DEMO
DEMO
DEMO

Przewaga aplikacji webowych

biuro_gora

Przewaga aplikacji webowych, czyli PRODUCENT OPROGRAMOWANIA DLA BIZNESU. Od pocztątku XXI wieku obserwujemy zauważalny trend wzrostowy wykorzystywania aplikacji webowych. Przyczynił się do tego rozwój Internetu, który dostępny jest niemal w każdym cywilizowanym zakątku ziemi. Przewaga aplikacji webowych wynika z pełnej mobilności oraz możliwości korzystania z aplikacji www w każdym miejscu na świecie . A co z aplikacjami desktopowymi, które mają większe wymagania i wprowadzają pewne ograniczenia w zastosowaniu do określonej platformy systemu operacyjnego? Nic. Nadal będą jeszcze długie lata wykorzystywane tak jak programy DOSowe.

Era takich rozwiązań jednak się skończy. Jaki odsetek sprzedaży oprogramowania w 2015 roku będzie dotyczył systemów dla systemu operacyjnego DOS ? Znikomy lub zerowy. Aplikacje webowe, w przeciwieństwie do większości aplikacji desktopowych nie są zależne od systemów operacyjnych.

Producent oprogramowania dla biznesu

Outsourcing informatyczny Poznań, czyli SOFTWARE HOUSE POZNAŃ.

Outsourcing, czyli strategia biznesowa polegająca na wydzieleniu części procesów informatycznych. A także przekazaniu odpowiedzialności za ich realizację zewnętrznemu partnerowi. Pozwala z jednej strony zaoszczędzić czas i pieniądze, których wymagałoby stworzenie własnego działu IT, z drugiej - gwarantuje wysoką jakość usług.

Dzięki outsourcingowi IT Poznań możliwe jest osiąganie bardzo dobrych rezultatów. W obszarach, które z punktu widzenia prowadzonego biznesu są mniej istotne. Rozwiązanie to umożliwia przedsiębiorcy skoncentrowanie się na obszarach podstawowej działalności firmy. A także na wykorzystaniu zaoszczędzonych zasobów i środków finansowych do realizacji głównych celów biznesowych.

Aplikacja webowa w standardzie HTML5 będzie działała poprawnie na dowolnym urządzeniu. Z dowolnym systemem operacyjnym (a nie jak zwykle bywa Windows). Dzięki wykorzystaniu serwerów www i przeglądarki internetowej z aplikacji webowej możemy skorzystać na każdym komputerze. Także pożyczonym lub przed chwilą zakupionym.

PRZEWAGA APLIKACJI WEBOWYCH, a więc Producent oprogramowania dla biznesu.

Producent-oprogramowania-dla-biznesu

PRODUCENT OPROGRAMOWANIA DLA BIZNESU, przewaga aplikacji webowych

Perspektywy

Perspektywy stosujemy, aby uprościć (sobie lub użytkownikowi) życie. Powodów stosowania perspektyw jest wiele. Uproszczenie z punktu widzenia użytkownika modeli pojęciowych. Dzięki temu możemy znacznie uprościć schemat bazy, a tym samym ułatwić użytkownikowi dostęp do danych. Dostosowanie się do punktu widzenia i terminologii dziedziny zastosowań BD. Zmiana schematu wprowadzana przez perspektywę może być wykorzystana na przykład do dostosowania nazw tabel. A także kolumn do języka, którym posługuje się użytkownik. Ograniczenie dostępu do obiektów – perspektywy powodują ukrycie przez użytkownikiem końcowym prawdziwego schematu bazy danych. Może to mieć również pozytywny wpływ na poprawę bezpieczeństwa danych, gdyż użytkownik nie ma bezpośredniego dostępu do schematu rzeczywistego. Współdziałanie systemów heterogenicznych (wspólny schemat) – w wypadku systemów rozproszonych, zbudowanych z różnych systemów baz danych, perspektywa może pomóc w ukryciu różnic. Przystosowanie starszych systemów do nowszych technologii i wymagań. Z punktu widzenia procesów perspektywa powinna być przezroczysta, to znaczy, że można na niej wykonywać takie same Operacje, jak na rzeczywistych tabelach. Warunek przezroczystości perspektyw jest bardzo trudny do spełnienia, gdyż dla pewnych odwzorowań danych przyjęte środki definicji perspektyw mogą okazać się niewystarczające.

Przewaga aplikacji webowych
Przewaga aplikacji webowych

Przewaga aplikacji webowych, czyli PRODUCENT OPROGRAMOWANIA DLA BIZNESU.

Poznań
Poznań
Aplikacje webowe

Przewaga aplikacji webowych

PRZEWAGA APLIKACJI WEBOWYCH,
czyli Producent oprogramowania dla biznesu.

Microsoft SQL Server, czyli DEDYKOWANE APLIKACJE WEBOWE.


