DEMO
DEMO
DEMO

Program do obsługi reklamacji

przeglądy techniczne

Wdrożenie program do obsługi reklamacji. Opartego o program do obsługi reklamacji wspomaga jeden z kluczowych elementów budowania zaufania klientów do firmy.

Jest nim system obsługi reklamacji i serwisu, a w efekcie pozwala zarządzać reklamacjami. Program do rejestracji reklamacji stworzony został do wsparcia obsługi zgłoszeń reklamacyjnych oraz monitorowania jakości produktów, procesów i obsługi posprzedażowej.

Wprowadzenie dokumentów reklamacyjnych do bazy systemu RMA za pomocą systemu Reklamacje.net formalizuje i usprawnia obieg dokumentów. Przez co zarządzanie reklamacjami staje się łatwiejsze. Wdrożenie systemu informatycznego opartego o program do reklamacji wspomaga jeden z kluczowych elementów budowania zaufania klientów do firmy. Jakim jest system obsługi reklamacji i serwisu, a w efekcie pozwala zarządzać reklamacjami.


Reklamacje

Wypełnienie wniosku i jego autoryzacja za pomocą maila pozwala na uruchomienie procedury systemu RMA w ramach której zostaje skierowany na podany we wniosku adres kurier w celu odebrania reklamowanego towaru. Reklamacja ma nadawany unikalny numer referencyjny RMA, który należy umieścić na paczce oraz reklamowanym towarze w celu łatwej i szybkiej identyfikacji reklamacji. Informacja o statusie (stanie) reklamacji Formularz internetowy pozwala także użytkownikowi sprawdzenie statusu reklamacji na podstawie unikalnego numery referencyjnego RMA reklamacji.

Zarządzanie procesami jakie daje oprogramowanie reklamacyjne, pozwala współpracować wszystkim pracownikom Państwa firmy poprzez ujednolicony system. Jedna baza danych MS SQL Server oraz możliwości analityczne systemu dają Państwu błyskawiczną informację o zaawansowaniu zadań.

Dostęp do wszystkich informacji, które przemieszczają się wraz z procesami, jest ograniczony poprzez role i prawa dostępu. Wprowadzenie dokumentów reklamacyjnych do bazy RMA za pomocą systemu Reklamacje.net formalizuje i usprawnia obieg dokumentów, przez co zarządzanie reklamacjami staje się łatwiejsze. Wdrożenie systemu informatycznego opartego o program do reklamacji wspomaga jeden z kluczowych elementów budowania zaufania klientów do firmy, jakim jest system obsługi reklamacji i serwisu, a w efekcie pozwala zarządzać reklamacjami.

Program do obsługi reklamacji

Reklamacja przez internet

Wypełnienie wniosku i jego autoryzacja za pomocą maila pozwala na uruchomienie procedury RMA. W ramach której skierowano na podany we wniosku adres kurier w celu odebrania reklamowanego towaru. Reklamacja ma nadawany unikalny numer referencyjny RMA który należy umieścić na paczce. W celu łatwej i szybkiej identyfikacji reklamacji.

Nadanie numeru RMA

Unikalny numer RMA związany z rejestracją zgłoszenia reklamacyjnego nadaje się w momencie rejestracji zgłoszenia za pomocą formularza internetowego. Procedura nadawania numeru RMA różni się w przypadku zgłoszeń indywidualnych. Od osób fizycznych – które to zgłoszenia dotyczą reklamacji bezpośrednio od konsumentów. W takim wypadku nadaje się jeden numer RMA dla jednego artykułu.

W przypadku sieci partnerów lub sieci marketów wymagane jest logowanie do systemu. Na podstawie uzgodnionego między stronami adresu mailowego oraz hasła. Zalogowany partner może do jednego zgłoszenia RMA dołączyć wiele różnych reklamowanych artykułów. Każdą pozycję zgłoszoną oznacza się unikalnym numerem referencyjnym. A komplet tych pozycji powiązany jest logicznie za pomocą jednego numeru RMA przesyłki dostarczanej do serwisu gwarancyjnego.

