Demo aplikacja webowa

Published by ss_administrator on

Demo aplikacja webowa, czyli DEDYKOWANE APLIKACJE WEBOWE. Większość aplikacji SoftwareStudio to programy działające przez przeglądarkę internetową IE w wersji 7, 8 lub 9. Wyjątkiem są aplikacje Studio CMS.net, Studio Intranet oraz Sklep internetowy.net z których korzystać można na większości popularnych przeglądarek m.in. Chrome i FireFox.

Dedykowane aplikacje webowe

Programy internetowe Warszawa, czyli SOFTWARE HOUSE WARSZAWA. Sieć www, zaczęła swoja karierę, jako rozwiązanie do prezentowania statycznych raportów, wyników badań prac naukowych z fizyki. Wymiana informacji, dzięki takiemu rozwiązaniu znalazła zupełnie inne oblicze. Sprzęt i przesyłanie danych stają coraz łatwej dostępne i tańsze, powoduje powstanie nowych problemów, tym razem dotyczących oprogramowania. Pisanie oprogramowania niezbędnego do utrzymania bezpieczeństwa aplikacji internetowych jest coraz trudniejsze.

Platforma Microsoft .Net oferuje prefabrykowaną infrastrukturę do pokonywania typowych problemów związanych z oprogramowaniem internetowym: oferuje serwerom internetowym nowy sposób udostępniania funkcji dowolnym klientom o nazwie .Net Web Services oferuje Windows Forms nowy sposób pisania bogatych aplikacji klienckich przy użyciu środowiska .Net Framework. oferuje nowe środowisko czasu wykonywania zapewnia dostęp do baz danych. Nasze doświadczenia we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla firm, wielu zadowolonych klientów, pozwalają nam zaproponować Państwu nasze usługi w zakresie programowania aplikacji internetowych na zamówienie.

Nasze programy działające przez przeglądarkę internetową IE przypominają w działaniu standardowe aplikacje Windows, oferują przyjazny interfejs użytkownika znany z programów MS Office, Outlook itp. Sklep Internetowy ASP.net służy do prowadzenia sprzedaży towarów i usług za pomocą internetu, jednocześnie wspiera działania marketingowe związane z promocją oferty i dotarcie z nią do nowych klientów. Sklep internetowy przygotowuje strony widoczne zarówno dla klienta jak i dla wyszukiwarek intrenetowych (głównie Google) oraz pozwala na integrację z portalami zajmującymi się porównywaniem ofert i cen różnych sklepów internetowych (tzw. porównywarki).

Sklepy internetowe stają się głównym sposobem kontaktu sklepu z klientem: zarówno w sensie biznesowym (rozwiązania B2B), jak i indywidualnym (rozwiązania B2C). Sklepy internetowe stworzone przy pomocy technologii Microsoft ASP.net oraz oprogramowania do zarządzania treścią CMS zapewniają wysoką skuteczność sprzedaży oraz łatwą pracę z oprogramowaniem sklepu internetowego.

DEMO APLIKACJA WEBOWA, a więc Dedykowane aplikacje webowe.

Dedykowane-aplikacje-webowe

DEDYKOWANE APLIKACJE WEBOWE, demo aplikacja webowa

Uwierzytelnianie Windows

Oznaczają one, iż domyślnie każdy z nie uwierzytelnionych użytkowników, nie będzie dopuszczony do zasobów aplikacji. Wyjątek stanowi zasób „default.aspx”, do którego dostęp mają wszyscy użytkownicy. W serwerze IIS powinny zostać zaznaczone dwa typy zabezpieczeń: Basic i Anonymous. Drugi z wymienionych trybów będzie używany do dostępu do zasobu „default.aspx”. Jeżeli jakoś zasób wymaga podania danych uwierzytelniających, to system Operacyjny wyświetla okno logowania, w celu wprowadzenia tych danych. System sam troszcz się o sprawdzanie czy użytkownik ma prawo dostępu do danego zasobu. Sam przechowuje także wprowadzone dane uwierzytelniające, tak iż nie trzeba ich podawać za każdym razem, gdy przedstawione zostanie żądanie dostępu do chronionego zasobu.

Demo aplikacja webowa
Demo aplikacja webowa

Demo aplikacja webowa

Demo aplikacja webowa, czyli DEDYKOWANE APLIKACJE WEBOWE.

dostawca oprogramowania na zamówienie

Demo aplikacja webowa

Większość aplikacji SoftwareStudio to programy działające przez przeglądarkę internetową IE w wersji 7, 8 lub 9. Wyjątkiem są aplikacje Studio CMS.net, Studio Intranet oraz Sklep internetowy.net z których korzystać można na większości popularnych przeglądarek m.in. Chrome i FireFox.

Demo aplikacja webowa
Demo aplikacja webowa

Demo aplikacja webowa

DEMO APLIKACJA WEBOWA,
czyli Dedykowane aplikacje webowe.

Track – ściezka zagnieżdżenia, czyli DOSTAWCA OPROGRAMOWANIA NA ZAMÓWIENIE.


Track---ściezka-zagnieżdżenia

Aplikacje www na zamówienie, czyli DEDYKOWANE APLIKACJE WEBOWE. SoftwareStudio producent oprogramowania, dostawca usług w chmurze prywatnej dostarcza aplikacje webowe. SoftwareStudio to producent programów komputerowych dostarczający rozwiązania bizn (więcej).

Demo-aplikacja-webowa,-czyli-DEDYKOWANE-APLIKACJE-WEBOWE.

Funkcja TRACK pokazuje aktualne miejsce w strukturze serwisu sklepu internetowego oraz zawiera wskazanie pozycji, jaką zawiera aktualnie wyświetlana strona w witrynie. Za pomocą ścieżki nawigacyjnej użytkownik może w łatwy sposób zmieniać poziom przeglądanych stron – łatwa i syzbka nawigacja. (więcej).

Rozwiązania dla wymagających, czyli SOFTWARE HOUSE SZCZECIN.


Rozwiązania-dla-wymagających

Aplikacja www, czyli DEDYKOWANE APLIKACJE WEBOWE. Oprogramowanie serwera www było stosunkowo proste, wystarczyło że odbierał on żądania stron identyfikujące adres URL pliku, pobierał plik o wskazanej nazwie z dysku serwera i zwracał go do klienta. Ta (więcej).

Demo-aplikacja-webowa,-czyli-DEDYKOWANE-APLIKACJE-WEBOWE.

Aplikacje i serwery w chmurze to kolejny etap w rozwoju firmy, bezpieczeństwa i możliwości systemów informatycznych. Rozwiązania dla wymagających udostępniane na platformie VMware należą do jednych z droższych profesjonalnych systemów IT. (więcej).

Usługi informatyczne Szczecin, czyli SOFTWARE HOUSE SZCZECIN.


Usługi-informatyczne-Szczecin

Aplikacje www na zamówienie, czyli DEDYKOWANE APLIKACJE WEBOWE. SoftwareStudio producent oprogramowania, dostawca usług w chmurze prywatnej dostarcza aplikacje webowe. SoftwareStudio to producent programów komputerowych dostarczający rozwiązania bizn (więcej).

Demo-aplikacja-webowa,-czyli-DEDYKOWANE-APLIKACJE-WEBOWE.

Spółka SoftwareStudio oferuje realizację projektów informatycznych na zamówienie, rozpoczynając od przygotowania analizy przedwdrożeniowej, analizy funkcjonalnej, przez przygotowanie projektu i jego implementację aż po wdrożenie i zapewnienie wsparcia produktu. Specjalizujemy się w rozwiązaniach baz (więcej).

Software House Poznań

SoftwareStudio z główną siedzibą w Poznaniu, to firma, która od połowy lat 90. zajmuje się tworzeniem, a także rozwijaniem produktów informatycznych. Dedykowanych przedsiębiorstwom z branży logistycznej, produkcyjnej i przemysłowej. Oprogramowanie, które powstaje w SoftwareStudio, dzięki Read more…

Analiza przedwdrożeniowa

Każde poważne przedsięwzięcie wymaga dobrego przygotowania, zaplanowania działań, dlatego przed wybraniem i wdrożeniem systemu informatycznego proponujemy wykonanie usługi analizy przedwdrożeniowej.

Praca programista Android

Praca programista aplikacji mobilnych na Android PROGRAMISTA ANDROID Miejsce pracy: Poznań/ Dąbrowa k. Poznania lub home Office Stale rosnące zapotrzebowanie naszych kontrahentów oraz dynamiczny rozwój firmy wymaga od nas rozbudowy obecnych zespołów IT. Zależy nam Read more…
Dostawca oprogramowania na zamówienie

Track – ściezka zagnieżdżenia

Funkcja TRACK pokazuje aktualne miejsce w strukturze serwisu sklepu internetowego oraz zawiera wskazanie pozycji, jaką zawiera aktualnie wyświetlana strona w witrynie. Za pomocą ścieżki nawigacyjnej użytkownik może w łatwy sposób zmieniać poziom przeglądanych stron – łatwa i syzbka nawigacja.

Firma informatyczna Warszawa

Partnerstwo Safetica

W celu dostarczania najlepszej jakości oprogramowania Safetica Endpoint Security oraz związanych z nim usług wsparcia, SoftwareStudio dołączyło do silnej sieci partnerską. Dzięki Safetica możemy w realizować naszą wizję polegającą na dostarczaniy najlepszej ochrony firmy przed wewnętrznymi zagrożeniami.

Software House

Systemy zarządzania gospodarką narzędziową

Aplikacja wspomagająca pracę magazynu narzędzi, działu utrzymania ruchu, magazynu BHP, środków ochrony osobistej, materiałów eksploatacyjnych i opakowań. Rozwiązania działające przez przeglądarkę internetową. Narzędziownia to magazyn narzędzi, czyli miejsce do przechowywania i wypożyczania narzędzi, zwykle wraz ze wzrostem ilości narzędzi na stanie magazynu narzędzi pojawia się problem, jak tym zarządzać i kontrolować. Systemy zarządzania gospodarką narzędziową to rozwiązania do obsługi narzędziowni. StudioSystem oferuje oprogramowanie narzędziowni, czyli rozwiązanie do prowadzenia gospodarki magazynowej narzędzi, maszyn i urządzeń z uwzględnieniem ewidencji wypożyczeń. Wypożyczać można zarówno narzędzia pracownikom (wyposażenie pracowników w narzędzia pracy).

zarządzanie ludźmi system HR

Programy software studio

SoftwareStudio jest przedsiębiorstwem typu Software House, dlatego zajmuje się tworzeniem oprogramowanie na zamówienie. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania bazodanowego. W szczególności w zakresie rozwiązań dla logistyki, handlu i przemysłu. Programujemy w C#, Java, JavaScript, t-SQL. Wdrażamy aplikacje webowe (www) oraz na telefony i tablety Android oraz Apple.
WMS

WMS program magazynowy

WMS program możesz wybrać kierując się kryterium jakościowym lub cenowym. Jeżeli cena jest ważna to szukaj bezpłatnego programu do zarządzania magazynem, ale wówczas raczej musisz iść na kompromis co do funkcjonalności. Kolektory danych z systemem Read more…
system zarządzania magazynem wms

Android magazyn WMS

Terminale magazynowe w magazynie wysokiego składu (dawniej kolektor danych), od 2014 roku dostępne są z systemem operacyjnym ANDROID. Android magazyn WMS Terminal radiowy jest zewnętrznym urządzeniem podłączanym do systemu za pomocą sieci bezprzewodowej, a także Read more…
Wdrożenie systemu WMS

Magazyn wysokiego składowania WMS

Magazyn wysokiego składowania WMS czyli, wms. Magazyn wysokiego składowania WMS z system SAP w zakresie wspólnej bazy kartotek towarowych, kontrahentów oraz realizacji operacji magazynowych (zleceń przyjęcia i wydania z magazynu) na podstawie dokumentów magazynowych PZ Read more…

DEMO APLIKACJA WEBOWA, dedykowane aplikacje webowe.

 • Programy internetowe Warszawa, czyli SOFTWARE HOUSE WARSZAWA;
 • Sieć www, zaczęła swoja karierę, jako rozwiązanie do prezentowania statycznych raportów, wyników badań prac naukowych z fizyki;
 • Wymiana informacji, dzięki takiemu rozwiązaniu znalazła zupełnie inne oblicze;
 • Sprzęt i przesyłanie danych stają coraz łatwej dostępne i tańsze, powoduje powstanie nowych problemów, tym razem dotyczących oprogramowania;
 • Pisanie oprogramowania niezbędnego do utrzymania bezpieczeństwa aplikacji internetowych jest coraz trudniejsze;
 • Platforma Microsoft.Net oferuje prefabrykowaną infrastrukturę do pokonywania typowych problemów związanych z oprogramowaniem internetowym: oferuje serwerom internetowym nowy sposób udostępniania funkcji dowolnym klientom o nazwie ;
 • Net Web Services oferuje Windows Forms nowy sposób pisania bogatych aplikacji klienckich przy użyciu środowiska Net Framework oferuje nowe środowisko czasu wykonywania zapewnia dostęp do baz danych;
 • Nasze doświadczenia we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla firm, wielu zadowolonych klientów, pozwalają nam zaproponować Państwu nasze usługi w zakresie programowania aplikacji internetowych na zamówienie;
 • Nasze programy działające przez przeglądarkę internetową IE (b>Internet Explorer/b>) przypominają w działaniu standardowe aplikacje Windows, oferują przyjazny interfejs użytkownika znany z programów MS Office, Outlook itp;
 • Sklep Internetowy ASP.net służy do prowadzenia sprzedaży towarów i usług za pomocą internetu, jednocześnie wspiera działania marketingowe związane z promocją oferty i dotarcie z nią do nowych klientów;
 • Sklep internetowy przygotowuje strony widoczne zarówno dla klienta jak i dla wyszukiwarek internetowych (głównie Google) oraz pozwala na integrację z portalami zajmującymi się porównywaniem ofert i cen różnych sklepów internetowych (tzw. porównywarki);
 • Sklepy internetowe stają się głównym sposobem kontaktu sklepu z klientem: zarówno w sensie biznesowym (rozwiązania B2B), jak i indywidualnym (rozwiązania B2C);
 • Sklepy internetowe stworzone przy pomocy technologii Microsoft ASP.net oraz oprogramowania do zarządzania treścią CMS zapewniają wysoką skuteczność sprzedaży oraz łatwą pracę z oprogramowaniem sklepu internetowego;
 • Większość aplikacji SoftwareStudio to programy działające przez przeglądarkę internetową.