O firmie SoftwareStudio

Branża informatyczna

jest i zawsze będzie wymagająca

w działaniu i w myśleniu.

Website design. Developing programming and coding technologies.

Siłą spółki SoftwareStudio są ludzie – to dzięki nim firma utrzymuje się na rynku i zdobywa nowe obszary. Podejmując dużo wyzwań nasi pracownicy poszerzają swoją wiedzę i rozwijają umiejętności podczas realizacji celów w codziennej pracy. Pracują z nami ambitni ludzie, którzy konsekwentnie osiągają doskonałe rezultaty w programowaniu oraz usługach IT.

Programmers Working, Looking At Computer In IT Office.

Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań informatycznych dla firm, tworzeniem oprogramowania oraz świadczeniem usług w zakresie szkoleń i wdrożeń systemów klasy ERP, CRM, CMMS, TMS, YMS czy WMS. Rozwiązania przygotowane są w języku polskim lub angielskim,

software house

Zdobyliśmy doświadczenie oparte na wieloletniej pracy z rozbudowanymi systemami informatycznymi polskich przedsiębiorstw oraz międzynarodowych korporacji. Podejmujemy wymagania stawiane przez średnie i duże przedsiębiorstwa. Nasza oferta skierowana jest dla zakładów przemysłowych oraz firm logistycznych. Przeglądając naszą ofertę na pewno znajdą Państwo produkty i usługi informatyczne przeznaczone dla wymagających. O naszych kompetencjach świadczą zlecenia realizowane w wielu Państwach całej europy – członkach Unii Europejskiej.

zarządzanie ludźmi system HR

Programowanie bazodanowych aplikacji biznesowych – to dla nas codzienność. Możesz wynająć programistę i skorzystać z usługi IT. Oferujemy usługi informatyczne w języku polskim i angielskim. Praca programisty może być rozliczana stawką dzienną, a zespołu programistów stawką miesięczną. Oferujemy usługi programistów Java, HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery, vue, SQL, C#.

programy na zamówienie

Data Center i chmura prywatna od 2015 roku to dodatkowe usługi oferowane przez SoftwareStudio. Po pierwszych 3 latach prowadzenia chmury prywatnej na VMware zarządzamy pracą około 150 serwerów, z których codziennie korzysta kilkanaście tysięcy ludzi w Polsce i Europie.

SoftwareStudio
programowanie i wdrożenia systemów IT

Adam Siemiątkowski
prezes zarządu

Joanna Ciebień
członek zarządu

Adam Potomski
członek zarządu

SoftwareStudio Sp. z o.o.

ul. Ostroroga 5/2
60-349 Poznań

NIP: 7792343623
Regon: 300925438
KRS: 0000317073
Kapitał: 75 000,00