Skip Navigation Links

OPIS FUNKCJONALNY USŁUGI PROGRAMISTYCZNE SQL

OPIS FUNKCJONALNY - Opis funkcjonalny
http://erp.softwarestudio.com.pl/Default.aspx?program=opis-funkcjonalny&erp=9355085809873
http://erp.softwarestudio.com.pl/Default.aspx?program=opis-funkcjonalny&erp=9355085809873
Opis funkcjonalny - Opis funkcjonalny programu Corax ERP
OPIS FUNKCJONALNY

Humansoft Corax to nowoczesne rozwiązanie informatyczne do zarządzania biznesem stworzone z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Jest to program naszego partnera firmy Humansoft, która od 1991 roku zajmuje się tworzeniem przyjaznych systemów wspomagających przedsiębiorstwa w zarządzaniu - ułatwiając im budowanie silnej przewagi rynkowej.

Specjalizacja poszczególnych modułów programu sprawia, że jest on rozwiązaniem dla przedsiębiorstw o różnym charakterze działalności: handlowym, produkcyjnym, usługowym.

Decydując się na oprogramowanie humansoft Corax otrzymają Państwo narzędzia, które pozwolą podnieść efektywność Państwa firmy we wszystkich strategicznych obszarach zarządzania. Począwszy od zarządzania gospodarką magazynową, zamówieniami własnymi i obcymi, zarządzania produkcją, sprzedażą i finansami aż po zarządzanie relacjami z klientami.

Humansoft Corax to także wydajność, stabilność, efektywna praca w sieci oraz prędkość przetwarzania dużych zbiorów danych. Te ważne cechy systemu osiągnięte zostały dzięki nowoczesnej technologii klient-serwer opartej na serwerze baz danych MS SQL Server. Gwarantuje ona bezpieczeństwo danych.

<
PROGRAM CORAX ERP SQL.
OPIS FUNKCJONALNY - Opis funkcjonalny
 
2
J
JPG
X
XML