Praca wsparcie działu IT

program-dokumenty

Wsparcie działu IT

Miejsce pracy: Przytoczna (woj. Lubuskie) okolice Międzychodu (woj. Wielkopolskie) lub home office

Jesteś osobą, innowacyjną która generuje nowe pomysły i chętnie je wdraża?

Interesujesz się najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie IT?

Chcesz wspierać procesy wdrożeniowe IT u naszych klientów?

Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi „TAK”, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Poszukujemy osób:

  • otwartych na pracę w dynamicznym i zmiennym środowisku,
  • komunikatywnych i łatwo nawiązujących kontakty
  • posiadających prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • rozwój w dynamicznie rozwijającej się firmie technologicznej,
  • możliwość uczestnictwa w procesie wprowadzania na rynek innowacyjnych rozwiązań oraz wdrażania rozwiązań technologicznych podczas realizacji ciekawych projektów w dużych i znanych firmach w Polsce i za granicą,
  • nabywanie doświadczenia oraz rozwój osobisty w ramach struktury firmy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy oraz formę zatrudnienia do uzgodnienia.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • bieżące wsparcie techniczne użytkowników u obsługiwanych klientów bezpośrednio lub telefonicznie,
  • kontrola SLA i informowanie klientów o postępach prac nad zgłaszanymi problemami,
  • podstawowa administracja lokalnymi systemami IT w zakresie sprzętowym,
  • analiza rozwiązań IT software/hardware pod względem wyboru najkorzystniejszego wariantu,
  • tworzenia wymagań, oceny merytorycznej i proponowania optymalnych rozwiązań IT,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług i rozwiązań z zakresu IT w celu wdrożenia proponowanych rozwiązań,
  • wsparcie działu IT w bieżącej pracy.

Podstawowe wymagania:

  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych oraz znajomość podstawowych zagadnień sieciowych,
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa systemów informatycznych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi sprzętu biurowego,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w grupie, odpowiedzialność, komunikatywność, dokładność i dobra organizacja pracy.

Umiejętności będące dodatkowym atutem:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywny,
  • znajomość środowiska .NET i tworzenia aplikacji,
  • doświadczenie z zakresy integracji systemów.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres:

rekrutacja@softwarestudio.com.pl

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftwareStudio Sp. z. o. o., ul. Ostroroga 5/2, 60-349 Poznań, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości – dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Hosting
    Udostępnianie przez dostawcę usług internetowych zasobów serwerowni to hosting.
  • Usługi IT
    Programowanie Proponujemy usługi IT -tworzenie indywidualnego oprogramowania na zamówienie. Dostarczamy indywidualne rozwiązania wspierające procesy biznesowe, […]
  • Hosting Aplikacji
    Hosting Aplikacji, czyli FIRMA INFORMATYCZNA WARSZAWA. Aplikacji biznesowych zapewnia dostęp do oprogramowania przez Internet, ale […]
  • Usługi programistyczne
    Usługi programistyczne. Jeżeli dostępne na rynku oprogramowanie nie spełnia Państwa oczekiwań, to nasza firma jest gotowa dostarczyć ; dedykowane rozwiązanie, które potrzebuje firma. Dedykowany system, wykonany według ustaleń, na podstawie analizy przedwdrożeniowej. Jest tym elementem twojej firmy który pomoże zdobyć przewagę na rynku, a także będzie pomocnym narzędziem dla Państwa pracowników.
  • Usługi informatyczne Wrocław
    SOFTWARE HOUSE WROCŁAW - Usługi informatyczne Wrocław. Wykorzystywanie standardowych programów do codziennych obowiązków jest często niewystarczające. Dlatego wiele przedsiębiorstw poszukuje usług informatycznych w celu opracowania programu na zamówienie. SoftwareStudio oferuje swoim klientom w kraju i za granicą profesjonalne usługi informatyczne i programistyczne. Nie musisz mieć siedziby w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Gorzowie, Zielonej Górze czy Szczecinie. Gdyż usługi informatyczne realizujemy zdalnie przez Internet dla klientów w dowolnym miejscu. Usługi wykonujemy w języku polskim i angielskim.

Archiwizacja Awizacje VSS.net CMMS CRM Enova Firma informatyczna Poznań Humansoft Kerio Magazyn WMS.net Microsoft Narzędziarnia Obsługa informatyczna firm Poznań Oprogramowanie Outsourcing IT Poznań Praca Program palety Programy na zamówienie Programy Software Studio Raporty RMA Safetica SAP Software House Software House Poznań Software House Warszawa Software House Wrocław SoftwareStudio Usługi IT VMware

ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram