Producent oprogramowania dla firm Poznań

Published by ss_administrator on

Aplikacje Internetowe to nowoczesne oprogramowanie dla firm, które pozwala osiągać przewagę nad konkurencją. Duża elastyczność pozwala dopasować oprogramowanie do specyfiki działania przedsiębiorstwa. Tworzone oprogramowanie dedykowane jest zarówno na platformę Microsoft Windows (wersje XP, Vista oraz 7). A także do pracy przez przeglądarkę internetową (aplikacje webowe www). Producent oprogramowania dla firm Poznań, czyli OUTSOURCING IT POZNAŃ

Outsourcing IT Poznań

IT outsourcing Poznań, czyli PRODUCENT OPROGRAMOWANIA DLA BIZNESU. Outsourcing IT, czyli oddelegowanie części procesów informatycznych, niebędących głównym obszarem działalności firmy, zewnętrznemu partnerowi, specjalizującemu się w dziedzinie IT. Dzięki strategii outsourcingu IT Poznań, możliwe jest osiąganie bardzo dobrych rezultatów w obszarach, które z punktu widzenia prowadzonego biznesu są mniej istotne. Rozwiązanie to umożliwia przedsiębiorcy skoncentrowanie się na obszarach podstawowej działalności firmy. Jak również na wykorzystaniu zaoszczędzonych zasobów i środków finansowych do realizacji głównych celów biznesowych.

SoftwareStudio to polski producent oprogramowania dla firm od 2008 roku działa jako osoba prawna. SoftwareStudio Sp. z o.o. zajmuje się produkcją oprogramowania dla firm wykorzystując nowoczesne technologie informatyczne Microsoft. A w szczególności SQL Server, IIS Server ASP.net, C#, T-SQL. Producent oprogramowania dla firm dostarcza rozwiązań. Zarówno dla dużych wielooddziałowych przedsiębiorstw i międzynarodowych korporacji jak i średnich firm z polskim kapitałem.

SoftwareStudio polski producent oprogramowania dla przedsiębiorstw współpracuje z innymi dostawcami rozwiązań. Poszerzając swoją ofertę o systemy klasy ERP, Helpdesk OTRS, Kerio mail server czy systemy bezpieczeństwa Safetica.

PRODUCENT OPROGRAMOWANIA DLA FIRM POZNAŃ, a więc Outsourcing IT Poznań.

Outsourcing-IT-Poznań

OUTSOURCING IT POZNAŃ, producent oprogramowania dla firm Poznań

Wirtualne serwery internetowe

W naszej ofercie dla klientów biznesowych znajdują się usługi informatyczne związane z hostingiem. Ponadto oferujemy rozwiązania wirtualizacji w oparciu o serwery wirtualne VMware oraz Windows Azure. Maszyny wirtualne na desktopie spotykane są już nie tylko wśród programistów piszących aplikacje na wiele platform. Ale praktycznie wszystkich, którzy bardziej angażują się w technologie komputerowe.

Producent oprogramowania dla firm Poznań
Producent oprogramowania dla firm Poznań

Producent oprogramowania dla firm Poznań

Sieć internetowa www, zaczęła swoja karierę, jako rozwiązanie do prezentowania statycznych raportów, wyników badań prac naukowych z fizyki. Wymiana informacji, dzięki takiemu rozwiązaniu znalazła zupełnie inne oblicze. Sprzęt i przesyłanie danych stają coraz łatwej dostępne i tańsze, powoduje powstanie nowych problemów, tym razem dotyczących oprogramowania internetowego. Fascynuje nas dynamiczny rozwój technologii internetowych i z tej pasji powstają nasze rozwiązania dla firm jako nowoczesne rozwiązania mające zastąpić dotychczas wykorzystywane programy DOSowe czy WINDOWSowe.

Firma internetowa
Firma internetowa
producent oprogramowania dla biznesu

Firma informatyczna Wrocław

Siłą firmy informatycznej SoftwareStudio Poznań są ludzie – to dzięki nim spółka rozwija się i zdobywa nowe obszary na polskim i europejskim rynku. Branża, w której działa firma informatyczna SoftwareStudio Poznań jest i będzie zawsze wymagająca – w działaniu i w myśleniu.

Firma informatyczna Wrocław
Firma informatyczna Wrocław

Producent oprogramowania dla firm Poznań

PRODUCENT OPROGRAMOWANIA DLA FIRM POZNAŃ,
czyli Outsourcing IT Poznań.

Instalacja IIS 80 na Windows Server 2012, czyli USŁUGI IT POZNAŃ.


Instalacja-IIS-80-na-Windows-Server-2012

Aplikacja internetowa, czyli OUTSOURCING IT POZNAŃ. SoftwareStudio zajmuje się tworzeniem zarówno mobilnych, jak i webowych aplikacji internetowych przeznaczonych do zarządzania informacją w przedsiębiorstwach logistycznych, handlowych i produkcyjnyc (więcej).

