Safetica – inne oprogramowanie

Published by ss_administrator on

Safetica to pełny, a także wewnętrzny system zabezpieczeń który zmienia kąt widzenia na zagrożenia firmy. Gdy inni skupiają się na danych i ich centralnym zabezpieczeniu. My wiemy, iż dane nie wypływają z firmy same z siebie. Safetica – inne oprogramowanie idzie o poziom wyżej by skupić się na źródle tych zagrożeń – gdyż za każdym działaniem stoi człowiek. Zapewnia ochronę przed wyciekiem danych spowodowanych wszelkimi zagrożeniami związanymi przede wszystkim z działaniami ludzkimi.

Safetica – inne oprogramowanie

rozwiazania-mobilne

Program Safetica zapewnia pełną Ochronę przed wyciekiem danych (DLP – Data Leak Prevention) . Rozwiązanie obejmujące zagrożenia dla bezpieczeństwa wynikające ze wspólnego źródła, czyli czynnika ludzkiego. Jej kompleksowe podejście obejmuje szeroki zestaw narzędzi zabezpieczających. Które w innym wypadku wymagałyby kilku aplikacji od różnych dostawców.

Safetica

Data Leak Prevention

Już od pierwszej instalacji Safetica , państwa firma będzie chroniona z siłą rozwiązań Data Leak Prevention, zarząd będzie otrzymywał pełne raporty aktywności, a państwo będą mogli ograniczyć bezproduktywną aktywność użytkowników, w oparciu o politykę bezpieczeństwa firmy. Obejmuje wszystkie główne kanały wycieków danych. Safetica jest końcowym produktem DLP z sieciowymi możliwościami DLP.

Safetica

Określona polityka bezpieczeństwa danych

Użytkownik wybiera Safe Areas tworząc lokalizacje, z których dane poufne nie mogą opuścić. Safetica automatycznie zadba o bezpieczeństwo. Agnostyczne podejście do Safetica uniemożliwia uzależnienie od konkretnego zestawu protokołów, a także aplikacji.

dlp-safetica
program magazynowy kody kreskowe

Program magazynowy na Androida

Za pomocą programu magazynowego na Androida możliwa jest kontrola ilościowa. Asortyment przyjmuje się do magazynu. Weryfikuje się go pod kątem zgodności dostawy z dokonanym wcześniej zamówieniem. Gospodarka magazynowa polega przede wszystkim na właściwym przyjmowaniu, przechowywaniu Read more…
wypożyczanie narzędzi

Program dla wypożyczalni

Program dla wypożyczalni narzędzi pozwala prowadzić ewidencje kartotek magazynowych. Rejestrując wiele informacji pozwalających dzielić kartoteki wg dowolnych cech, typów i rodzajów. Zakładając kartotekę magazynową wypełnia się formularz z kilkoma zakładkami. Program dla wypożyczalni.
Delivery concept with businessman touching a truck icon on screen

Okienka czasowe

Oprogramowanie które pozwala prowadzić awizację transportów za pomocą okienek czasowych to VSS.net. Program rejestruje wizyty, kontroluje ich cel, czas, a także przebieg oraz koordynuje dostęp do zasobów (doków, parkingów, wag). Aplikacja VSS.net to obsługa przez Read more…
Businessman show analyzing report, business performance concept

Program do reklamacji

Branża, w której działa producent oprogramowania jest i będzie zawsze wymagająca w działaniu i w myśleniu. Siłą spółki produkującej oprogramowanie są ludzie to dzięki nim firma utrzymuje się na rynku i zdobywa nowe obszary. Podejmując Read more…