Safetica – inne oprogramowanie

Published by ss_administrator on

Safetica to pełny, wewnętrzny system zabezpieczeń który zmienia kąt widzenia na zagrożenia firmy. Gdy inni skupiają się na danych i ich centralnym zabezpieczeniu, my wiemy, że dane nie wypływają z firmy same z siebie. Safetica idzie o poziom wyżej by skupić się na źródle tych zagrożeń – gdyż za każdym działaniem stoi człowiek. Safetica zapewnia ochronę przed wyciekiem danych spowodowanych wszelkimi zagrożeniami związanymi z działaniami ludzkimi.

StudioSystem
Software House
rozwiazania-mobilne

Safetica zapewnia pełną Ochronę przed wyciekiem danych (DLP – Data Leak Prevention) rozwiązanie obejmujące zagrożenia dla bezpieczeństwa wynikające ze wspólnego źródła – czynnika ludzkiego. Jej kompleksowe podejście obejmuje szeroki zestaw narzędzi zabezpieczających, które w innym wypadku wymagałyby kilku aplikacji od różnych dostawców.

Safetica

Data Leak Prevention

Już od pierwszej instalacji Safetica , państwa firma będzie chroniona z siłą rozwiązań Data Leak Prevention, zarząd będzie otrzymywał pełne raporty aktywności, a państwo będą mogli ograniczyć bezproduktywną aktywność użytkowników, w oparciu o politykę bezpieczeństwa firmy. Obejmuje wszystkie główne kanały wycieków danych. Safetica jest końcowym produktem DLP z sieciowymi możliwościami DLP.

Safetica

Określona polityka bezpieczeństwa danych

Użytkownik wybiera Safe Areas tworząc lokalizacje, z których dane poufne nie mogą opuścić. Safetica automatycznie zadba o bezpieczeństwo. Agnostyczne podejście do Safetica uniemożliwia uzależnienie od konkretnego zestawu protokołów i aplikacji.

dlp-safetica
program magazynowy kody kreskowe

Program magazynowy na Androida

Za pomocą programu magazynowego na Androida możliwa jest kontrola ilościowa. Asortyment przyjmowany do magazynu jest także weryfikowany pod kątem zgodności dostawy z dokonanym wcześniej zamówieniem. Gospodarka magazynowa polega przede wszystkim na właściwym przyjmowaniu, przechowywaniu i Read more…
wypożyczanie narzędzi

Program dla wypożyczalni

Program dla wypożyczalni narzędzi pozwala prowadzić ewidencje kartotek magazynowych rejestrując wiele informacji pozwalających dzielić kartoteki wg dowolnych cech, typów i rodzajów. Zakładając kartotekę magazynową wypełnia się formularz z kilkoma zakładkami.
Delivery concept with businessman touching a truck icon on screen

Okienka czasowe

Oprogramowanie które pozwala prowadzić awizację transportów za pomocą okienek czasowych to VSS.net. Program rejestruje wizyty, kontroluje ich cel, czas i przebieg oraz koordynuje dostęp do zasobów (doków, parkingów, wag). Aplikacja VSS.net to obsługa przez przeglądarkę Read more…
Businessman show analyzing report, business performance concept

Program do reklamacji

Branża, w której działa producent oprogramowania jest i będzie zawsze wymagająca w działaniu i w myśleniu. Siłą spółki produkującej oprogramowanie są ludzie to dzięki nim firma utrzymuje się na rynku i zdobywa nowe obszary. Podejmując Read more…
Software Studio © SoftwareStudio Sp. z o.o.
2008-2019