DEMO
DEMO
DEMO

SoftwareStudio Aplikacje internetowe - programy www

SoftwareStudio Aplikacje internetowe - programy WWW, czyli PRODUCENT OPROGRAMOWANIA NA ZAMÓWIENIE. Nasza firma oferuje nowoczesne aplikacje Internetowe do zastosowania w biznesie, a w szczególności firmach logistycznych i produkcyjnych. Najważniejsze produkty w ofercie to: Studio Magazyn WMS.net, Studio Magazyn Narzędzi.net, Studio VSS.net (awizacja i zarządzanie transportem), Studio Palety.net, Studio CRM.net oraz Studio Reklamacje.net.

Producent oprogramowania na zamówienie

Programy internetowe Warszawa, czyli #Software House WARSZAWA. Sieć www, zaczęła swoja karierę, jako rozwiązanie do prezentowania statycznych raportów, wyników badań prac naukowych z fizyki. Wymiana informacji, dzięki takiemu rozwiązaniu znalazła zupełnie inne oblicze. Sprzęt i przesyłanie danych stają coraz łatwej dostępne i tańsze, powoduje powstanie nowych problemów, tym razem dotyczących oprogramowania.

Aplikacje web

Pisanie oprogramowania niezbędnego do utrzymania bezpieczeństwa aplikacji internetowych jest coraz trudniejsze. Platforma Microsoft.net oferuje prefabrykowaną infrastrukturę do pokonywania typowych problemów związanych z oprogramowaniem internetowym. Oferuje serwerom internetowym nowy sposób udostępniania funkcji dowolnym klientom. Net Web Services oferuje Windows Forms nowy sposób pisania bogatych aplikacji klienckich przy użyciu środowiska .net Framework. Oferuje nowe środowisko czasu wykonywania zapewnia dostęp do baz danych.

Nasze doświadczenia we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla firm, wielu zadowolonych klientów, pozwalają nam zaproponować Państwu nasze usługi. W zakresie programowania aplikacji internetowych na zamówienie. Nasze programy działające przez przeglądarkę internetową IE przypominają w działaniu standardowe aplikacje Windows. Oferują przyjazny interfejs użytkownika znany z programów MS Office, Outlook itp.

ASP.net

Sklep Internetowy ASP.net służy do prowadzenia sprzedaży towarów i usług za pomocą internetu. Jednocześnie wspiera działania marketingowe związane z promocją oferty i dotarcie z nią do nowych klientów. Sklep internetowy przygotowuje strony widoczne zarówno dla klienta jak i dla wyszukiwarek internetowych (głównie Google). A także pozwala na integrację z portalami zajmującymi się porównywaniem ofert i cen różnych sklepów internetowych (tzw. porównywarki). Sklepy internetowe stają się głównym sposobem kontaktu sklepu z klientem: zarówno w sensie biznesowym (rozwiązania B2B), jak i indywidualnym (rozwiązania B2C). Sklepy internetowe stworzone przy pomocy technologii Microsoft ASP.net oraz oprogramowania do zarządzania treścią CMS zapewniają wysoką skuteczność sprzedaży oraz łatwą pracę z oprogramowaniem sklepu internetowego.

SOFTWARESTUDIO APLIKACJE INTERNETOWE - PROGRAMY WW, a więc Producent oprogramowania na zamówienie.

Producent-oprogramowania-na-zamówienie

PRODUCENT OPROGRAMOWANIA NA ZAMÓWIENIE, czyli software house SoftwareStudio aplikacje internetowe - programy www

SQL Server

Microsoft #SQL Server (MS SQL) to system zarządzania bazą danych, wspierany i rozpowszechniany przez korporację Microsoft. Jest to główny produkt bazodanowy tej firmy, który charakteryzuje się tym, iż jako język zapytań używany jest przede wszystkim Transact-SQL, który stanowi rozwinięcie standardu ANSI/ISO. MS #SQL Server jest platformą bazodanową typu klient-serwer. W stosunku do Microsoft Jet, który stosowany jest w programie MS Access, odznacza się lepszą wydajnością, niezawodnością i skalowalnością.

Przede wszystkim są tu zaimplementowane wszelkie mechanizmy wpływające na bezpieczeństwo Operacji (m.in. procedury wyzwalane). #SQL to strukturalny język zapytań używany do tworzenia, modyfikowania baz danych oraz do umieszczania i pobierania danych z baz danych. Język #SQL jest językiem deklaratywnym. Decyzję o sposobie przechowywania i pobrania danych pozostawia się systemowi zarządzania bazą danych (DBMS).

