SoftwareStudio producent oprogramowania
Kontakt
O firmie
Szukaj

Replikacja dbf2sql

Wiele dostępnych na rynku programów posiadających bogatą funkcjonalność działa w środowisku DOS lub Windows w oparciu o bazy danych w formacie DBF.

Programy oferowane przez SoftwareStudio Sp. z o.o. wykorzystują technologie i rozwiązania Microsoft, dlatego powinny być spełnione wymagania i zalecenia podawane przez firmę Microsoft dla aplikacji IIS Server + SQL Server. Wiele dostępnych na rynku programów posiadających bogatą funkcjonalność działa w środowisku DOS lub Windows w oparciu o bazy danych w formacie DBF. Wraz ze wzrostem funkcjonalności aplikacji zwiększa się często wielkości baz danych. Ponadto nowoczesne rozwiązania aplikacji internetowych a co za tym idąc większe wymagania bezpieczeństwa powodują konieczność korzystania z baz danych typu SQL. Niniejszy opis dotyczy aplikacji o nazwie Replikator .net w wersji DBF2SQL przeznaczony jest do automatycznego, szybkiego przegrywania danych (ich synchronizacji) między tabelami swobodnymi DBF a bazą Microsoft SQL Server. Przegrywając dane z plików DBF program automatycznie dokonuje zmiany kodowania polskich znaków na Windows 1250. Zalogowany użytkownik ADMIN może na żądanie dokonać synchronizacji danych uruchamiając opcję Synchronizacja ręczna: Zaznaczając jakie tabela (pliki DBF) mają być replikowane. W powyższym przykładzie mamy dostęp do 2 tabel kartotek. Uruchomienie opcji powoduje wyświetlenie okna informacyjnego z postępem replikacji.
funkcjonalność aplikacji
Replikacja dbf2sql

https://www.softwarestudio.com.pl/pictures-all/replikacja-dbf2sql/dbf2sql.jpg
https://www.softwarestudio.com.pl/pictures-all/replikacja-dbf2sql/dbf2sql.jpghttps://www.softwarestudio.com.pl/pictures-all/replikacja-dbf2sql/dbf2sql.jpghttps://www.softwarestudio.com.pl/pictures-all/replikacja-dbf2sql/dbf2sql.jpg
Tytuł
Opis
Tagi
Hasło
 
  SoftwareStudio Poznań