Producent-oprogramowania-dla-firm-Poznań,-czyli-OUTSOURCING-IT-POZNAŃ.

W celu realizacji instalacji IIS 8.0 na Windows Server 2012 należy mieć uprawnienia Administratora systemu. IIS to zbiór usług internetowych. W systemie pełni rolę serwera HTTP, FTP oraz SMTP. Domyślnie w lewej krawędzi paska zadań, znajduje się ikona Server Managera. Z dostępnych opcji wybieramy A (więcej).

Software House, czyli SOFTWARESTUDIO.


Software-House

Outsourcing IT Szczecin, czyli SOFTWARE HOUSE SZCZECIN. OUTSOURCING IT W POZNANIU – Spółka SoftwareStudio oferuje outsourcing IT Poznań, w tym usługi ekspertów IT. To dopasowanie najbardziej optymalnych rozwiązań informatycznych (więcej).

Producent-oprogramowania-dla-firm-Poznań,-czyli-OUTSOURCING-IT-POZNAŃ.

Software House – firma zajmująca się tworzeniem, testowaniem i konfigurowaniem najczęściej dedykowanych rozwiązań informatycznych – to dla wielu firm działających w „tradycyjnych” branżach niezbędny już partner. Rozwiązania IT mogą w znacznym stopniu przyczynić się do uzyskania przewagi konkurencyjn (więcej).

Outsourcing IT Poznań, czyli FIRMA INFORMATYCZNA POZNAŃ.


Outsourcing-IT-Poznań

SoftwareStudio Program enova ERP, czyli SOFTWARESTUDIO. ENOVA to nowoczesne rozwiązanie informatyczne klasy ERP, wspomagające pracę wszystkich działów w przedsiębiorstwie, a w szczególności dla działów handlowych, księgowość i działy kadrowo-płacowe (więcej).

Producent-oprogramowania-dla-firm-Poznań,-czyli-OUTSOURCING-IT-POZNAŃ.

Outsourcing IT Poznań oferowany jest przez firmę SoftwareStudio. Jest to ekonomiczna i wygodna forma utrzymania systemów informatycznych. Outsourcing IT Poznań nie wymaga zatrudniania na stałe osób odpowiedzialnych za jego poprawne działanie. SoftwareStudio Poznań świadczy usługi dla firm w Poznan (więcej).

Magazyn części zamiennych

Magazyn części zamiennych pozwala na ewidencję przyjęć i wydań części (artykułów) wykorzystywanych do wykonywania napraw. W pracy serwisu jednak często zdarza się że naprawy wykonuje się nie tylko z dostępnych części zamiennych dostarczanych przez gwaranta. Read more…

Producent aplikacji internetowych

Nowe klasy oprogramowania zapewniają zwykle obsługę zróżnicowanych danych w poszczególnych podsystemach informatycznych przedsiębiorstw i swobodne przenoszenie ich z modułu do modułu. To z kolei pozwala na całkowite automatyzowanie ruchu produktów w magazynach z wykorzystaniem oprogramowania Read more…

Administrator systemu DMS

Administrator programu Studio Dokumenty to rola w programie przeznaczona dla osoby odpowiedzialnej za jego konfigurację i działanie.
Firma informatyczna Szczecin

Microsoft SQL 2008 server

Program Microsoft SQL Server 2008 oferuje rozszerzenia w zakresie funkcji bezpieczeństwa, które pomagają zapewnić wydajne zarządzanie konfiguracją funkcji zabezpieczeń, silne uwierzytelnianie i kontrolę dostępu, zaawansowane szyfrowanie i podstawowe funkcje zarządzania, a także rozszerzone inspekcje. Baza danych SQL Server 2008 została zaprojektowana tak, by pomóc przedsiębiorstwom w sprostaniu tym wyzwaniom. SQL Server 2008 to platforma do zarządzania danymi i ich analizy. Baza danych pozwala zwiększyć bezpieczeństwo, skalowalność i dostępność firmowych danych i aplikacji analitycznych, a przy tym znacząco ułatwia zadania tworzenia, wdrażania i administracji danymi.

Firma informatyczna Poznań

Outsourcing IT Poznań

Outsourcing IT Poznań oferowany jest przez firmę SoftwareStudio. Jest to ekonomiczna i wygodna forma utrzymania systemów informatycznych. Outsourcing IT Poznań nie wymaga zatrudniania na stałe osób odpowiedzialnych za jego poprawne działanie. SoftwareStudio Poznań świadczy usługi dla firm w Poznaniu i całym kraju.

