Skip Navigation Links

MODUŁ SPEDYCJA USŁUGI PROGRAMISTYCZNE SQL

MODUŁ SPEDYCJA - Integracja z systemem ERP
https://www.softwarestudio.com.pl/news/Default.aspx?9266073555438
http://spedycja.softwarestudio.com.pl/
Integracja z systemem ERP - Moduł spedycja, jest zewnętrznym programem służącym do wspomagania pracy magazynu, w zakresie spedycji towarów
INTEGRACJA Z SYSTEMEM ERP

Moduł spedycja, jest zewnętrznym programem służącym do wspomagania pracy magazynu, w zakresie spedycji towarów. Składa się z dwóch modułów:

  • - Replikator program synchronizacji danych – działający w tle- wykonuje replikację między bazą danych systemu ERP a bazą danych programu Spedycja.
  • Studio Spedycja – program obsługiwany przez magazyn logistyczny

Program synchronizacji danych Replikator odpowiada za przesyłanie danych z aplikacji wystawiającej dokumenty sprzedaży (systeme ERP) do bazy programu Spedycja. Proces synchronizacji nie wiążę się wyłącznie z przegraniem danych, procedura mianowicie dokonuje selekcji danych, i przesyła wyłącznie dane niezbędne z punktu widzenia procesu spedycji. Ponadto procedura synchronizacji może dokonywać rozdziału danych na poszczególne magazyny i synchronizować dane w kilku bazach, dla różnych magazynów, różnych czy to z powodu lokalizacji, lub posiadanego asortymentu.
Synchronizacja może być prowadzona z baz dowolnego typu, od najbardziej wykorzystywanych obecnie baz opartych na języku SQL, takich jak MS SQL czy Oracle, po bazy plikowe, jak dbf.

;

Wariant

Opis

Zalety

Wady

Zaangażowanie
dosatwcy ERP

Zaangażowanie SoftwareStudio

1

MODUŁ SPEDYCJA .
MODUŁ SPEDYCJA - Integracja z systemem ERP
 

G
X
XML