SoftwareStudio producent oprogramowania
Kontakt
O firmie
Szukaj
Programy Windows
Programy Windows oferowane przez SoftwareStudio.

Magazyn Narzędzi Framework

SoftwareStudio - Program Magazyn Narzędzi Framework to wersja Windows programu do prowadzenia magazynu narzędzi.
Cena netto od: 500,00 PLN Nowy produkt Towar dostępny

Video na YouTube Opis programu Magazyn Narzędzi Dokumentacja PDF Prezentacja zdjęć oprogramowanie narzędzia windows SQL wypożyczalnia narzędzi

Program Magazyn Framework

SoftwareStudio - Program magazynowy Studio Magazyn WMS.net wersja Framework do pracy w środowisku Windows. Moduł magazyny wysokiego składowania wersja instalowana na komputerach systmu Windows.
Cena netto od: 1000,00 PLN Nowy produkt Towar dostępny

Video na YouTube Opis programu magazynowego Dokumentacja PDF Prezentacja zdjęć program magazynowy microsoft windows sql server framework office

Safetica

SoftwareStudio - Safetica Endpoint Security jest produktowana przez Safetica Technologies i od 2012 roku znajduje się w ofercie SoftwareStudio dzięki umowie dystrybucyjnej.
Cena netto od: 300,00 PLN Nowy produkt Towar dostępny

Reklamacje RMA Framework

SoftwareStudio - Aplikacja umożliwia sprawne przeprowadzenie procesu reklamacji i koordynację działań mających na celu usunięciu skutków powstania wady. Osoby wyznaczone do przeprowadzenia konkretnych działań rejestrują postępy prac.
Cena netto od: 500,00 PLN Nowy produkt Towar dostępny

Opis programu Reklamacje program reklamacje

Dokumenty Framework

SoftwareStudio - Klasyczne metody przechowywania dokumentów w postaci papierowej stawiają wiele ograniczeń wynikających z natury papierowej dokumentu. Podstawowym problemem jest długi czas dotarcia do żądanego dokumentu, oraz przeszukiwanie zbioru dokumentów.
Cena netto od: 500,00 PLN Nowy produkt Towar dostępny

Opis programu Dokumenty

ENOVA ERP

SoftwareStudio - Zintegrowany system ENOVA nowej generacji do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP. To nowoczesny system ekspercki, dzięki czemu jest w stanie zaoferować znaczą oszczędność czasu i środków, jak również wspomóc w stosowaniu efektywnych rozwiązań.
Cena netto od: 1500,00 PLN Nowy produkt Towar dostępny

Video na YouTube Opis programu enova Prezentacja zdjęć

Replikator dbf2sql

SoftwareStudio - Wiele dostępnych na rynku programów posiadających bogatą funkcjonalność działa w środowisku DOS lub Windows w oparciu o bazy danych w formacie DBF.
Cena netto od: 1000,00 PLN Nowy produkt Towar dostępny

Opis programu replikacja

HermesSQL

SoftwareStudio - Sprawne zarządzanie firmą humansoft HermesSQL wspomaga i koordynuje pracę osób zatrudnionych na różnych stanowiskach w firmie. Operacje wykonywane przez poszczególnych użytkowników rejestrowane są w jednej wspólnej bazie danych, co jest bezpośrednio związane z pełną integracją wszystkich modułów wchodzących w skład programu.
Cena netto od: 3000,00 PLN Nowy produkt Towar dostępny

Opis programu hermes