DRUKOWANIE ETYKIET

Spedytor UPS

Za pomocą programu Spedycja .net można przygotowywać listy przewozowe i paczki do korzystania z firmy kurierskiej UPS. .

DRUKOWANIE ETYKIET - Za pomocą programu Spedycja .net można przygotowywać listy przewozowe i paczki do korzystania z firmy kurierskiej UPS. W chwili obecnej trwają prace integracyjne pozwalające na drukowanie etykie - listów przewozowych zaakceptowanych przez UPS

Drukowanie dokumentów

DRUKOWANIE Drukowanie dokumentów

Wydruk dokumentu wykonywany jest przez użycie polecenia WYDRUK z górnego paska przycisków.

wdrożenie programu drukowanie etykiet.drukowanie etykiet

Wydruk dokumentu magazynowego
Centrach logistycznych

ETYKIET Centrach logistycznych

net, który pomóć może w zarządzaniu magazynem. Za pomocą systemu wms możliwa jest również kontrola ilościowa i asortymentowa przyjmowanego do magazynu towaru, pod kątem zgodności dostawy z dokonanym wcześniej zamówieniem. Istotną rolę dla usługodawców logistycznych może stanowić możliwość planowania wysyłek z magazynu w taki sposób, aby zoptymalizować wykorzystanie posiadanych zasobów, a także skrócić czas magazynowania i obniżyć w ten sposób koszty „zamrożenia” kapitału obrotowego.

wdrożenie programu drukowanie etykiet.drukowanie etykiet

organizacja magazynu, etykieta logistyczna gs1, rola programu magazynowego,okres składowania .Obsługa magazynu wysokiego składowania opiera się na pomocniczych kartotekach miejsc adresowych (miejsca składowania) w których przechowywany jest towar. Zastosowanie takich procedur ma uzasadnienie wszędzie tam, gdzie występują rozbudowane magazyny i znaczeniem kluczowym do sprawnego zarządzania masą towarową staje się wiedza nie ile mamy towaru w zapasie, ale gdzie się on znajduje. Program ewidencjonuje towar w układzie ilościowo wartościowym albo tylko ilościowym. Na bieżąco udostępnia informację o stanach: bieżącym dostępnym ilości zamówień od odbiorców rezerwacji ilościach zamówień do dostawców i wielu innych. .
Etykieta logistyczna GS1GS1Etykieta miejsca składowaniaDrukarka etykiet
DEMO