Sprawne zarządzanie firmą humansoft HermesSQL wspomaga i koordynuje pracę osób zatrudnionych na różnych stanowiskach w firmie. Operacje wykonywane przez poszczególnych użytkowników rejestrowane są w jednej wspólnej bazie danych, co jest bezpośrednio związane z pełną integracją wszystkich modułów wchodzących w skład programu. Oferta firmy Humansoft nie obejmuje aplikacji internetowych, dlatego przygotowaliśmy moduł obsługi przez przeglądarkę internetową pozwalający na analizę i prezentację danych rejestrowanych w systemie HermesSQL.

okna czasowe

Awizacja dostaw

Oferujemy rozwiązanie do zarządzania procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów, a także wizyt oraz ruchu na terenie zakładu. Awizacja dostaw jest niezwykle ważna. Systemy do tworzenia harmonogramów pracy magazynu (okna czasowe), jak również zarządzania awizacjami Read more…
zarządzanie ludźmi system HR

Aplikacje internetowe – programy WWW

Aplikacje internetowe – programy WWW, czyli APLIKACJE NA ZAMÓWIENIE. Programy znajdujące się w ofercie SoftwareStudio to rozwiązania biznesowe dla wymagających. Najszerszą ofertą oprogramowania są aplikacje webowe działające na platformie Microsoft IIS Server oraz baza danych Read more…
system zarządzania magazynem wms

Inwentaryzacja palet

Dokumenty magazynowe w programie PALETY, czyli magazyn palet. Program Magazyn Palet generuje szereg raportów i zestawień pokazując salda ogółem i szczegółowo, pozwalając precyzyjnie rozliczać się z kontrahentami za palety. Rozliczanie można prowadzić także z przewoźnikami Read more…
WMS

Zarządzanie rozmieszczeniem towaru w magazynie

Moduł magazynu wysokiego składowania wspomaga lub zastępuje pracę Kierownika Magazynu w zakresie zarządzania lokalizacją, czyli rozmieszczaniem towarów. Wykorzystanie raportów badania rotacji towarów moduł magazynu wysokiego składowania generuje zlecenia. Przesunięcia towarów na optymalne lokacje z punktu Read more…

PRODUCENT OPROGRAMOWANIA DLA FIRM POZNAŃ, outsourcing it poznań.

  • IT outsourcing Poznań, czyli PRODUCENT OPROGRAMOWANIA DLA BIZNESU;
  • Outsourcing IT, czyli oddelegowanie części procesów informatycznych, niebędących głównym obszarem działalności firmy, zewnętrznemu partnerowi, specjalizującemu się w dziedzinie IT;
  • Dzięki strategii outsourcingu IT Poznań, możliwe jest osiąganie bardzo dobrych rezultatów. W obszarach, które z punktu widzenia prowadzonego biznesu są mniej istotne;
  • Rozwiązanie to umożliwia przedsiębiorcy skoncentrowanie się na obszarach podstawowej działalności firmy. A także na wykorzystaniu zaoszczędzonych zasobów i środków finansowych do realizacji głównych celów biznesowych;
  • Aplikacje Internetowe to nowoczesne oprogramowanie dla firm, które pozwala osiągać przewagę nad konkurencją;
  • Duża elastyczność pozwala dopasować oprogramowanie do specyfiki działania przedsiębiorstwa;
  • Tworzone oprogramowanie dedykowane jest zarówno na platformę Microsoft Windows (wersje XP, Vista oraz 7). Jak również do pracy przez przeglądarkę internetową (aplikacje webowe www);
  • Producent oprogramowania dla firm dostarcza rozwiązań zarówno dla dużych wielooddziałowych przedsiębiorstw. A także międzynarodowych korporacji jak i średnich firm z polskim kapitałem;
  • SoftwareStudio polski producent oprogramowania dla przedsiębiorstw współpracuje z innymi dostawcami rozwiązań. Poszerzając swoją ofertę o systemy klasy ERP, Helpdesk OTRS, Kerio mail server czy systemy bezpieczeństwa Safetica;
APLIKACJE NA ZAMÓWIENIE
APLIKACJE NA ZAMÓWIENIE

SoftwareStudio to producent programów komputerowych dostarczający rozwiązania biznesowe oraz aplikacje na zamówienie. Proponujemy dostosowanie stworzonych przez nas aplikacji do wymagań konkretne…

Wdrożenie systemu WMS
Wdrożenie systemu WMS

W celu przygotowania przedsiębiorstwa do wdrożenia systemów klasy WMS (magazyn wysokiego składowania) najdogodniejszym sposobem jest zrealizowanie analizy przedwdrożeniowej. ZAKRES WDROŻENIA PRO…

Zarządzanie rozmieszczeniem towaru w magazynie
Zarządzanie rozmieszczeniem towaru w magazynie

Moduł magazynu wysokiego składowania wspomaga lub zastępuje pracę Kierownika Magazynu w zakresie zarządzania lokalizacją, czyli rozmieszczaniem towarów. Wykorzystanie raportów badania rotacji …