#SQL został opracowany w latach 70. w firmie IBM. Stał się standardem w komunikacji z serwerami relacyjnych baz danych. Wiele współczesnych systemów relacyjnych baz danych używa do komunikacji z użytkownikiem SQL, dlatego potocznie mówi się, że korzystanie z relacyjnych baz danych to korzystanie z SQL-a. Pierwszą firmą, która włączyła #SQL do swojego produktu komercyjnego, był Oracle. Dalsze wprowadzanie SQL-a, w produktach innych firm, wiązało się nierozłącznie z wprowadzaniem modyfikacji pierwotnego języka.

Wkrótce utrzymanie dalszej jednolitości języka wymagało wprowadzenia standardu. W 1986 #SQL stał się oficjalnym standardem, wspieranym przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną (ISO) i jej członka, Amerykański Narodowy Instytut Normalizacji (ANSI). Wczesne wersje specyfikacji (SQL86 i SQL89) były w dużej mierze jedynie określeniem wspólnej płaszczyzny łączącej różne istniejące wówczas produkty i pozostawiały wiele swobody twórcom implementacji. Z czasem jednak systemy komputerowe uległy integracji i rynek zaczął domagać się aplikacji oraz ich funkcji faktycznie współpracujących z wieloma różnymi bazami danych.

SYSTEMY

Pojawiła się potrzeba określenia standardu ściślejszego. Mógł on jednocześnie obejmować nowe elementy, nieujęte do tej pory w języku. Tak powstał standard SQL92, obowiązujący w produktach komercyjnych do dziś. W 2003 przedstawiono SQL:2003 – nowy standard języka SQL. Został on opublikowany w Sigmod Record Vol. 33 No. 1 Marzec 2004. Jest to w zasadzie poprawione SQL:1999 z wyjątkiem części SQL/XML oraz kilku dodatkowych właściwości. Produkty związane z relacyjnymi bazami danych to nie tylko serwery.

Sam serwer określa się często takimi nazwami jak „back end”, „engine”, czy też „motor/silnik bazy danych”. Przechowuje on dane oraz zapewnia ich pobieranie i aktualizacje w odpowiedzi na pobierane instrukcje w SQL-u. Uzupełnieniem serwera jest zazwyczaj „front end”, „middleware” czy też „fronton” – narzędzia upraszczające komunikację z serwerem i wyposażone w mechanizmy pozwalające wykorzystać pobrane dane.

Należą do nich mechanizmy generowania i obsługi formularzy oraz raportów, języki czwartej generacji (4GL), graficzne języki zapytań, narzędzia konstrukcyjne użytkownika, oprogramowanie do prezentacji multimedialnych, systemy tworzenia hipertekstu, systemy CAD/CAM, arkusze kalkulacyjne, jak również interfejsy dostępu bezpośredniego. Wszystkie one wykorzystują, do komunikacji z serwerem i wykonywania za jego pośrednictwem różnych Operacji, język SQL. Serwer odpowiada za przechowywanie, porządkowanie i pobieranie danych, zapewnia ich integralność, bezpieczeństwo oraz zabezpiecza przed ewentualnymi konfliktami między użytkownikami.

SQL

Jako, że #SQL jest językiem interpretowanym, istnieje możliwość nadużyć w przypadku konstruowania zapytań z wykorzystaniem parametrów pochodzących z zewnątrz aplikacji. Szczególnie podatne na ten typ ataku są tworzone dynamicznie w oparciu o SQL-ową bazę danych serwisy internetowe. Jeśli twórca aplikacji nie zadba o sprawdzenie poprawności (tzw. walidację) danych wejściowych stanowiących część zapytania, atakujący może być w stanie dopisać do zapytania („wstrzyknąć”) dodatkowe komendy lub zmienić ich sposób działania. Atak taki nosi nazwę #SQL injection (wstrzyknięcie kodu za pomocą SQL). [www.wikipedia.pl]

SoftwareStudio Aplikacje internetowe - programy WW
SoftwareStudio Aplikacje internetowe - programy WW

SoftwareStudio Aplikacje internetowe - programy WWW

SoftwareStudio Aplikacje internetowe - programy WWW
SoftwareStudio Aplikacje internetowe - programy WWW
SoftwareStudio  Program enova ERP
SoftwareStudio Program enova ERP
SoftwareStudio Helpdesk
SoftwareStudio Helpdesk
SoftwareStudio  Serwery wirtualne
SoftwareStudio Serwery wirtualne
SoftwareStudio Aplikacje Windows - programy WINDOWS
SoftwareStudio Aplikacje Windows - programy WINDOWS
SoftwareStudio TeamViewer
SoftwareStudio TeamViewer
SoftwareStudio usługi informatyczne
SoftwareStudio usługi informatyczne

SoftwareStudio Aplikacje internetowe - programy WWW

PROGRAMY WWW,
czyli Producent oprogramowania na zamówienie.


