Monitorowanie aktywności

Czy masz pojęcie, co pracownicy robią na komputerach podczas godzin pracy? Czy na pewno rzeczywiście pracują? Poprzez monitorowanie aktywności pracowników będziesz miał szczegółowe informacje o ich działaniach w godzinach pracy oraz ujawnisz tych z nich, którzy nie pracują w pełni. Będziesz w porę poinformowany o jakichkolwiek niebezpiecznych czynnościach, które mogą zagrozić firmie i bezpieczeństwu firmowych informacji.


Safetica


Czy masz pojęcie, co pracownicy robią na komputerach podczas godzin pracy? Czy na pewno rzeczywiście pracują? Poprzez monitorowanie aktywności pracowników będziesz miał szczegółowe informacje o ich działaniach w godzinach pracy oraz ujawnisz tych z nich, którzy nie pracują w pełni MONITOROWANIE AKTYWNOŚCI. Będziesz w porę poinformowany o jakichkolwiek niebezpiecznych czynnościach, które mogą zagrozić firmie i bezpieczeństwu firmowych informacji..

Monitorowanie aktywności

Czy masz pojęcie, co pracownicy robią na komputerach podczas godzin pracy? Czy na pewno rzeczywiście pracują? Poprzez monitorowanie aktywności pracowników będziesz miał szczegółowe informacje o ich działaniach w godzinach pracy oraz ujawnisz tych z nich, którzy nie pracują w pełni. Będziesz w porę poinformowany o jakichkolwiek niebezpiecznych czynnościach, które mogą zagrozić firmie i bezpieczeństwu firmowych informacji. Safetica
Monitorowanie wydrukówMonitorowanie aktywnościMonitorowanie aktywności

Monitorowanie aktywności

Inteligentne Zapisywanie Ekranu. Wyjaśnij podejrzenia czy pracownicy naprawdę pracują. Pokaż im zapis ich czynności w postaci zrzutów ekranu i odkryj w ten sposób co naprawdę robią podczas godzin pracy. W przypadku podejrzenia pracownika o nieporządaną aktywność, wyniki Inteligentnego Zapisywania Ekranu służą jako precyzyjny dowód, co tak naprawdę się działo na ekranie.
MONITOROWANIE AKTYWNOŚCI
    DEMO