Oprogramowanie Reklamacyjne

Zastosowanie nowoczesnych technologii informatycznych pozwala na automatyczną wymiana danych z systemem ERP (np. SAP) przez co przyspiesza dostęp do informacji o kliencie, dokumentach sprzedaży (zakupionych przez niego produktach). Obsługa reklamacji w systemie Studio Reklamacje to szybkie i sprawne przetwarzanie danych związanych z reklamacjami według ustalonych ścieżek. Oprogramowanie reklamacyjne to również efektywne zarządzanie przyczynami reklamacji i procesami ustawicznego doskonalenia. Reklamacja towaru przez klienta jest nieuniknioną konsekwencją prowadzenia działalności. Przebieg procesu reklamacyjnego bywa złożony. Dodatkowo jest ograniczony czasowo, dlatego wymaga odpowiedniego oprogramowania reklamacyjnego.

Zdefiniowane wymagania normy PN-ISO 10002:2006 dość precyzyjnie wskazują potrzebę w zakresie nie tylko klasyfikowania. Norma wskazuje także na potrzebę analizowania reklamacji. Jak możesz wymagania normy pn-iso 10002:2006 wykorzystać w swojej firmie?

Dlaczego wymagania normy pn-iso 10002:2006?

wymagania normy pn-iso 10002:2006
Wymagania normy PN-ISO 10002:2006

Wymagania normy PN-ISO 10002:2006, czyli Zdefiniowane wymagania normy PN-ISO 10002:2006 dość precyzyjnie wskazują potrzebę w zakresie nie tylko klasyfikowania. Norma wskazuje także na potrzebę analizowania reklamacji. Ponadto rozbudowane wymaganie dotyczące sposobu rozpatrywania przez firmę reklamacji znajdują zastosowanie w tej normie PN-ISO. Dlatego wytyczne dotyczące postępowania z reklamacjami w organizacjach są wciąż doskonalone. Idea i rozwój systemów zarządzania jakością, przy zapewnieniu specyfiki różnych branż produkcyjnych i usług.

A gdyby wymagania normy pn-iso 10002:2006 mógł przyśpieszyć obsługę klientów?

przeprowadzanie procesu reklamacyjnego
Przeprowadzanie procesu reklamacyjnego

Ważne informacje dotyczące wymagania normy pn-iso 10002:2006

 • Czy masz potrzeby dotyczące system rma online ? Potrzebujesz zgłosić reklamację ? Wystarczy przejść do formularza zgłoszenia online Service RMA (Numer autoryzacji zwrotu). System RMA online jest dostępny całą dobę, każdego dnia.
 • Czy widziałeś już demo system rejestracji zgłoszeń online ? Ewidencja reklamacji lub gromadzenie danych do przetwarzania reklamacji to podstawowy element jaki oferuje system rejestracji zgłoszeń online. Zarządzanie reklamacjami poprzez zaimplementowany proces przepływu informacji, identyfikacji problemów lub niezgodności, prowadzenia działań korygujących.
 • Czy znasz już aplikacja do nadzorowania reklamacji ? Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Systemowe rozwiązanie reklamacyjne ma kilka zalet. Po pierwsze znacząco skraca lub pozwala automatyzować elementy procesu reklamacji.
 • Czy chcesz poznać rozwiązanie reklamacyjne ? Działania podjęte wskutek zgłoszonej reklamacji mają skutek często nie mniejszy niż realizacja procesu sprzedażowego. Źródłem reklamacji może być efekt rozpatrywania lub analizy oferty oraz kontakt informacyjny z klientem.
 • A gdyby program do nadzorowania reklamacji mógł przyśpieszyć obsługę klientów? Narzędzia informatyczne jakim jest program do obsługi reklamacji wspiera dział serwisu. Program do nadzorowania reklamacji od SoftwareStudio pomaga w prowadzeniu procesu reklamacyjnego.
 • Dowiedz się jak wdrożyć proces reklamacyjny w swoim przedsiębiorstwie. Reklamacja to nie tylko wydźwięk roszczeniowo-odszkodowawczy klienta. Reklamacja jest jednym z ważnych źródeł pozyskiwania przez Twoją firmę informacji o jakości sprzedawanych wyrobów.
 • Dowiedz się jak wdrożyć wymagania normy pn-iso 10002:2006 w swoim przedsiębiorstwie. Zdefiniowane Wymagania normy PN-ISO 10002:2006 dość precyzyjnie wskazują potrzebę w zakresie nie tylko klasyfikowania. Norma wskazuje także na potrzebę analizowania reklamacji.
program rma online
Program RMA online

Podsumowanie wymagania normy pn-iso 10002:2006?

