DEMO
DEMO
DEMO

Kerio

Kerio Connect email service to wyróżniająca się, mniej kosztowna, polskojęzyczna alternatywa dla Microsoft Exchange, która idealnie zaspokaja potrzeby małych i średnich firm. Program cechuje prostota wdrożenia i możliwość kompleksowej obsługi urządzeń mobilnych.

Użytkownicy biznesowi korzystają ze wsparcia ich ulubionego klienta poczty elektronicznej oraz intuicyjnego klienta. Produkt jest niezawodny, dzięki czemu możesz skoncentrować się na pracy bez nieoczekiwanych przestojów czy konieczności odzyskiwania danych.

Wdrażanie i administracja są przejrzyste i proste. Przy niższych kosztach licencji, obsługi oraz sprzętu, Kerio Connect zapewnia widoczne oszczędności dla firmy w porównaniu z innymi ofertami.

Pracownicy biznesowi korzystają z własnych urządzeń podczas pracy. Tak już jest. Ułatwia BYOD (ang. bring your own device). Obsługujemy praktycznie wszystkie urządzenia mobilne dostępne na rynku – od iPhone’ów i Androidów po tablety. Jest tak prosty w obsłudze, że użytkownicy mogą samodzielnie skonfigurować urządzenia bez pomocy specjalisty IT.

Enova ERP Kerio

Kerio

Użytkownicy biznesowi nie myślą o serwerach pocztowych. To, co naprawdę ich interesuje to sprawnie działająca poczta, bezpieczeństwo oraz możliwość korzystania z dowolnego klienta. Kerio Connect dostarcza elastyczność, której użytkownicy potrzebują i wymagają – możliwość korzystania z programu Outlook (dla Windows & Mac), OS X Apps, kalendarza, kontaktów i przypomnień oraz w pełni funkcjonalnego klienta webmail.

ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram