Usługi Web Services

Punktem wyjścia do zrozumienia inteligentnego oprogramowania klienckiego są usługi Web Services. Oparte na otwartych standardach internetowych, usługi Web Services mogą być z łatwością instalowane i wdrażane za pośrednictwem sieci. Ułatwiają one firmom rozwiązywanie wielu istotnych problemów, między innymi problemu współdziałania programów napisanych w różnych językach programowania i działających na odmiennych platformach czy też integrowania desktopów z aplikacjami spadkowymi i systemami korporacyjnymi.


Usługi programistyczne

Usługi programistyczne
Punktem wyjścia do zrozumienia inteligentnego oprogramowania klienckiego są usługi Web Services USŁUGI WEB SERVICES. Oparte na otwartych standardach internetowych, usługi Web Services mogą być z łatwością instalowane i wdrażane za pośrednictwem sieci. Ułatwiają one firmom rozwiązywanie wielu istotnych problemów, między innymi problemu współdziałania programów napisanych w różnych językach programowania i działających na odmiennych platformach czy też integrowania desktopów z aplikacjami spadkowymi i systemami korporacyjnymi..

Doświadczony zespoł programistyczny tworzy oprogramowanie biznesowe dla logistyki oraz przemysłu oraz wdraża systemy ERP firmy enova.

Usługi Web Services

Punktem wyjścia do zrozumienia inteligentnego oprogramowania klienckiego są usługi Web Services. Oparte na otwartych standardach internetowych, usługi Web Services mogą być z łatwością instalowane i wdrażane za pośrednictwem sieci. Ułatwiają one firmom rozwiązywanie wielu istotnych problemów, między innymi problemu współdziałania programów napisanych w różnych językach programowania i działających na odmiennych platformach czy też integrowania desktopów z aplikacjami spadkowymi i systemami korporacyjnymi. Usługi programistyczne
Moduł konfiguracji programu magazynowegoUsługi składoweAplikacje onlineModuł webowyProgramowanie C#Report Builder

ASP.NET.

Technologia dynamicznych stron www ASP.NET
2016-01-09 10:27:56
Więcej ...

DEMO