Skip Navigation Links

POZNAŃ, FIRMA INFORMATYCZNA, FIRMA PROGRAMISTYCZNA USŁUGI PROGRAMISTYCZNE SQL

POZNAŃ, FIRMA INFORMATYCZNA, FIRMA PROGRAMISTYCZNA - Firma informatyczna Poznań
https://www.softwarestudio.com.pl/oprogramowanie/uslugi-uslugi-firma-informatyczna-poznan
https://www.softwarestudio.com.pl/oprogramowanie/uslugi-uslugi-firma-informatyczna-poznan
FIRMA INFORMATYCZNA Z POZNANIA - Firma informatyczna Poznań SoftwareStudio oferuje integracje programów bazodanowe, a w szczególności systemy ERP z tworzonymi aplikacjiami, celem jest osiągnięcie jak największej funkcjonalności programów.
FIRMA INFORMATYCZNA Z POZNANIA

Wykorzystywanie standardowych programów do codziennych obowiązków jest często niewystarczające, dlatego prawie każdy wspomaga swoją pracę uniwersalnymi narzędziami np. arkuszami kalkulacyjnymi MS Excel. Gdy jednak możliwości takich narzędzi stają się niewystarczające lub osoba nimi zajmująca się ma za małą wiedzę i doświadczenie, wówczas można zwrócić się do firmy informatycznej w Poznaniu.

;Firma informatyczna

SoftwareStudio sp. z o.o.
ul.Ostroroga 5/2
60-349 Poznań
tel. 061 66 90 641

Od 2006 roku rozwijamy technologie tworzenia aplikacji biznesowych, które opieramy o rozwiązania Microsoft VisualStudio 2005, Asp.Net + AJAX i język C# oraz Java, baza MS SQL2005 Server. W roku 2008 rozpoczęliśmy wdrożenia w technologii Visual Studio 2008 + MS SQL 2008 Server. Od lutego 2010 rozpoczęliśmy przenoszenie aplikacji do nowego środowiska pracy Microsoft Visual Studio 2010. W marcu 2010 roku certyfikowany został przez Microsoft system Studio Magazyn WMS.net w zakresie zgodności z Windows 7.

;

<
POZNAŃ, FIRMA INFORMATYCZNA, FIRMA PROGRAMISTYCZNA.
POZNAŃ, FIRMA INFORMATYCZNA, FIRMA PROGRAMISTYCZNA - Firma informatyczna Poznań
 
2
G
K
V
VMI