Skip Navigation Links

SKANER KODÓW KRESKOWYCH MOTOROLA LS4208 USŁUGI PROGRAMISTYCZNE SQL

SKANER KODÓW KRESKOWYCH MOTOROLA LS4208 - Motorola LS4208
http://www.softwarestudio.com.pl/Default.aspx?oprogramowanie=motorola-ls4208
Skaner kodów kreskowych Motorola LS4208 - Niespotykany w innych urządzeniach mechanizm skanowania Motorola LS4208 wielowierszowego pozwala szybko i dokładnie odczytywać jednowymiarowe kody paskowe
SKANER KODÓW KRESKOWYCH MOTOROLA LS4208

Niespotykany w innych urządzeniach mechanizm skanowania wielowierszowego pozwala szybko i dokładnie odczytywać jednowymiarowe kody paskowe (także kody uszkodzone, niewielkich rozmiarów bądź niewyraźnie wydrukowane), co przekłada się na większą efektywność działania. Ponadto model LS4208 umożliwia odczyt z odległości 50 cm i zapewnia większą tolerancję ruchu, pozwalając rejestrować dane z różnych obiektów bez przerw między odczytami, szybciej, dokładniej i w bardziej elastyczny sposób.

;

Czytnik Motorola LS4208 jest też bardzo odporny, ponieważ może wytrzymać upadek z wysokości prawie dwóch metrów, a jego konstrukcja opiera się na jednej płytce drukowanej, przez co wyeliminowano podatne na awarie połączenia kablowe. Urządzenie jest przeznaczone do użytku w handlu detalicznym, służbie zdrowia i gospodarce magazynowej.

;

Motorola LS4208 dostępna jest z podstawką i kablem USB (biurowy przewodowy).

<
MOTOROLA LS4208 CZYTNIK KODÓW KRESKOWYCH.
SKANER KODÓW KRESKOWYCH MOTOROLA LS4208 - Motorola LS4208
 
G
J
JPG
X
XLS