Microsoft-SQL-Server

Integracja z systemami WMS, czyli PRODUCENT OPROGRAMOWANIA DLA BIZNESU. Oprogramowanie magazynowe QGUAR (producent Quantum Software S.A.) może być zintegrowane z aplikacjami Software Studio. Wdrożenie rozwiązania może odbywać się na jednej z dwóch me (więcej).

Przewaga-aplikacji-webowych,-czyli-PRODUCENT-OPROGRAMOWANIA-DLA-BIZNESU.

Systemy IT wykorzystujące SQL Server 2008 pozwalają na tworzenie niestandardowych rozwiązań przez Partnerów i Klientów przy użyciu platformy Microsoft.NET i programu Visual Studio, w ramach architektury zorientowanej na usługi (SOA, service-oriented architecture) i przy wykorzystaniu serwera procesó (więcej).

Producent oprogramowania dla biznesu, czyli OUTSOURCING IT POZNAŃ.


Producent-oprogramowania-dla-biznesu

Aplikacja internetowa, czyli OUTSOURCING IT POZNAŃ. SoftwareStudio zajmuje się tworzeniem zarówno mobilnych, jak i webowych aplikacji internetowych przeznaczonych do zarządzania informacją w przedsiębiorstwach logistycznych, handlowych i produkcyjnyc (więcej).

Przewaga-aplikacji-webowych,-czyli-PRODUCENT-OPROGRAMOWANIA-DLA-BIZNESU.

SoftwareStudio, producent oprogramowania dla biznesu, to software house wyspecjalizowany w obsłudze firm działających w branży produkcyjnej, logistycznej, usługowej i handlowej. Rozwiązania tworzone w SoftwareStudio umiejętnie łączą możliwości najnowszych technologii i ponad 20-letnie doświadczenie (więcej).

SoftwareStudio Program enova ERP, czyli SOFTWARESTUDIO.


SoftwareStudio--Program-enova-ERP

Integracja ERP, czyli PRODUCENT OPROGRAMOWANIA DLA BIZNESU. Systemy ERP zazwyczaj dokonują integracji poprzez stworzenie jednej bazy danych, która wykorzystuje wiele modułów oprogramowania wykorzystywanych w różnych obszarach organizacji do wielu fun (więcej).

Przewaga-aplikacji-webowych,-czyli-PRODUCENT-OPROGRAMOWANIA-DLA-BIZNESU.

ENOVA to nowoczesne rozwiązanie informatyczne klasy ERP, wspomagające pracę wszystkich działów w przedsiębiorstwie, a w szczególności dla działów handlowych, księgowość i działy kadrowo-płacowe. Oprogramowanie ENOVA, firmy Soneta to pierwszy, zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem i ks (więcej).

PRZEWAGA APLIKACJI WEBOWYCH, producent oprogramowania dla biznesu.

 • Outsourcing informatyczny Poznań, czyli SOFTWARE HOUSE POZNAŃ;
 • Outsourcingu, czyli strategia biznesowa polegająca na wydzieleniu części procesów informatycznych i przekazaniu odpowiedzialności za ich realizację zewnętrznemu partnerowi pozwala z jednej strony zaoszczędzić czas i pieniądze, których wymagałoby stworzenie własnego działu IT, z drugiej - gwarantuje wysoką jakość usług;
 • Dzięki outsourcingowi IT Poznań możliwe jest osiąganie bardzo dobrych rezultatów w obszarach, które z punktu widzenia prowadzonego biznesu są mniej istotne;
 • Rozwiązanie to umożliwia przedsiębiorcy skoncentrowanie się na obszarach podstawowej działalności firmy oraz na wykorzystaniu zaoszczędzonych zasobów i środków finansowych do realizacji głównych celów biznesowych;
 • Od początku XXI wieku obserwujemy zauważalny trend wzrostowy wykorzystywania aplikacji webowych;
 • Przyczynił się do tego rozwój Internetu, który dostępny jest niemal w każdym cywilizowanym zakątku ziemi;
 • Przewaga aplikacji webowych wynika z pełnej mobilności oraz możliwości korzystania z aplikacji www w każdym miejscu na świecie ;
 • A co z aplikacjami desktopowymi, które mają większe wymagania i wprowadzają pewne ograniczenia w zastosowaniu do określonej platformy systemu operacyjnego?
 • Jaki odsetek sprzedaży oprogramowania w 2015 roku będzie dotyczył systemów dla systemu operacyjnego DOS ? Znikomy lub zerowy;
 • Aplikacje webowe, w przeciwieństwie do większości aplikacji desktopowych nie są zależne od systemów operacyjnych;
 • Aplikacja webowa w standardzie HTML5 będzie działała poprawnie na dowolnym urządzeniu. Z dowolnym systemem operacyjnym (a nie jak zwykle bywa Windows);
 • Dzięki wykorzystaniu serwerów www i przeglądarki internetowej z aplikacji webowej możemy skorzystać na każdym komputerze. Także pożyczonym lub przed chwilą zakupionym;
ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram