DEMO
DEMO
DEMO

Usługi IT

Programmers Working, Looking At Computer In IT Office.
SoftwareStudio
Programmers Working, Looking At Computer In IT Office.

Programowanie

Proponujemy usługi IT -tworzenie indywidualnego oprogramowania na zamówienie. Dostarczamy indywidualne rozwiązania wspierające procesy biznesowe, stawiając nacisk na przygotowanie innowacyjnego produktu o wysokiej jakości. Wybierając najnowsze technologie pomagamy naszym klientom osiągnąć najlepsze rezultaty, a także przewagę nad konkurencją.

Aplikacje dostosowane są do potrzeb Zamawiającego, tak aby zapewnić maksymalną wydajność która szybko przyniesie wymierne zyski. Tworzymy programy według potrzeb klientów, na zamówienie za pomocą najnowszego środowiska programistycznego.

Office job

Outsourcing IT

Jest wygodną, a także ekonomiczną formą utrzymania systemu informatycznego w małej i średniej firmie. Nie wymaga on zatrudniania na stałe osób odpowiedzialnych za jego poprawne działanie.

Aplikacje dostosowane są do potrzeb Zamawiającego, tak by zapewnić maksymalną wydajność która szybko przyniesie wymierne zyski. Tworzymy programy według potrzeb klientów, na zamówienie za pomocą najnowszego środowiska programistycznego. Zakres świadczonych usług outsourcing-u: Szkolenie pracowników z podstaw obsługi systemów Windows, a także aplikacji Microsoft; konserwacja baz danych i programów innych firm wdrażanie prekonfigurowanych systemów klasy ERP, MRPII, WMS; instalację, jak również konfigurację systemów Windows Server; instalacja, a także konfiguracja sieci firmowych, wdrażanie polityk bezpieczeństwa.

wdrożenia systemów it

Usługi IT. Wdrażanie systemów

Potrafimy zrozumieć oczekiwania biznesu i zapisać je w formie precyzyjnych, jak również jednoznacznych wymagań. Wiemy, jakie informacje są kluczowe dla dostawców oprogramowania, a także systemów informatycznych i zajmujemy się „przetłumaczeniem” oczekiwań klientów na treści niezbędne do przygotowania, jak również wdrożenia systemu. Zlecając wykonanie systemu informatycznego, albo też przystępując do jego wdrożenia, trzeba zdefiniować wymagania, jakie ten system ma spełniać. Wymagania muszą być zdefiniowane precyzyjnie, a przede wszystkim muszą być kompletne.

informatyczne usługi doradcze

Usługi IT doradcze

Informatyczne usługi doradcze, czyli konsulting informatyczny ma na celu przedstawienie oferty klientowi, która jest zgodna z jego potrzebami, a także planowanym budżetem. Pomagamy kierownictwu firm zorganizować odpowiednie struktury zarządzania, ocenić efektywność i skuteczność procesów zarządzania, jak również zaprojektować i wdrożyć odpowiednie mechanizmy zarządzania ryzykiem.

strony internetowe

Strony www

O tym jak bardzo ważne jest posiadanie własnej strony nie trzeba nikogo przekonywać. Jak jest postrzegana firma, która nie posiada własnej strony internetowej doskonale opisuje – „25 lat temu wiarygodność firmy oceniano po wyglądzie zewnętrznym jej przedstawiciela – czy krawat ma równo zawiązany, koszulę uprasowaną a buty się odpowiednio błyszczą. Dziś firma, która nie ma porządnej, aktualizowanej strony internetowej przypomina faceta w przepoconym podkoszulku, wymiętych spodniach i sandałach. Chciałbyś z kimś takim robić interesy?”. Chcemy, aby przedsiębiorcy dostali nowe atuty. Idealna komunikacja to lojalni klienci, a także nowe możliwości. A nowe możliwości biznesowe przedsiębiorców to satysfakcja klienta dzisiaj i w przyszłości.

aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne

Zespół SoftwareStudio, specjalizuje się w tworzeniu aplikacji mobilnych na telefony z system Android oraz Apple iOS. Wykorzystujemy najnowsze metodologie i technologie wraz z najlepszymi praktykami branżowymi przy opracowywaniu światowej klasy rozwiązań mobilnych, które dopasowują się do różnych uwarunkowań istniejących w działalności danego klienta. Dzięki technologiom mobilnym można kontaktować się bezpośrednio z klientami, podnosić tempo cyklów biznesowych, zwiększać produktywność, obniżać koszty operacyjne, a także rozszerzać zasięg oddziaływania organizacji.

Usługi informatyczne

ul. Innowatorów 8
62-069 Dąbrowa k. Poznania
NIP: 7792343623
KONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram