne, że mają własne systemy integracji. Te systemy zostały stworzone, aby umożliwić zewnętrznym deweloperom dodawanie funkcji do ich platformy. Skorzystaj z aplikacja webowa , bo warto!
 • APLIKACJE NA ZAMÓWIENIE
  SoftwareStudio to producent programów komputerowych dostarczający rozwiązania biznesowe oraz aplikacje na zamówienie. Proponujemy dostosowanie stworzonych […]
 • Integracja systemów informatycznych
  Firmy oferujące zintegrowane pakiety oprogramowania dla przedsiębiorstw podkreślają integrującą rolę "ukierunkowanego na procesy gospodarcze wdrażania […]
 • Praca programista
  Praca programista w polskim Software house Poznań, to świetne miejsce na wykazanie się swoimi umiejętnościami.
 • Oprogramowanie na zamówienie
  Wykorzystywanie standardowych programów do codziennych obowiązków jest często niewystarczające. Dlatego prawie każdy wspomaga swoją pracę uniwersalnymi narzędziami np. arkuszami kalkulacyjnymi MS Excel. Oprogramowanie na zamówienie
 • Programy webowe
  Programy webowe. W celu rozwiązania problemów statycznych stron www, wymyślono że na serwerze musi pracować […]

Oprogramowanie dla firm jest użytkowane przez polskie i zagraniczne wielooddziałowe przedsiębiorstwa, spółki giełdowe oraz organizacje państwowe.

ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram