Skip Navigation Links

FIRMA INFORMATYCZNA POZNAŃ USŁUGI INFORMATYCZNE USŁUGI PROGRAMISTYCZNE SQL

FIRMA INFORMATYCZNA POZNAŃ USŁUGI INFORMATYCZNE - Firma informatyczna
http://www.softwarestudio.com.pl/Default.aspx?oprogramowanie=firma-informatyczna
FIRMA INFORMATYCZNA - Siłą firmy informatycznej SoftwareStudio są ludzie – to dzięki nim firma utrzymuje się na rynku i zdobywa nowe obszary.
FIRMA INFORMATYCZNA

Branża, w której działa firma informatyczna jest i będzie zawsze wymagająca – w działaniu i w myśleniu. Siłą firmy informatycznej SoftwareStudio są ludzie – to dzięki nim firma utrzymuje się na rynku i zdobywa nowe obszary.

;

Od 2006 roku rozwiajamy technologie tworzenia aplikacji biznesowych, które opieramy o rozwiązania Microsoft VisualStudio 2005, Asp.Net + AJAX i język C# oraz Java, baza MS SQL2005 Server.

W roku 2008 rozpoczęliśmy wdrożenia w technologii Visual Studio 2008 + MS SQL 2008 Server Od lutego 2010 rozpoczęliśmy przenoszenie aplikacji do nowego środowiska pracy Microsoft Visual Studio 2010 W marcu 2010 roku certyfikowany został przez Microsoft system Studio Magazyn WMS.net w zakresie zgodności z Windows 7. W kwietniu 2010 roku otrzymaliśmy status partner Certyfikowany Microsoft.

;

ASP.NET to jedna z najpopularniejszych obecnie technologii tworzenia dynamicznych witryn WWW i aplikacji internetowych przez firmy informatyczne zajmujące się programowaniem, dlatego od kilku lat korzystamy z tej technologii i oferujemy naszym klientom rozwiązania informatyczne oparte o rozwiązania Microsoft. Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań informatycznych dla firm, tworzeniem oprogramowania oraz świadczeniem usług w zakresie szkoleń i wdrożeń systemów klasy ERP, MRPII, crm, CMS i WMS.

<
FIRMA INFORMATYCZNA POZNAŃ USŁUGI INFORMATYCZNE.
FIRMA INFORMATYCZNA POZNAŃ USŁUGI INFORMATYCZNE - Firma informatyczna
 
H
V
X
XLS