JUNIOR SOFTWARE DEVELOPER

SoftwareStudio Dąbrowa biuro 1
SoftwareStudio Dąbrowa biuro 4

Oferta pracy

Oczekiwania: Poszukujemy osoby, która:

  • Posiada prawdziwą pasję do programowania i ma już doświadczenie w tworzeniu własnych projektów.
  • Szybko przyswaja nowe umiejętności i nie unika wyzwań.
  • Jest zainteresowana rozwijaniem innowacyjnych systemów dla dużych i znanych firm.

Obowiązki: Pracując z nami, będziesz:

  • Rozwijał zarówno techniczną wiedzę, jak i zrozumienie dziedziny klienta.
  • Pracował głównie z najnowszymi technologiami, takimi jak ASP.NET Core, Entity Framework, REST, Vue.js i Git.
  • Był zaangażowany w rozwijanie naszej unikalnej platformy do tworzenia aplikacji biznesowych z konfigurowalnymi komponentami.
  • Wdrażał dobre praktyki programistyczne, pisząc czytelny i efektywny kod.
  • Pracował zgodnie z metodykami Agile.
  • Brał aktywny udział w spotkaniach projektowych.
  • Miał rzeczywisty wpływ na decyzje dotyczące architektury i wyboru narzędzi.

Korzyści:

  • Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie, dostosowane do Twoich umiejętności i zaangażowania, regularnie podnoszone, a także premie za wyjątkowe osiągnięcia.
  • Nasze portfolio obejmuje szeroką gamę systemów, ciągle tworzymy nowe projekty, w tym zarówno produkty, jak i dedykowane rozwiązania.
  • Inwestujemy w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie, aby umożliwić Ci pracę na najwyższym poziomie wydajności.
  • Oferujemy wsparcie w szybkim dostosowaniu się do naszych systemów.
  • Możesz pracować w komfortowym i ergonomicznym biurze, z możliwością pracy zdalnej w naszym wirtualnym środowisku.
  • Gwarantujemy elastyczne godziny pracy, aby dopasować pracę do Twojego życia prywatnego.
  • Oferujemy różnorodność opcji posiłków w biurze oraz możliwość korzystania z restauracji lub gotowania we własnym zakresie.
  • Organizujemy zajęcia rozrywkowe, takie jak piłkarzyki, spotkania integracyjne i wyjazdy, aby umożliwić odpoczynek od codziennych obowiązków.
  • Nasza lokalizacja poza centrum eliminuje problemy z parkowaniem samochodu.

Wymagania od kandydatów:

  • Podstawowa znajomość co najmniej kilku z następujących języków, technologii i frameworków: HTML, CSS, JavaScript, Vue.js, C#, SQL, Git.
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego wystarczająca do kodowania, czytania dokumentacji i zdobywania informacji.
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i dokładność w pracy.
  • Gotowość do długoterminowej współpracy.
  • Pasja do programowania i chęć ciągłego rozwoju, zarówno technicznego, jak i biznesowego.

Jeśli jesteś osobą, która łączy miłość do programowania z chęcią rozwoju w dynamicznym środowisku, zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji. Oferujemy wyjątkowe środowisko pracy, inspirujące projekty oraz szanse na rozwój.

Jak aplikować?

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres: rekrutacja@softwarestudio.com.pl wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeśli spełniasz wymagania i jesteś zainteresowany pracą w dynamicznie rozwijającej się firmie, nie zwlekaj i dołącz do zespołu SoftwareStudio!