OPROGRAMOWANIE SOFTWARESTUDIO
YOUTUBE DOKUMENTY

PRODUCENT OPROGRAMOWANIA I DOSTAWCA ROZWIĄZAŃ INFORMATYCZNYCH. USŁUGI HOSTINGU W CHMURZE NA PLATFORMIE VMWARE.
YOUTUBE DOKUMENTY

Playlista zawierająca filmy dotyczące systemu archiwizacji dokumentów, oprogramowanie Studio Dokumenty.

Playlista zawierająca filmy dotyczące systemu archiwizacji dokumentów, oprogramowanie Studio Dokumenty.net.

Producent oprogramowania i dostawca rozwiązań informatycznych. Usługi hostingu w chmurze na platformie VMware. Youtube Dokumenty.


Większość producentów oprogramowania nie docenia naszym zdaniem siły, możliwości oraz potrzeb związanych z dzieleniem się informacjami dotyczącymi systemów informatycznych. Czasu gdy napisanie programu wystarczyło, aby go sprzedać dawno odeszły, nigdy też nie przyjęły się rozwiązania oparte o wydawanie dużych książek i instrukcji. Próby takie podejmowali najwięksi producenci oprogramowania i ich książki można było nabyć w księgarniach. Takie podejście było dobre przy oferowaniu programu księgowego, gdzie użytkownikiem programu był księgowy, którego wiedza i doświadczenie w obsłudze komputera było niewielkie, a on sam często miał swoje lata pracy za sobą. Intensywne wykorzystywanie internetu i aplikacji internetowych od ponad 10 lat szczególnie przez młodych ludzi powoduje, że dostęp do wiedzy potrzebny jest w formie szybkiej i bezpłatnej. Wykorzystanie filmów umieszczanych na Youtube, stron działających w ramach Google Plus czy Facebook powoduje, że docieramy do dużej liczby odbiorców, których możemy zainteresować naszymi rozwiązaniami. Zapraszam więc w imieniu zarządu i pracowników do oglądania i czytania o aplikacjach o rozwiązaniach internetowych dla firm oferowanych przez SoftwareStudio br/>Adam Siemiątkowskibr/> prezes zarządubr/> SoftwareStudio

Youtube Dokumenty

Playlista zawierająca filmy dotyczące systemu archiwizacji dokumentów, oprogramowanie Studio Dokumenty.net.

Blog Magazyn Narzędzi

Blog Magazyn Narzędzi
Witryna udostępnia różnorodne informacje związane z życiem spółki, realziację oraz ciekawostki dotyczące technologii internetowych, aplikacji webowych, programu do prowadzenia narzędziowni - wypożyczalni. .

Blog Magazyn

Blog Magazyn
Witryna udostępnia różnorodne informacje związane z życiem spółki, realziację oraz ciekawostki dotyczące technologii internetowych, aplikacji webowych, programu do magazynu wysokiego składowania. .

Blog ERP

Blog ERP
Strona udostępnia różnorodne informacje związane z życiem spółki, realziację oraz ciekawostki dotyczące technologii internetowych, aplikacji webowych, programów ERP np. enova. Blog ERP .

Blog SoftwareStudio

Blog SoftwareStudio
Storna udostępnia różnorodne informacje związane z życiem spółki, realziację oraz ciekawostki dotyczące technologii internetowych, aplikacji webowych, programów ERP np. enova. Blog SoftwareStudio .

Google Plus Enova

Google Plus Enova
Strona z opisem systemu enova działająca na witrynie google plus, udostępnia informację użytkownikom zalogowanym do platformy google. .

Google Plus CMMS

Google Plus CMMS
Strona z opisem systemu CMMS. net dla Służb Utrzymania Ruchu działająca na witrynie google plus, udostępnia informację użytkownikom zalogowanym do platformy google. Google Plus CMMS .

Google Plus Magazyn WMS

Google Plus Magazyn WMS
Strona z opisem systemu b>a href="http://magazyn. softwarestudio. com. pl/">magazyn WMS/a>/b>. Google Plus Magazyn WMS net działająca na witrynie google plus, udostępnia informację użytkownikom zalogowanym do platformy google. .

Google Plus Magazyn Narzędzi

Google Plus Magazyn Narzędzi
Strona z opisem systemu Magazyn Narzędzi działająca na witrynie google plus, udostępnia informację użytkownikom zalgoowanym do platformy google. .

Facebook StudioSystem

Facebook StudioSystem
Strona z informacjami dotyczącymi platofrmy StudioSystem na portalu Facebook, pozwala na oznaczanie umieszczanych tam postów za pomocą znaczników LUBIĘ TO oraz komentowania opisanych rozwiązań. .

Facebook Reklamacje

Facebook Reklamacje
Strona z informacjami dotyczącymi platformy Reklamacje. net na portalu Facebook, pozwala na oznaczanie umieszczanych tam postów za pomocą znaczników LUBIĘ TO oraz komentowania opisanych rozwiązań. Facebook Reklamacje .

Facebook CMMS

Facebook CMMS
Strona z informacjami dotyczącymi programu CMMS. net dla służb utrzymania ruchu na portalu Facebook, pozwala na oznaczanie umieszczanych tam postów za pomocą znaczników LUBIĘ TO oraz komentowania opisanych rozwiązań. Facebook CMMS .

Facebook Enova

Facebook Enova
Strona z informacjami dotyczącymi programu enova na portalu Facebook, pozwala na oznaczanie umieszczanych tam postów za pomocą znaczników LUBIĘ TO oraz komentowania opisanych rozwiązań. .

Facebook Magazyn

Facebook Magazyn
Strona z informacjami dotyczącymi programu b>a href="http://magazyn. softwarestudio. com. pl/">magazyn WMS/a>/b>. Facebook Magazyn net prowadzona na portalu Facebook, pozwala na oznaczanie umieszczanych tam postów za pomocą znaczników LUBIĘ TO oraz komentowania opisanych rozwiązań. .

Facebook Magazyn Narzędzi

Facebook Magazyn Narzędzi
Strona z informacjami dotyczącymi programu Magazyn Narzędzi prowadzona na portalu Facebook, pozwala na oznaczanie umieszczanych tam postów za pomocą znaczników LUBIĘ TO oraz komentowania opisanych rozwiązań. . Facebook Magazyn Narzędzi .

Youtube Magazyn Narzędzi

Youtube Magazyn Narzędzi
Playlista zawierająca filmy dotyczące systemu wypożyczania przez pracowników narzędzi pracy, oprogramowanie Studio Magazyn Narzędzi. net. Youtube Magazyn Narzędzi .

Youtube Magazyn WMSnet

Youtube Magazyn WMSnet
Playlista zawierająca filmy dotyczące systemu ddo prowadzenia gospodarki magazynowej w magazynie wysokiego składowania, oprogramowanie Studio b>a href="http://magazyn. softwarestudio. com. pl/">magazyn WMS/a>/b>. Youtube Magazyn WMSnet net. .

Youtube CMMS

Youtube CMMS
Playlista zawierająca filmy dotyczące systemu utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych, oprogramowanie Studio CMMS. net. Youtube CMMS .
programy demo Programy DEMO
SoftwareStudio

SoftwareStudio

Producent oprogramowania i dostawca rozwiązań informatycznych. Usługi hostingu w chmurze na platformie VMware. Systemy informatyczne, aplikacje biznesowe CRM, WMS, ERP, HR, B2B, B2C. Programy Windows, aplikacje Android, Windows CE, Windows Mobile.
html5 css3sql 2012
przeglądarka internetowa