KURIER FIRMA SPEDYCYJNA

Spedytor DHL

W ramach działania programu można przygotowywać paczki do obsługi przez firmę kurierską DHL.

KURIER FIRMA SPEDYCYJNA - Za pomocą programu Spedycja .net można przygotowywać listy przewozowe i paczki do korzystania z firmy kurierskiej DHL. W chwili obecnej trwają prace integracyjne pozwalające na drukowanie etykie - listów przewozowych zaakceptowanych przez DHL

Śledzenie realizowanych dostaw

KURIER Śledzenie realizowanych dostaw

Wykorzystanie standardu microsoft w zakresie projektowania dokumentów za pomocą report builder oraz sql reporting services pozwala administratorowi na dowolne zaprojektowanie i dostosowanie postaci dokumentów drukowanych z systemu. Modele report builder można budować w oparciu o bazy danych microsoft sql server i analysis sevices integracja z usługami reporting services raport utworzony i opublikowany za pomocą narzędzia report builder niczym nie różni się od raportów reporting services. Ten opis jest używany wewnętrznie do identyfikowania witryny sieci web w menedżerze usług internetowych tylko.

system kurier firma spedycyjna.kurier firma spedycyjna

firmy kurierskie w polsce, wymagania oprogramowania klient, zlecenie magazynowe, przeznaczenie aplikacji do zarządzania magazynem, standard ansi/iso, .Obsługa magazynu wysokiego składowania opiera się na pomocniczych kartotekach miejsc adresowych (miejsca składowania) w których przechowywany jest towar. Zastosowanie takich procedur ma uzasadnienie wszędzie tam, gdzie występują rozbudowane magazyny i znaczeniem kluczowym do sprawnego zarządzania masą towarową staje się wiedza nie ile mamy towaru w zapasie, ale gdzie się on znajduje. Program ewidencjonuje towar w układzie ilościowo wartościowym albo tylko ilościowym. Na bieżąco udostępnia informację o stanach: bieżącym dostępnym ilości zamówień od odbiorców rezerwacji ilościach zamówień do dostawców i wielu innych. .
Programowanie

FIRMA Programowanie

Usługi programowania dla przedsiębiorstw, technologie webowe oraz urządzenia mobilne z systemem Android.

system kurier firma spedycyjna.kurier firma spedycyjna

Firma informatyczna PoznańCross-docking
DEMO