Skip Navigation Links

WINDOWS MOBILE OPROGRAMOWANIE PRZEWDROŻENIOWA USŁUGI PROGRAMISTYCZNE SQL

WINDOWS MOBILE OPROGRAMOWANIE PRZEWDROŻENIOWA - Co to jest Windows Mobile
http://www.softwarestudio.com.pl/Default.aspx?oprogramowanie=co-to-jest-windows-mobile
http://www.softwarestudio.com.pl/news/Default.aspx
Co to jest Windows Mobile - Urządzenia z systemem Microsoft Windows Mobile zapewniają dostęp do potrzebnych informacji biznesowy
CO TO JEST WINDOWS MOBILE

Urządzenia z systemem Microsoft Windows Mobile zapewniają dostęp do potrzebnych informacji biznesowych nawet wtedy, gdy użytkownik jest daleko od swojego biurka. Dostępność ponad 40 rodzajów platformy Windows Mobile oznacza, że dla każdej organizacji, każdego zespołu i każdej roli użytkownika znajdzie się urządzenie odpowiednie do ich unikatowych potrzeb.

Oprócz programu Microsoft Outlook Mobile i znajomych programów pakietu Microsoft Office Mobile innowacje wprowadzone w systemie Windows Mobile 5.0 obejmują takie aplikacje, jak protokół VoIP, magazyn trwały, wymuszanie hasła do urządzenia oraz czyszczenie zdalne. Platforma Windows Mobile jest otwartą platformą, zaspokajającą znacznie więcej potrzeb niż przesyłanie wiadomości między urządzeniami przenośnymi. Jest ona oparta na środowisku Microsoft .NET, co pozwala deweloperom na opracowywanie innowacji.

Platforma Windows Mobile umożliwia również wybieranie Operatorów telefonii komórkowej, technologii sieciowych i synchronizacyjnych oraz poziomu kosztów. Poniżej znajduje się sześć najważniejszych powodów, dla których przedsiębiorstwa wybierają system Windows Mobile:

  • Zwrot z inwestycji
  • Znajomy i łatwy w obsłudze
  • Razem lepiej — partnerzy
  • Udoskonalone zabezpieczenia
  • Elastyczna platforma projektowania
  • Przewaga nad konkurencją

;

<
WINDOWS MOBILE OPROGRAMOWANIE PRZEWDROŻENIOWA.
WINDOWS MOBILE OPROGRAMOWANIE PRZEWDROŻENIOWA - Co to jest Windows Mobile
 
2
P
X
XML