SoftwareStudio producent oprogramowania
Kontakt
O firmie
Szukaj
Zdjęcie >> pictures-wms >> android-wms >> android-menu.png

Android WMS

Aplikacja na urządzenia z systemem ANDROID moduł magazynowy Studio Magazyn WMS .net przeznaczony jest do ewidencji ilościowo wartościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania. Oprogramowanie magazynowe Android WMS może być uruchamiane na tabletach lub specjalnych terminalach firmy ZEBRA.

Trudno sobie wyobrazić zarządzanie nowoczesnym magazynem wysokiego składowania bez wdrożonego programu do jego obsługi. Program magazynowy AndroidWMS przeznaczony jest do ewidencji ilościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania. Istotą programu jest możliwość prowadzenia w nim ewidencji Operacji: przyjmowania, magazynowania, konfekcjonowania, komisjonowania oraz wydania towarów z dokładnością do miejsca składowania i/lub numeru partii dostawy. Obsługa magazynu wysokiego składowania wymaga innego podejścia niż za pomocą zwykłego programu magazynowego. Oferujemy rozwiązania do obsługi magazynu własnego lub dla firm świadczących usługi magazynowania na zasadzie outsourcingu.Szczegółowy opis: http://www.softwarestudio.com.pl/programy/studio-magazyn-wms-net/Program jest rozwijany przez polskie studio programistyczne. 

Oprogramowanie magazynowe ANDROID działa jako moduł zaawansowanego systemu WMS, który może być zintegrowany z większością dostępnych na polskim rynku systemów klasy ERP, a w szczególności:

  • SAP
  • JD Ewards
  • Enova
  • Comarch CDN XL, 
  • Wapro WfMag
  • Sage Symfonia
Integracja programu magazynowego Android WMS może być przeprowadzona na wiele sposobów. 
Szczegóły rozwiązań program magazynowy 

android, aplikacja w chmurze, program magazynowy online, oprogramowanie www tablet, magazyn wysokiego składowania android
Android WMS

https://www.softwarestudio.com.pl/pictures-wms/android-wms/android-menu.png
https://www.softwarestudio.com.pl/pictures-wms/android-wms/android-menu.pnghttps://www.softwarestudio.com.pl/pictures-wms/android-wms/android-menu.pnghttps://www.softwarestudio.com.pl/pictures-wms/android-wms/android-menu.pnghttps://www.softwarestudio.com.pl/pictures-wms/android-wms/android-menu.pnghttps://www.softwarestudio.com.pl/pictures-wms/android-wms/android-menu.pnghttps://www.softwarestudio.com.pl/pictures-wms/android-wms/android-menu.png
Tytuł
Opis
Tagi
Hasło
 
  SoftwareStudio Poznań