Programy-mobilne

Dostawca oprogramowania dla firm, czyli PRODUCENT OPROGRAMOWANIA NA ZAMÓWIENIE. SoftwareStudio to dostawca oprogramowania IT dla firm z branży logistycznej, produkcyjnej i handlowej. Na rynku działa od 1994 roku, a od 2018 – w postaci spółki z ograni (więcej).

SoftwareStudio-Aplikacje-internetowe---programy-WWW,-czyli-PRODUCENT-OPROGRAMOWANIA-NA-ZAMÓWIENIE.

Urządzenia wyposażone w system Windows Mobile użytkownik otrzymuje zwykle razem z zestawem standardowych aplikacji, takich jak Excel Mobile, PowerPoint Mobile czy Word Mobile - wszystkie są "kieszonkowymi" odpowiednikami desktopowych aplikacji znanych z pakietu biurowego Microsoft Office. (więcej).

Usługi w chmurze Windows Azure, czyli FIRMA INFORMATYCZNA WARSZAWA.


Usługi-w-chmurze-Windows-Azure

SoftwareStudio Aplikacje internetowe - programy WWW, czyli PRODUCENT OPROGRAMOWANIA NA ZAMÓWIENIE. SoftwareStudio oferuje nowoczesne aplikacje Internetowe do zastosowania w biznesie, a w szczególności firmach logistycznych i produkcyjnych. Najważniej (więcej).

SoftwareStudio-Aplikacje-internetowe---programy-WWW,-czyli-PRODUCENT-OPROGRAMOWANIA-NA-ZAMÓWIENIE.

Usługi w chmurze systemu Windows Azure umożliwiają szybkie wdrażanie zaawansowanych aplikacji i usług oraz zarządzanie nimi. Wystarczy przekazać aplikację, a system Windows Azure obsłuży proces wdrażania, od zainicjowania obsługi i włączenia równoważenia obciążenia po monitorowanie kondycji w celu z (więcej).

Niezależny dostęp do łączy internetowych, czyli INTEGRACJA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH.


Niezależny-dostęp-do-łączy-internetowych

Dostawca oprogramowania dla firm, czyli PRODUCENT OPROGRAMOWANIA NA ZAMÓWIENIE. SoftwareStudio to dostawca oprogramowania IT dla firm z branży logistycznej, produkcyjnej i handlowej. Na rynku działa od 1994 roku, a od 2018 – w postaci spółki z ograni (więcej).

SoftwareStudio-Aplikacje-internetowe---programy-WWW,-czyli-PRODUCENT-OPROGRAMOWANIA-NA-ZAMÓWIENIE.

Serwerownie połączone są redundantnymi łączami światłowodowymi z największymi Operatorami krajowymi i międzynarodowymi (Level3, Netia, TP S.A., GTS Energis, Atman, PLIX, PIX, TeliaSonera, Pozman, Exatel, T-Systems, Cogent). Ochrona, aktywny monitoring oraz kontrola jakości i ilości transmitowanych (więcej).

Program magazynowy online, czyli FIRMA INFORMATYCZNA POZNAŃ.


Program-magazynowy-online

SoftwareStudio Aplikacje internetowe - programy WWW, czyli PRODUCENT OPROGRAMOWANIA NA ZAMÓWIENIE. SoftwareStudio oferuje nowoczesne aplikacje Internetowe do zastosowania w biznesie, a w szczególności firmach logistycznych i produkcyjnych. Najważniej (więcej).

SoftwareStudio-Aplikacje-internetowe---programy-WWW,-czyli-PRODUCENT-OPROGRAMOWANIA-NA-ZAMÓWIENIE.

Program magazynowy WMS wybierasz, gdy ilość operacji wykonywanych w magazynie nie może być już rejestrowana w pliku excel. Program magazynowy online działa na urządzeniach za pomocą przeglądarki internetowej oraz jako aplikacja na systemie Android. Producent programów komputerowych oferuje oprogramo (więcej).

ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram