KONSULTANT DS. WDROŻEŃ I SERWISU OPROGRAMOWANIA

SoftwareStudio oddział Góra

Oferta pracy

Konsultant ds. Wdrożeń i Serwisu Oprogramowania

Miejsce pracy: Góra powiat Górowski (woj. dolnośląskie) lub okolice Leszno, Rawicz

SoftwareStudio – innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się firma technologiczna poszukuje osoby na stanowisko Konsultanta ds. Wdrożeń i Serwisu Oprogramowania.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji analitycznej wg. potrzeb klienta.
  • Konfiguracja aplikacji SoftwareStudio.
  • Wdrażanie i utrzymanie modułów u Klientów.
  • Definiowanie wymagań i zmian w systemie.
  • Komunikacja z użytkownikami i konsultantami technicznymi.
  • Przeprowadzanie szkoleń użytkowników.
  • Przygotowywanie dokumentacji powdrożeniowej.
  • Utrzymywanie wewnętrznych środowisk testowych.
  • Wspieranie Klienta – serwis oprogramowania.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy zespołowej i samodzielność.
  • Inicjatywa i umiejętność podejmowania decyzji.
  • Pozytywne podejście do pracy i realizacji celów.
  • Dobre umiejętności analityczne.
  • Zdolność do łatwego nawiązywania relacji interpersonalnych.

Dodatkowe atuty:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość środowiska .NET, tworzenia aplikacji.
  • Znajomość relacyjnych baz danych, SQL.
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych.

Oferujemy:

  • Rozwój w dynamicznej firmie technologicznej.
  • Udział w ciekawych projektach i innowacyjnych rozwiązaniach.
  • Pracę z doświadczonym zespołem specjalistów.
  • Możliwość podnoszenia umiejętności i rozwój osobisty.
  • Elastyczne godziny pracy, formę zatrudnienia do uzgodnienia.

Jak aplikować?

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres: rekrutacja@softwarestudio.com.pl wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeśli spełniasz wymagania i jesteś zainteresowany pracą w dynamicznie rozwijającej się firmie, nie zwlekaj i dołącz do zespołu SoftwareStudio!