Zdefiniowane wymagania normy PN-ISO 10002:2006 dość precyzyjnie wskazują potrzebę w zakresie nie tylko klasyfikowania. Norma wskazuje także na potrzebę analizowania reklamacji. Kiedy warto skorzystać z wymagania normy pn-iso 10002:2006 w procesach zarządzania produktem i żądaniem zwrotu?

Warto wiedzieć więcej wymagania normy pn-iso 10002:2006

System RMA

Wdrożenie systemu informatycznego opartego na rozwiązaniu przeglądarki internetowej (aplikacja ASP.net) wspomaga jeden z kluczowych elementów budowania zaufania klientów do firmy, jakim jest system obsługi reklamacji lub serwisu - system RMA.

Zgłoszenie reklamacji online

Proces obsługi jest elastyczny, uwzględnia on strukturę Firmy. Każde zgłoszenie reklamacji online zawiera pakiet informacji o Kliencie, dokumencie sprzedaży, aktualny status lub pełną historię obsługi reklamacji.

oprogramowanie do zarządzania reklamacjami
Oprogramowanie do zarządzania reklamacjami
 • Jak proces reklamacyjny pomaga utrzymać dobre relacje z klientami?
  Reklamacja to nie tylko wydźwięk roszczeniowo-odszkodowawczy klienta. Reklamacja jest jednym z ważnych źródeł pozyskiwania przez Twoją firmę informacji o jakości sprzedawanych wyrobów. W jaki sposób proces reklamacyjny mogę wdrożyć w firmie?
 • System RMA
  Skuteczniejsza realizacja reklamacji do dostawców jest możliwa dzięki włączeniu dostawców do procesu reklamacyjnego. Zapewnia to system RMA on-line od SoftwareStudio. Czy masz potrzeby dotyczące system rma on-line ?
 • Program do obsługi reklamacji
  Wdrożenie program do obsługi reklamacji. Opartego o program do obsługi reklamacji wspomaga jeden z kluczowych […]
 • Program do reklamacji
  Branża, w której działa producent oprogramowania jest i będzie zawsze wymagająca w działaniu i w myśleniu. Siłą spółki produkującej oprogramowanie są ludzie to dzięki nim firma utrzymuje się na rynku i zdobywa nowe obszary. Podejmując codziennie wyzwania pracownicy SoftwareStudio poszerzają swoją wiedzę i rozwijają umiejętności podczas realizacji celów w codziennej pracy. Program do reklamacji SoftwareStudio.
 • System reklamacyjny
  Sporadyczne reklamacje będą traktowane przez konsumentów jako wypadek przy pracy. Jednak zbyt częste ich występowanie wpływa negatywnie na wizerunek firmy. Doprecyzujmy, że program do zarządzania reklamacjami to niezbędny element.

Android android aplikacje na zamówienie Aplikacje Aplikacje na zamówienie aplikacje webowe Awizacja dostaw Dedykowane aplikacje webowe Dostawca oprogramowania dla firm Dostawca oprogramowania na zamówienie ERP Firma informatyczna Poznań hosting Humansoft Integracja systemów informatycznych Obsługa informatyczna firm Poznań Oprogramowanie Oprogramowanie na zamówienie Oprogramowanie w chmurze outsourcing it lubuskie Outsourcing IT Poznań Outsourcing IT Warszawa Poznań Praca IT Producent oprogramowania dla biznesu Producent oprogramowania na zamówienie Program do obsługi magazynu Program do obsługi reklamacji program magazynowy Programy Programy na zamówienie Software House Software House Gorzów Software House Poznań Software House Szczecin Software House Wrocław SoftwareStudio system informatyczny system wms Szczecin usługi informatyczne Usługi programistyczne Warszawa wms Wrocław Zarządzanie magazyn online

ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram