Szybki sklep internetowy


Sukces sklepu internetowego to przede wszystkim dobra oferta jakościowa i cenowa oraz łatwość jego obsługi (intuicyjność) i szybkość działania. Szybki sklep internetowy to nie tylko wydajny sprzęt komputerowy, ale i technologia.

WYDAJNY SKLEP INTERNETOWY - Wydajność aplikacji internetowych z punktu widzenia programisty to jest po prostu czasem wykonywania określonego kodu programu, natomiast z perspektywy użytkownika aplikacji internetowej jest to czas odpowiedzi systemu. Im krótszy czas tym program jest bardziej przyjazny dla użytkownika. Optymalizacja kodu aplikacji ma szczególne znaczenie w rozwiązaniach biznesowych, gdyż w sytuacji długiego czasu ładowania stron internetowych zniechęcony klient przeglądaniem oferty sklepu internetowego najprawdopodobniej zniechęci się i poszuka innego sklepu, bardziej wydajnego. Tak więc szybki sklep internetowy to klucz do sukcesu działania biznesu w internecie, równie ważny jak jakość oferty umieszczanej w sklepie oraz ceny na artykuły. Spółka SoftwareStudio od lat doskonali rozwiązania internetowe w oparciu o najnowsze technologie Microsoft, w efekcie czego oferuje rozwiązania działające efektywnie i szybko. Sklepy internetowe ASP.net działające na bazie MS SQL 2008 server na platformie 64 bitowej pozwalają osiągnąć doskonałe wyniki wydajnościowe przy mocno obciążonych sklepach np. około 1000 jednoczesnych użytkowników korzystających ze sklepu, średni czas odpowiedzi aplikacji jest poniżej 2 sekund. Wydajny sklep internetowy ASP.net obsługiwany przez przeglądarkę internetową b>FireFox/b> pozwala w bardzo komfortowy sposób korzystać z oferty, a wykorzystanie rozwiązań JAVA, JQUERY oraz WebServices przyczyniają się do łatwości i szybkości działania.0405223548177

Język JAVA

Język JAVA opracowany na potrzeby elastycznych aplikacji zawiera elementy programowania zarówno strukturalnego jak i obiektowego i stanowi bardzo bezpieczne środowisko pisania programów. Wykorzystując elementy JAVA można doskonale budować portale internetowe charakteryzujące się dużą wydajnością pracy, elastycznością i otwartością rozwiązań.

Sklep przez internet

Sieć internetowa projektowana była do wykorzystania przez naukowców. XXI wiek wprowadził zdecydowanie wykorzystanie internetu do zastosowań komercyjnych - biznesowych. Upowszechnienie się internetu wymusiło powstanie wielu nowych rozwiązań technologicznych, które z kolei przyśpieszyły prace nad tworzeniem aplikacji internetowych. Firma Microsoft jest liderem rozwiązań dla programistów tworzących wysokowydajne, bezpieczne aplikacje internetowe. Wykorzystując te rozwiązania SoftwareStudio opracowało i wdrożyło system do prowadzenia sklepu internetowego.

SKLEP PRZEZ INTERNET
Szybki sklep internetowyWydajny sklep internetowyszybki sklep internetowy szybki sklep internetowy szybki sklep internetowy szybki sklep internetowy Menadżer usług internetowychProducent systemów informatycznych
DEMO